Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


nitka1

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj nowa, chociaż czytałam wiele Waszych wpisów i muszę powiedzieć, że jesteście jak światełko w tunelu. Mam takie pytanie: zażywam FLUOKSETYNE 10mg plus 1/2 z 0,25 mg. ALPRAGENU. Stosuję to już miesiąc, na razie jest ok, ale moja lekarka kazała mi już zwiększyć Fluo do 20 mg. i odstawić Alpragen ale boję się że mogę mieć nasilone lęki, a nie chcę już przez to przechodzić. Moze ktoś mi doradzi, proszę. mam nerwicę lękową. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Leki na nerwice mają to do siebie, że na początku zażywania mogą nasilić objawy a pozytywne efekty przychodzą po kilku tygodniach/miesiącach. Na początku mogą być problemy z dobraniem odpowiedniego leku i jego dawki. Ale ważniejsza od leków jest terapia. Chodzisz na nią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety nie chodzę, ale leki już skutkują. To nie jest moje pierwsze spotkanie z lekami na nerwicę; najpierw miałam Rexetin i po czwartej tabletce wylądowałam na SORze w szpitalu, bo dostałam ataku po nim. Później był Pramolan, ale nie zadziałał. Teraz jestem na Fluo i czuję się dużo lepiej, mam mniejsze lęki, chociaż wiem, że to dopiero czwarty tydzień i na pełne efekty muszę jeszcze poczekać. Mam nadzieje, że Fluo zaskoczy mnie pozytywnie. Mam wizytę również u neurologa i zobaczę co on mi powie lub przypisze do tego. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×