Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiklania po lekach antydepresyjnych


migotka111

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chcialam zapytac czy ktos z was mial podobne objawy. Przez 2.5 roku bralam leki antydepresyjne najpierw fluoksetyne a pozniej paroksetyne przez ok roku i probowalam odstawic trzy razy. Za kazdym razem wygladalo to zupelnie tak samo najpierw przyplyw euforii wszystkie uczucia pozytywne pewnosc siebie i mnustwo energii a pozniej zaczely sie rozne ataki paniki strachu, depresji, zmeczenia, brak sil, uczucie odrealieniaciagle zmiany nastrojow i duzo roznych mysli. Teraz juz nie biore lekow przez prawie rok i na zmiane pojawiaja sie te wszystkie objawy. Byl tez okres ze zaczelo mi sie przypominac cale moje zycie z przed okresu brania lekow. Dopiero teraz po tylu miesiacach zaczynam miec momenty ze widze tak jak dawnie alebczuje sie tak jak dawnie ale sa to bardzo krotkie momenty.

Czy ktos z was przezyl cos podobnego albo spotkal sie z takimi obiawami i czy to wkoncu minie ?

Z gory dziekuje za odpowiedz :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

Ja odstawiłem paroksetynę braną przez 4 miesiące w dawce 40 mg w 10 dni. Dostałem takiej chyba "mani" że nie wiedziałem co jest grane, spałem po 2 godziny i cały czas miałem siłę na wszystko. Po tej jeździe przyszła depresja i mocne osłabienie ale jednocześnie moja "moc" zmalała. Także jak odstawiać leki to tylko powoli i stopniowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×