Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Droga Prawda Życie

Hasiok

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam z mamą która nadużywaa alkoholu, kłócimy się, ogółem jest trudna sytuacja, ona chodzi pije na meliny ja pilnuje jej córki dla mnie siostry, ogółem choruje na stres pourazowy, mam już dość myślę coraz bardziej o samobojstwie, choć też nie chce do końca tego robić, wina jest kierowana cały czas w moją strone, przepraszam. Co mam robić już jestem na granicy wytrzymałości....

w 2016 roku po wypadku moje ciało było w stanie krytycznym , ale ok dekadę temu moja psychika była krytycznym stanie, jednak do mojego życia przyszedł STWÓRCA = JEZUS ZBAWICIEL i wszystko pozmieniał, dziś mam pokój ducha ... " " Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie." - Ewangelia Mateusza 11, Biblia Warszawska. ON tego kto ze skrucha przychodzi do NIEGO po przebaczenie, pomoc nie odrzuci bo jest doskonały w miłości ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Droga Prawda Życie, puknij się w ten głupi łeb, człowieku i przeczytaj posta dziewczyny raz jeszcze. Co Jezus ma jej przebaczyć? To, że od najmłodszych lat jest krzywdzona? Za co ma czuć skruchę? Za patologię w rodzinie? Ignorancja pseudokatoli jest fascynująca. Udaj się z tymi farmazonami w inne miejsce, sądzę, że większość z tutaj zebranych ma wystarczająco dużo na i w głowie bez Twoich morałów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Droga Prawda Życie, myślę, że Twoje wpisy w tym dziale mogą być niestety szkodliwe, więc zakładam Ci blokadę na pisanie w dziale PTSD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi