Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prawdziwe społeczeństwo


Gość Slide

Rekomendowane odpowiedzi

emikado,

 

No tak, ale jak będzie chciała w przyszłości robić biznesy w swojej miejscowości? Warto mieć dobrą opinię, żeby prowadzić biznesy.

 

edycja:

Slide, przynajmniej nikt mnie już nie pyta "akiedywyjdzieszzamąż?latkalecoo", bo każdy wie, że we wrześniu

 

a to takie plotki, no najwyżej powiesz później, że narzeczony uciekł za granicę czy coś i nie będzie wstydu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slide, przynajmniej nikt mnie już nie pyta "akiedywyjdzieszzamąż?latkalecoo", bo każdy wie, że we wrześniu 8)

 

Dobrze że nie mam sąsiadów bo by mnie o to pytali, wystarczy że rodzina to robi choć chyba se dali już spokój i uznali za wiecznego starego kawalera, a część myśli że jestem gejem bo nigdy mnie z dziewczynami nie widziano. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W latach 90tych więcej ludzi miało do siebie jakiś tam szacunek. Trzymali się zasad. Dzisiaj wielu myśli, że jest anonimowych i wypisuje bzdury na temat innych. No właśnie myśli: nie jeden już się przekonał, że lepiej nie jeździć po Rodzinie nawet w necie. Jeżeli chodzi o na dzisiaj kontakt z Ludźmi raczej nie utrzymuję po za Rodzinką. Na szczęście nie uzależniłem się od internetu i umie wytrzymać kilka dni bez niego :) Od czasu do czasu taką przerwę sobie zrobię. Czasami spotkam sąsiadów no, ale tylko Dzień dobry itd. Nie chce mi się jakoś rozmawiać :D nie mam nic do nich, ale lepiej nie gadać za dużo bo jeszcze kto przekręci rozmowę, by zaszkodzić, albo ja palnę głupotę i się znowu będę denerwował. Po co to :D Ilu Ludzi mieszka koło siebie a nawet się nie zna :D Z jednej strony dobrze jest poznać sąsiadkę czy sąsiada a z drugiej ta obawa, że okaże się szkodnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak postrzegam zachodnie społeczeństwo ( więcej na temat atrakcyjności współczesnego świata i społeczeństwa pod linkiem z którego pochodzi cytat

http://lechickieodrodzenie555.blogspot.de/2018/03/ostatni-dzwonek-na-granicy-swiatow-co.html?m=1 )

 

...schorowanych, bezwolnych, ogłupionych, zseksualizowanych, przepracowanych, odciętych od prawdy i przyrody, niewolniczo skoszarowanych w metropoliach matrixa klientów iluminackich korporacji. :pirate:

 

 

Gdyby ktoś się zdecydował wejść na tę stronę, to jest tam mapka (szczepienia noworodków w Europie), nie wiem na ile jest prawdziwa, nie jestem też antyszczepionkowcem i rozpatrywać tego nie zamierzam, ale jeśli to prawda, to słabo to wygląda :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×