Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nadpobudliwosc


hockey

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, co zrobic z nadpobudliwoscia psychoruchowa? Ciagle mnie gdzies nosi, probuje to zrozumiec, gdzie i po co. To bardzo wazne. Cale Boze zycie nie wiem co robic, nie pamietam od kiedy, ale juz od dawna czuje to w nogach. Psychicznie teraz sie nasila, bardzo mile oczucie dla ducha, troche irytujace dla ciala bo czesto musze wstawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to tylko nadpobudliwość ruchowa czy również psychiczna? Może masz ADHD lub manię? Chociaż wcześniej napisałeś, że kawa i energetyki wpływają na Ciebie obojętnie, a w przypadku ADHD to powinny Cię raczej uspokajać. Jeżeli jest to jedynie nadpobudliwość ruchowa to może jest to akatyzja (tylko ciekawe po czym?), jakiś rodzaj neuropatii lub Zespół Niespokojnych Nóg? Przejdź się do lekarza rodzinnego lub neurologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż wcześniej napisałeś, że kawa i energetyki wpływają na Ciebie obojętnie, a w przypadku ADHD to powinny Cię raczej uspokajać.

- absolutna nieprawda .

Uspokajać w jego wypadku mogą tylko konkretne psychostymulanty ;) , a nie tam badziewia typu kawa czy biedronkowe "energetyki " pędzone na cukrze i kofeinie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Gorliwy, a to przepraszam. Myślałem, że w przypadku ADHD każdy stymulant uspokaja, nawet zwykła kofeina zawarta w kawie.

 

 

wkuuporr,

Szefie , dobrze by tak było ,jakby kawka z rana działała (jak mówisz) na objawy ADHD , ale niestety trzeba sie posiłkować wyższą chemią niż zwykła , brutalna kofeina ,,,żeby wyhamować ,żeby usiąść spokojnie na dupie i sie skoncentrować na TU I TERAZ !

Jakież to życie potrafi byc brutalne w wydaniu zajobów z ADHD , gdzie nadmiar nieukierunkowanej energii potrafi ześwidrować bezproduktywnie głupi łeb .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×