Skocz do zawartości
Nerwica.com

Śląski zlot 2018


arahja7

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, uprising napisał:

@anemon, ja najbardziej jestem za Namaste, przy okazji może być ciekawy pokaz. Natomiast Namaste otwierają dopiero o 16.00.

W pobliżu znajduje się Hospoda czynna od godz. 14.00 z dużym wyborem czeskich piw, można też coś przekąsić. W razie czego możemy odwiedzić oba miejsca. http://www.hospoda.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, uprising napisał:

Herbaciarnia Fanaberia, mała klimatyczna knajpka, są fajne loże, gdzie można na ziemi na poduszkać usiąść. Loże trzeba rezerwować, bo popołudniami/wieczorami sporo ludzi się tam zbiera.

http://www.fanaberia.katowice.pl/index.php?strona=galeria

Ciekawy wystrój, ale daleko od dworca PKP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będzie zlot :D Dobra inicjatywa anemon ;) Katowic nie ogarniam, więc też ze mnie sierota, ale nie w tym rzecz. Jak będzie kiedyś powtórka zlotu, podana z takim samym wyprzedzeniem czasowym, to się postaram zjawić. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, anemon napisał:

W pobliżu znajduje się Hospoda czynna od godz. 14.00 z dużym wyborem czeskich piw, można też coś przekąsić. W razie czego możemy odwiedzić oba miejsca. http://www.hospoda.pl/

Akurat alkoholu nie pijam, ale luz, nie mam nic przciwko, żeby inni w towarzystwie degustowali ;).

Tylko jeśli wybieramy tak wczesną porę, to ja będę musiała w okolicach godziny 18 się zbierać, bo nie mogę na dłużej pieska samego w domu zostawić. Chyba, że dołączę do Was nieco później, już w Namaste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, anemon napisał:

Z jakiego przystanku? Może spotkamy się przy frontowym wejściu  - na dworcu pod biurem informacji?

Jak znajdę 😁 jadę busem Inter-bus i to się nazywa Katowice PKP. Dziękuję! Będę trzymała kartkę: "Jestem świrem" 😎

@Liber8, przyda się jakiś samiec beta, zastanów się 😉

Ciekawe, czy wpusciliby Cię z pieskiem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx @anemon@Abigail_1Sm25, że tak mówicie 🙂 cieszę się, że byłbym mile widziany na zlocie, poprawia mi to samopoczucie i serducho się cieszy.  
Początkowo próbowałem wymyślić wymówki - że mi nie pasuje, że mam coś do zrobienia, że jestem w pracy itd. są głupie i nikt normalny by w to nie uwierzył. 

Realne i poważnie rzeczy które mnie przytłaczają..
- okres zimowy i o 16:00 ciemno jak w du*pie. 
- do tego pewnie -20 stopni i problemy z tym związane
- nie mówię o 1 m śniegu, gdzie ledwo mogę wyjść z domu, opóźnienia autobusów, pociągów, a samochód - szkoda gadać ;/ 
- dla jednych nieco ponad 100 km, to śmiech na sali, dla mnie nie :( można teraz cisnąć bekę, ale tak faktycznie jest i jak widzę miasto Katowice, które jest abstrakcją, to się zwyczajnie boje, że się z w nim zgubię na pierwszym skrzyżowaniu.

Pozytywne cechy

- spotkanie nowych ludzi, nawiązanie znajomości

- pogadać, wymienić się doświadczeniami

- spędzenie razem czasu

 

A po spotkaniu forumowym wybija godzina wieczorna, zostaję sam na przystanku, ogarnia mnie nędza i rozpacz, bo godziny odjazdów sa tak zorganizowane, że najwcześniej będę w domu na drugi dzień w południu.. 

^^ To nie była żadna krytyka, jestem za tym, żeby zlot się udał - i spędziliście go w przyjemnej atmosferze 🙂 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Realne i poważnie rzeczy które mnie przytłaczają..
- okres zimowy i o 16:00 ciemno jak w du*pie. 
- do tego pewnie -20 stopni i problemy z tym związane
- nie mówię o 1 m śniegu, gdzie ledwo mogę wyjść z domu, opóźnienia autobusów, pociągów, a samochód - szkoda gadać ;/ 
- dla jednych nieco ponad 100 km, to śmiech na sali, dla mnie nie  można teraz cisnąć bekę, ale tak faktycznie jest i jak widzę miasto Katowice, które jest abstrakcją, to się zwyczajnie boje, że się z w nim zgubię na pierwszym skrzyżowaniu.

Pozytywne cechy

- spotkanie nowych ludzi, nawiązanie znajomości

- pogadać, wymienić się doświadczeniami

- spędzenie razem czasu

 

Czy Ty mi czytasz w myślach??? A skąd jesteś, że masz tak daleko z tego Twojego zadupia? 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, uprising napisał:

Akurat alkoholu nie pijam, ale luz, nie mam nic przciwko, żeby inni w towarzystwie degustowali ;).

W Hospodzie można wypić herbatkę, kawę, gorącą czekoladę. Jeśli wolisz dojechać później, Twój wybór. Ja, szczerze mówiąc, nie wiem, czy doczekam pokazu w Namaste, gdybym miała być od 14.00. Jeszcze się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Abigail_1Sm25 napisał:

Jak znajdę 😁 jadę busem Inter-bus i to się nazywa Katowice PKP. Dziękuję! Będę trzymała kartkę: "Jestem świrem" 😎<span>

Pewnie przystanek znajduje się na tyłach dworca.

 

O, nie, wystarczy kolorowy balonik - zamierzam się w taki zaopatrzyć. Oprócz balonika, można mnie rozpoznać po czarnej kurtce z kapturem naciągniętym na czapkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, anemon napisał:

@Teksas, nasz rodzynku, masz nieodczytaną PW. 😊

Nie jestem tu codziennie. Ale wchodząc dziś, trochę się zdziwiłem. Wątek "zloty" przeważnie był martwy, a zloty na Śląsku w ogóle nie istniał. Tymczasem przez ostatnie kilka dni pojawiło się więcej postów niż przez ostatnie dwa lata jak tutaj jestem. Ale to dobrze, bardzo dobrze. Gdzie tam się dogadacie, tam będzie dobrze, mnie obojętne. Choć przy planszówkach będę raczej tylko kibicował. Tylko tak teraz zaczynam się zastanawiać, że będę się tam czuł jak piąte koło u wozu. Same dziewczyny, a wszystkie mogłyby być moimi córkami. Kiszka trochę. Ale może jeszcze jakiś facet się wpisze na listę do tego czasu. We will see.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Abigail_1Sm25 napisał:

Czy Ty mi czytasz w myślach??? A skąd jesteś, że masz tak daleko z tego Twojego zadupia?

:classic_smile: Mieszkam na styku trzech granic (PL/CZ/SVK), do Czech mam około 2 km, więc jeżdżę na rowerze, a do Katowic mam ponad ~110 km, to praktycznie tyle co z Łodzi do Warszawy, ale tam mają połączenia i drogi na wyższym poziomie :D  🙂 

Prawda jest taka, że po okolicznych mniejszych miastach, Wisła, Skoczów, Cieszyn, Ustroń poruszam się samochodem bez problemu. Ale cyrki z kolejami, autobusami, zakupem biletów, mnie przerastają, Katowic kompletnie nie znam wiec mam stracha jak tam dojechać i się nie zgubić. 

Fajnie byłoby Was poznać i pogadać, może kiedyś się uda :classic_wink: 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wiosną/latem wybierzemy się razem na wycieczkę do Ustronia? Chciałabym, żeby zloty odbywały się co parę miesięcy, może częściej.

Uwaga! Zmiana godziny spotkania na 14.00.

Data zlotu bez zmian, niedziela 9 grudnia.

Zapraszam chętnych, można dołączyć w trakcie spotkania, jesteśmy pod tym względem elastyczni :D

Edytowane przez anemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, anemon napisał:

Może wiosną/latem wybierzemy się razem na wycieczkę do Ustronia? Chciałabym, żeby zloty odbywały się co parę miesięcy, może częściej.

Byłoby super :classic_smile::classic_smile:

Weekendy mi pasuje, w tygodniu coś tam robię, ale ze wcześniejszym wyprzedzeniem i podaniem terminu, jestem w stanie zorganizować wolne.

Anemon, jak byś brała pod uwagę Ustroń, to sugeruję pub utropek, nie byłem tam wieki, ale uwielbiam bliskość lasu i drzew :D 

AF1QipOErkLtr3l1uCDeqmuXi9mVRGnzEN04QmFB

 

Tymczasem udanego Katowickiego zlotu :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Abigail_1Sm25 nic się nie bój :D  to jest praktycznie w samym centrum miasta, kilka minut na piechotę i jesteśmy na miejscu :Ddookoła parku tętni normalne życie, spaliny, smog, beton, hałas, brak zieleni, komary może i są ale w małych ilościach :D 

Anemonka sory za offtop,  kontynuujcie rozmowy na temat zlotu Katowickiego :classic_smile: 

1.thumb.jpg.96f42a90a491fd2ce45bf26514413c3a.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×