Skocz do zawartości
Nerwica.com

Są tu osoby żyjące z nerwicą natręctw i zaburzeniami...?


Monk1302

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Ja żyję z OCD. Na co dzień sobie radzę. Pracuję, mam przyjaciół (część z nich wie o mojej chorobie). Dużo pomagają mi leki i terapia. Nie radzę sobie w budowaniu związków z kobietami. Tu moja choroba wykoleiła mnie najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko wraca ,potem przechodzi,udało mi się pracować bez przerwy 4 lata,jakoś relacje z ludżmi tyle na ile,znajomych mam troche ale ostrożna jestem z otwieraniem sie ,nie mam zaufania  do nikogo,jestem skrajnym introwertykiem,małżeństwo 30 lat ,dwoje dzieci wychowanych na wartościach,zero nałogów,nie lubie ludzi,kocham zwierzęta,w sumie lubie akceptuje swoje życie,wszystko robie pod kątem -aby się dało żyć ,wszystko dostosowuje do siebie ,jeśli coś nie pasuje -eliminuje daną sytuacje i zmieniam w ten sposób aby było korzystnie dla mnie,mąż mnie kocha,dzieci też,od 15 lat tabletki ziołowe ale tak na potęge do momentu aż podły nastrój przejdzie,magnez też ,potem przerwa .....teraz znowu biore tabletki ziołowe od 4 dni, i już dzisiaj lepiej jest ,do 10 tabletek dziennie biore ziołowe plus magnez z B6 ,kurcze pomaga,teraz będe zmniejszać ilość aż do 3,4 dziennie,nie będe przerywać żeby ten parszywy stan nie wrócił,przejde na małe ilości,na stałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×