Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kąpiel w psychiatryku


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Leczę się kupę lat i myślę, żeby w końcu pójść do psychiatryka, ale mam pewną fobię a jest nią... kąpiel. Fobia przed wspólną kąpielą. Czy rzeczywiście wszyscy stoją pod prysznicami z siurkami a jakiś typ stoi i pilnuje i się patrzy, czy może można brać ten prysznic pojedynczo kiedy się chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pilnuje. Bez obaw pod tym względem. Po 2 dniach będzie wiadomo w których godzinach mniej więcej myją się ludzie i kolejek nie ma. Są jednak godziny od-do, w których można się myć. Ja akurat mam na myśli ogólny szpital p. zamknięty i otwarty oddział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie da sie zamknac na klucz łazienki

 

Ja poradziłem sobie z tym w ten sposób, że wyjąłem zawleczkę z klamki, tak to mniej więcej wygląda:

 

krok_vii_przykrecenie_klamki_27134.png

 

Zabrałem ze sobą klamkę i zawleczkę do środka i nie było wejścia do kibla :mrgreen: Jakiś nerwowy Pan zaczął wykrzykiwać, że "kradną klamki" i zjawiła się obsługa, zachodziło prawdopodobieństwo, że mogę sobie coś zrobić, zapukali i poprosili żebym otworzył. Otworzyłem, przeprosiłem i powiedziałem, że potrzebuję prywatności w kiblu, a nie że non stop mi ktoś wchodzi. Powiedzieli, żebym więcej tak nie robił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×