Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy schizofrenicy wracają z narnii?


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

tak wam powiem, że kiedyś nie oglądałem dawno temu w trawie, matrix, truman show i nic nie działo się w mojej głowie z poczuciem obowiązku bycia i istnienia na tej planecie. moje największe życiowe osiągnięcie to film o stanismie na YT wśród najbardziej popularnych youtuberów, który obejrzało ponad 1k osób. dostrzegam wiele rzeczy, ale jestem trochę jak główny bohater "jabłka adama" z tego względu że wiele moich fantazji na temat rzeczywistości kończyło się "nie" uzasadnionymi hospitalizacjami. i tak czuje się że im bardziej jestem przegrany i moje życie nigdy nie będzie karierą naukową czyli tak jak planowałem tym bardziej nigdy nie wrócę z "narni" tylko zapuszcze w niej korzenie coś jak richard maychew z nigdziebądź.

 

a wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje największe życiowe osiągnięcie to film o stanismie na YT wśród najbardziej popularnych youtuberów, który obejrzało ponad 1k osób
Chodzi o film o satanizmie? Możesz podlinkować?

 

a wy?
Czuję się w drodze na powierzchnię, jedną nogą w rzeczywistości, drugą w swoim świecie, ale może to kolejna ułuda i jest gorzej, niż sądzę. Chciałabym, by istniała realna część wspólna, w której mogłabym się wygodnie, bezpiecznie umościć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunąłem te filmy stwierdziłem że nie stworzyłem ich dla samego ogladania tylko konkretnego celu.

 

a spotkałaś się kiedyś z realnym połączeniem ułudy i świata realnego? raczej mogłoby to być jakieś przejście, ale część wspólną ciężko mi sobie wyobrazić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia weryfikacji przypuszczeń, które przybrały postać natrętnych myśli czy (rzekomych) urojeń;

sprawdzić, ile jest prawdy w mojej prawdzie - w miarę możliwości

 

edycja: czasem to kwestia interpretacji opartych na jednostkowym doświadczeniu - to, co dla jednych jest ułudą, dla innych jest rzeczywistością, np. przyjaźń, miłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×