Skocz do zawartości
Nerwica.com

wszelkie dolegliwosci(uczucie zimna, pocenie, bole itp)


kamil 26...

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. mam zapewne problem jak wiekszosc z was od dwoch lat mam klopoty z brzuchem caly czas boli i zaduzo juz myslalem na ten temat i stalem sie strasznie nerwowy i zamkniety w sobie poprostu nic mnie niecieszy w zyciu jak ostatnio bylem na urodzinach to mysli mialem takie jakbym byl z innej planety bo inni sie cieszyli a ja tylko rozmyslalem o swoich problemach juz niewiem czy mam isc do psychiatry poprostu zagubilem sie biore afobam juz od dluzszego czasu bo moj lekarz to niepatrzy na nic i tak mnie wciagnal w to swinstwo jesli moglby mi ktos cos pomoc to bylbym wdzieczny pozdrAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj dobrze że jesteś świadomy swojego stanu.Im wcześniej poszukasz pomocy tym lepiej.Depresja jest chorobą postępującą dlatego warto zacząć ją leczyć gdy jeszcze jest we wstępnym stadium.Może wystarczy rozmowa z psychologiem lub indywidualna terapia raz na jakiś czas(oczywiście o tym powinien zdecydować psycholog po rozmowie z tobą)ale warto podjąć jakąś formę terapi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz isc na pewno do specjalisty stary!!!!! a leki same cie nie wylecza leki tylko maja cie popchnac i wskazac ci droge !!!!wiesz co na mnie dziala jak ide biegac rano i slucham muzyki!!! znajdz sobie muzyke podnoszaca taka jak house!!!wciaga i zobaczysz ze po jakims czasie bedzie ci coraz lepiej!!!!jak chcesz moge ci zgrac i przyslac plytki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghia bóle konwulsyjne?

konwulsje (łac. convulsio - skurcz) - mimowolne skurcze poszczególnych grup mięśni powstające w wyniku organicznego uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego (np. guzy), padaczki, zaburzeń metabolicznych (np. tężyczka), przy wysokiej gorączce lub ostrym zatruciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez miewalam swedzenie w mozgu, wstretne uczucie,nie wiem co to jest

 

dzialo mi sie to w czasach gdy myslalam o swoich problemach, zyciu, probowalam nad soba 'pracowac', teraz juz dalam spokoj, wylaczylam sie (nie sadze ze to dobrze i nie polecam rezygnowania z pracy nad soba, pisze jedynie o swoich spostrzezeniach) i swedzenie przestalo mi dokuczac, choc na depresje cierpie nadal ale juz nic z tym nie robie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnimi 2 laty bardzo często boli głowa [prawa strona], kark [prawa strona] i hmm oko [prawe]. A i często zdarza mi się, że słyszę przeciągły, wysokiej częstotliwości pisk, bardziej niejako po prawej stronie... po kilkunastu sekundach/kilku minutach przechodzi. Jednakże jestem jeszcze na etapie początków pracy nad sobą, jeszcze przed wizytą u specjalisty więc nie potrafię tego przypisać nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swędzenie to to raczej nie będzie

ale od kilku tygodni przechodzą mi przez 'wypełnienie' czaszki 'pioruny' w ilości 10 - 30 na dobę trwające 1 - 3 sekundy, podczas których 'tracę' w jakiś sposób kontrolę nad świadomością

 

kiedyś miałem coś ciut podobnego po odstawieniu psychotropów,

ale teraz to nie może być przyczyną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz ze te bóle są spowodowane depresją??To znaczy teoretycznie jest to możliwe, ale lepiej to sprawdzić u lekarza. Ja też choruje na depresje i też miałam bóle kolan ale z depresją to one maja niewiele wspólnego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś napotkałam się na artykuł który mówił o związku depresji z bólami stawów. Bodajże prowadzono jakieś badania i okazało się, że problemy reumatoloidalne czasem współisnieją z depresją. Ale niestety nie pamiętam dokładnie o co chodziło, ani gdzie to przeczytałam. Wiem jednak, że sama miewam okresy gdy strasznie bolą mnie stawy. Ale z tym różnie bywa. Nie zauważyłam jakiejś zależności między bólami a moim stanem psychicznym. Bardzo możliwe, że przyczyny są zupełnie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Leczę się na depresję, stanami lękowymi, zaburzeniami osobowości. Nie stosuje lekow tylko terapię.

Od ok 10 lat mam duży problem z poceniem się dłoni. Z początku występowały w sytuacjach stresowych, dzisiaj już sam nie wiem z czego wystarczy ze siedze w pokoju, jade samochodem i to dość mocno. Jak poczuje że mam lekko wilgotne dłonie zaczynam się z tego powodu denerwować i już samo się wszystko napędza. Przy czym z kolei czasami mam tak wyschnięte dłonie że muszę używać kremów. Robiłem badania na tarczycę, serce wszystko ok. Antyperspiranty i magnez nie pomoagają, ma ktoś jakiś pomysł?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też pocą się dłonie jak sie denerwuje, i tez to takie kółko smaonapędzaja\ce się jest,,, w sume nie wiem co można z tym zrobić

ale mi bardzo pomogło to, że tak na dobrą sprawę nie wiele osób o tym wie po pierwsze, a mojemu chłopakowi to nie przeszkadza. Dawniej nawet za ręke nie chceiałam z nim chodzić a teraz ... wiem, że mu to nie przeszkadza więs się tak nie stresuję, a skoro sie nie stresuję to i dłonie pocą mi się mniej

a może tylko nie zwracam już na to takiej uwagi?

WIem, że to trudne ale może po prostu się tym nie przejmuj jakoś strasznie.

Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×