Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć odpowiedniej dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 23 lata i mieszkam w Warszawie. Bycie singlem nigdy mi nie przeszkadzało dopóki nie ukończyłem 18 lat, bo pisałem z dziewczynami które mieszkały daleko ode mnie. I wtedy sobie pomyślałem, że czas najwyższy zakończyć dalekie znajomości i znaleźć sobie dziewczynę z Warszawy bądź okolic, która będzie w moim typie. Niestety od 5 lat nie jestem w stanie trafić na tą jedyną, która będzie mi pasować (każda znajomość kończy się nieporozumieniem bądź kłotnią). Mam konto na różnych portalach społecznościowych i pisze do dziewczyn wieku 18-22 lat z Warszawy lub Okolic, ale nawet jak napisze to albo dziewczyna nie odpisze albo jak jest rozmowa to tylko ogranicza się do co słychać i wgl i koniec tematu.

 

Poszedłem tez na studia, żeby poznać kogoś, ale też bezskutecznie, bo albo są zajęte albo nie chcą ze mną gadać cześć cześć i tyle. Wygląd i charakter też są dla mnie ważne. Powiem wam, że już nie wiem co mam z sobą zrobić.. Przez te 5 lata spotykałem się z kilkoma dziewczynami nawet pisałem, ale znajomości były od 2 tyg do 0,5 roku.

 

A jak to jest ze mną? Wystarczy że mnie coś w niej urzeknie... Angażuje się, a potem cierpię... Może nie spotkałem jeszcze tej właściwej?

 

Może jestem silny z zewnątrz, ale w środku czuje w sobie mega złość, że nie mogę sobie ułożyc życia. Nie chcę słów współczucia ani słów typu, że użalam się nad sobą. Chciałbym wiedzieć, co robię źle...

Boję się samotności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz 23 lata... dopiero 23. Jeszcze znajdziesz odpowiednią dziewczynę. Wszystko w swoim czasie.

 

Wyczuwam desperację u Ciebie. Piszesz, że poszedłeś na studia, żeby kogoś poznać. Na studia idzie się raczej z innego powodu. Zajmij się nauką, hobby, sobą, a nie usilnym szukaniem dziewczyny. Laski nie lubią desperatów.

 

A jak już chcesz koniecznie kogoś znaleźć, to postaraj się trochę. Zaangażuj w rozmowę, bo sam piszesz, ze nie masz o czym pisać i temat się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem tez na studia, żeby poznać kogoś, ale też bezskutecznie, bo albo są zajęte albo nie chcą ze mną gadać cześć cześć i tyle.

 

Myślę, że w tym tkwi problem. Dziewczyny w tym wieku szukają już raczej kogoś, kto poważnie myśli o życiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwidoczniej to jeszcze nie jest moj czas :)

-czas na żonę to pewnie i nie Twój ( i dobrze , bo nie ma co się spieszyć ) ,,, jednak ciśnienie na kobietę jest . Nie wiem co ci powiedzieć , może tylko tyle ,że możesz być brzydszy od kupy , ale jak trafisz na odpowiednią dziewczynę i zakręcisz ją krztą inteligencji i słodkimi słowami , jest Twoja .Reszty aspektów nie poruszam ,,, bo temat głęboki i złożony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień taktykę...nie ganiaj za nimi tylko zrób wszystko aby one za tobą 8) A tak poważnie masz jeszcze sporo czasu na tą jedyną..wybaw się trochę..podejdź na luzie bo na siłę nic nie ma, zadbaj przede wszystkim o swoją przyszłość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×