Skocz do zawartości
Nerwica.com

Śląski zlot 2018


arahja7

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, to ja sugerowałem ten temat więc się odzywam:) W tamtym temacie ludzie rozmawiali tylko o Poznaniu :lol:

 

@arahja7 proponuję uzupełnić pierwszy post o listę ludzi oraz jakiś wstępny termin (lipiec?), tak samo miejscówkę (Pszczyna? Żywiec?). Bo póki nie ma konkretnych informacji ludzie się nie mają do czego deklarować;)

 

Wołam ludzi, którzy byli wpisany na listę Śląską w poprzednim wątku:

@tahela

@Lilith ( bardzo wstępnie, bo muszę znać dokładny termin, żeby zorganizować wolne )

@na_leśnik (tak samo)

@Powietrzny Kowal ?

@New-Tenuis

@Teksas

@Gerg7 (50%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, organizacją ma się zająć Monika z Adminów a my mamy czekać na info. Termin miał tez być bardziej jesienny a nie letni. Ale jaki by nie był, to ja nadal się piszę, o ile nerwica pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlot lato ( Śląsk ) - organizator *Monika*

Termin ( do ustalenia )

 

Lista chętnych:

1. tahela

2. na_leśnik (?)

3. Powietrzny Kowal?

4. New-Tenuis

5. Teksas

6. Gerg7 (50%)

7. Harry Haller

8. dash

9. arahja7 (50%)

10. Klex (50%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co z tym złotem. Monika pamieta ,ze miała organizować XD:), ktos sie z nia kontaktował. ja byc moze bede zze znajomymi poczatek sierpnia nad morzem i nie wiem co i jak  bo ten drugi wyjazd tez jest w planach na razie , terminy jak cos ja chetna  na złot śląski bo bym was zobaczyła znowu albo po raz pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę w miarę w formie to nadal się piszę. Jedynie dwa ostatnie tygodnie sierpnia spędzę w szpitalu, poza tym jezdem w pełni dyspozycyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak napisałem wcześniej - oprócz dwóch ostatnich tygodni sierpnia każdy termin jest ok. Myślę jednak, że w okresie wakacyjnym nie ma sensu organizować czegokolwiek, bo każdy jednak jakieś plany wakacyjne ma i frekwencja będzie niższa na pewno. Sądzę, że najlepszym terminem byłby koniec września/początek października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi trochę mała aktywność w wątku. Nie wróży to dobrze temu projektowi. Jeśli zlot nie wypali, to sugeruję spotkać się po prostu w któreś popołudnie w jakiejś lepszej knajpie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na tym forum jakiś czas i mimo że region duży, to jednak o zlot żaden się nie odbył. Myślę, że na początek lepiej spotkać się gdzieś w któreś popołudnie i pogadać. To zawsze bardziej elastyczne niż trzydniowy wyjazd gdzieś dalej. Poza tym brak chętnych na organizatora takiego zlotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Teksas jestem już na tym forum podobny czas jak Ty, doszedłem do tego samego wniosku, jedną rzecz sprostuję, a poza tym masz 100% racji. 

 

 

37 minut temu, Teksas napisał:

to jednak o zlot żaden się nie odbył.

Odbyły się w przeszłości, odbywają się w innych miastach, gdzie można spotkać się po pracy w knajpce, np Poznaniacy mają takie coś i im tego w pozytywny sposób zazdroszczę ;) 

 

Też bym chciał, by ludzie ze śląskiego się ogarnęli i wykazali inicjatywę. Np. spotkanie w kawiarni o 16:00. Nieważne czy w Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Bielsku, Gliwicach, Żorach, czy Cieszynie.

Ważne by człowiek z okolicy miał te kilkadziesiąt zł na dojazd i wykazywał chęć na wspólne spędzenie popołudnia.

 

Nie wiem, być może pieprzę głupoty jak zwykle, ale tak to widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×