Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień dobry


WilQ0708

Rekomendowane odpowiedzi

Gość weltschmerz
Jeszcze nie, szukam kogoś. Szukam człowieka który mnie wysłucha a nie podejdzie jak do kolejnego pacjęta. Nie chce zwolnień ani leków chce aby ktoś mnie wysłuchał i pomógł!

No to fakt, że wystarczy nawiązanie jakiejś znajomości np. na forum, ktoś wysłucha, ale nie wyzdrowiejesz od tego.

Ja wiem, jak dokucza bezsenność lub nadsenność. Leki i zwolnienia mogą być elementem terapii, a jeżeli trafisz na psychiatrę z dobrym podejściem (psychologicznym), to i może wysłucha.

Wiesz, na jakim tle ta bezsenność się pojawiła? Jakieś nowe stresy, przepracowanie, zmagasz się z jakąś chorobą, która to mogła spowodować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, szukam kogoś. Szukam człowieka który mnie wysłucha a nie podejdzie jak do kolejnego pacjęta. Nie chce zwolnień ani leków chce aby ktoś mnie wysłuchał i pomógł!

No to fakt, że wystarczy nawiązanie jakiejś znajomości np. na forum, ktoś wysłucha, ale nie wyzdrowiejesz od tego.

Ja wiem, jak dokucza bezsenność lub nadsenność. Leki i zwolnienia mogą być elementem terapii, a jeżeli trafisz na psychiatrę z dobrym podejściem (psychologicznym), to i może wysłucha.

Wiesz, na jakim tle ta bezsenność się pojawiła? Jakieś nowe stresy, przepracowanie, zmagasz się z jakąś chorobą, która to mogła spowodować?

 

Tak zacząłem się bać jeździć autem. Boję się o coś co nie miało miejsca... Jak wsiadam za kółko to zaczynają się obawy... To zaczyna mi odbierać rzeczy które lubiłem i mnie uspakajały. Lubiłem jeździć autem a teraz się stresuję... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

To coś wygląda na depresję, choć dopiero lekarz Cię zdiagnozuje. Też znam to świństwo i to, że zabiera przyjemność ze wszystkiego, również.

Idziesz do psychiatry w dzień zwycięstwa. :) Właściwie to 8 maja, ale po staremu jest 9. Może będzie to też Twój wstęp do zwycięstwa.

Dostaniesz pewnie jakieś leki, nie zrażaj się na początku ich niezauważalnym lub nawet lekko negatywnym działaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×