Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lekarze nie mogą mi pomóc.


Gość myślący91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myślący91

Jest tu ktoś na forum kto przez długi czas nie może sobie poradzić z chorobą ?, ja prawie od 2 lat jem leki przeciwdepresyjne na zaburzenia lękowo-somatyczne,depresję i fobię społeczną bez jakiejkolwiek poprawy . Przerobiłem większość leków i żaden mi nie pomógł nawet wręcz przeciwnie niektóre pogarszały tylko mój stan. Tak się zastanawiam co dalej z sobą robić skoro leki na mnie nie działają czuje się jak czuję.Komuś wam z forum udało się chociaż trochę poprawić stan po długotrwałej walce ?. Ja już coraz bardziej wycofuje się z jakiegokolwiek życia. Psychiatra chce mnie dać do szpitala ale nie widzę wgl sensu bo i tak z 80 leków przerobiłem i nic a te 20 % to te same leki co już brałem z tej grupy. Jak sobie radzicie macie jakieś porady co dalej robić ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91
Witaj,myślący 81.

Nie są wykluczone organiczne schorzenia CUN,wtedy szpital jak najbardziej.

Pozdrawiam.

 

A to w szpitalach psychiatrycznych również np robią badania np krwi,prześwietlenie głowy itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

men a masz jakieś informacje o tym czy w szpitalach w razie nie działania innych leków podają jakieś leki które są niedostępne w aptekach ?, np taki lek przeciwdepresyjny pochodna kodeiny tutaj mi ktoś napisał że w stanach go już testują w szpitalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91
Nie Tobie jednemu nie mogą pomóc, czas zmądrzeć i zwolnić tych lekarzy nieudaczników i szukać innej drogi. Chyba że chce Ci się chodzić od Annasza do Kajfasza. Ja się leczyłam 12 lat i nie warto było.

 

No a jak teraz jest, pomogło coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja prawie od 2 lat jem leki przeciwdepresyjne na zaburzenia lękowo-somatyczne,depresję i fobię społeczną bez jakiejkolwiek poprawy . Przerobiłem większość leków i żaden mi nie pomógł nawet wręcz przeciwnie niektóre pogarszały tylko mój stan.
Jeśli tylko tak wygląda Twoje leczenie ,to nie dziwię się ,że nie ma żadnych efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91
ja prawie od 2 lat jem leki przeciwdepresyjne na zaburzenia lękowo-somatyczne,depresję i fobię społeczną bez jakiejkolwiek poprawy . Przerobiłem większość leków i żaden mi nie pomógł nawet wręcz przeciwnie niektóre pogarszały tylko mój stan.
Jeśli tylko tak wygląda Twoje leczenie ,to nie dziwię się ,że nie ma żadnych efektów.

 

a jak ma inaczej wyglądać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×