Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
magic wolf

Księga wkurvu i nie wypowiedzianych imion

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ty mnie wkurwiasz człowieku, nienawidzę Cię szmaciarzu, jesteś najgorszą mendą jaką znałem w życiu, w obliczu tragedii miałem w stosunku do Ciebie ogromne nadzieje, jednak Ty okazałeś się zwykłą gnidą, jebanym skurwysynem, który zniszczył mi życie, swoją ciągłą pogardą, brakiem szacunku i obwinianiem za wszystko. To przez ciebie cierpię, obyś zdechł i spędził wieczność w piekle skurvysynu :evil::evil::evil: Rzucam na ciebie klątwę szmato :evil:

W tym wątku nie mówimy o kim mowa, natomiast klniemy i wyrażamy swoje emocje i słowa, za to co inni nam złego zrobili w życiu. (Mam nadzieję, że Lilith się nie wkurzy...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty jebana szmato, dałem Ci wszystko, dałem Ci wszystko co miałem, nie mogłem Ci dać więcej, tak bardzo byłaś zadowolona ze mnie i nie mogłaś beze mnie żyć a w pewnym momencie, ku mojemu zdziwieniu osrałaś mnie. I co, Twoje słowa zamieniły się w gówno, wszystko zamieniło się w gówno, obyś zdechła szmato, za całą krzywdę, którą mi wyrządziłaś, ja Ci szmato nic nie zrobiłem, cały czas byłem dobry dla Ciebie i to był mój błąd, że Cię przygarnąłem zamiast kopnąć w dupę, nie posłuchałem się intuicji i pozwoliłem Ci być, Ty tego nie doceniłaś, bo masz kurewską naturę. Dlatego zdechnij w piekle, skazuje Cię na dziewiąty krąg piekła, Ty kurewskie nasienie, obyś spłonęła... :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybaczcie mi forumowe ludziska ;) Ja się dobrze bawię nienawidząc różne elementy społeczne, które mi poważnie zaszkodziły w życiu. Mam do tego lekki dystans (choć nadal serce boli).

Możecie się przyłączyć do mnie. Tylko nie nienawidźcie mnie, proszę, ja dobry chłopak jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest nawoływanie do nienawiści (do moderacji), to jest zachęta do wyrażenia zaległych, nie wypowiedzianych myśli i emocji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magic wolf, w razie nagłej potrzeby wyrażenia tłumionych emocji, możesz je zaadresować, jeśli jestem ich przyczyną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
magic wolf, w razie nagłej potrzeby wyrażenia tłumionych emocji, możesz je zaadresować, jeśli jestem ich przyczyną

Ty to jesteś mały Pikuś w tym świecie (sorry ;) ), doświadczyłem wiele gorszych sytuacji.

No ale Tobie też przysługuje prawo wyzwania mnie od najgorszych, możesz posiłkować się argumentami, oczywiście spłynie to po mnie jak po kaczce, bo:

a) już taki ze mnie skurwiel

b) jesteś zaburzona i nie wiesz co mówisz

Wybór interpretacji należy do Ciebie (tzn., nie należy do Ciebie, raczej jest w rękach zaburzeń i nieświadomości ;) )

Także, zrobisz jak zechcesz, możesz mnie zwyzywać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
b) jesteś zaburzona i nie wiesz co mówisz

Wybór interpretacji należy do Ciebie (tzn., nie należy do Ciebie, raczej jest w rękach zaburzeń i nieświadomości ;) )

Nie prowokuj :nono: Nie mam zamiaru ni chęci "rzucać mięsem".

Akurat jestem otwarta na różne interpretacje, ale czasem nie znajduję woli porozumienia u rozmówcy (tak, to przytyk pod Twoim adresem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

anemon, dobrze, możesz to dorzucić jak się wkurzysz na mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taki wątek już istnieje w dziale DEPRESJA i nikt nie musi tutaj kląć jak szewc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
taki wątek już istnieje w dziale DEPRESJA i nikt nie musi tutaj kląć jak szewc.

A gdzie? Nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątek do wykrzyczenia się. Tam można przeklinać do woli ;) Dział "Kroki do wolności".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi