Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Integracje w pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie podejście do integracji? Już opisywałam swoje w innym wątku. Lubicie, nie lubicie? Uważacie, że to dobry pomysł, czy raczej niekoniecznie? Pretekst do popijawy? A może macie zupełnie inny punkt widzenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi to przychodzi jakoś naturalnie. Po prostu rozmawiam z ludźmi. Nawet nie myślę o tym w kwestii integracji. Po prostu rozmowa zawsze na jakiś temat się znajdzie. Kiedyś przed podjęciem pierwszej pracy obawiałem się tego strasznie. Obawiałem się, że nie odnajdę się, że będę na uboczu, że inni będą mnie wytykać palcami. Obawiałem się, że zostanę ofiarą mobbingu, będą mi dokuczać, obrażać mnie i bić mnie. Zresztą zawsze pod podjęciem jakiejkolwiek pracy tego się boję. Wynika to z przykrych doświadczeń z dzieciństwa i szkoły. Jednak zawsze się później okazuje, że moje zamartwienia były bezpodstawne i niepotrzebne, bo w każdej pracy towarzysko dobrze sobie radzę. Od niedawna zaczynam powoli nową pracę, dzisiaj byłem tam 2 dzień i jak na razie atmosfera jest super, a ja dogaduję się z ludźmi na luzie, nawet prowadzę bardzo ciekawe dyskusje. Mam też wrażenie, że inni mnie również lubią. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wkuuporr, miałam na myśli wyjazdy, wyjścia z ludźmi z pracy poza pracą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi