Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Nawroty...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Postanowiłam wrócić do czytania/pisania na forum.

Po prawie 2 latach od zakończenia terapii stwierdzam, że zdarzają sie nawroty złego samopoczucia i dalej są tak mocne jak były wcześniej.

Myślałam, że po terapii człowiek wraca do życia pod nowa osłoną, ma wiecej spokoju, cierpliwości na to co go spotkało i że wogóle inaczej patrzy na świat.

Wielka bzdura. Moje myslenie mogę wyrzucić do kosza.

Wraca wszystko jak bumerang

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.10.2019 o 19:25, antylopa napisał:

Hej. Postanowiłam wrócić do czytania/pisania na forum.

Po prawie 2 latach od zakończenia terapii stwierdzam, że zdarzają sie nawroty złego samopoczucia i dalej są tak mocne jak były wcześniej.

Myślałam, że po terapii człowiek wraca do życia pod nowa osłoną, ma wiecej spokoju, cierpliwości na to co go spotkało i że wogóle inaczej patrzy na świat.

Wielka bzdura. Moje myslenie mogę wyrzucić do kosza.

Wraca wszystko jak bumerang

Hej. Dawno Cię nie czytałam. Przykro mi, że terapia miała krótkotrwałe skutki. U mnie było niestety podobnie. Jakiś czas spokój, a później wielki depresyjny boom, z którego podniosły mnie leki. Co zamierzasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.10.2019 o 08:10, Lilith napisał:

Hej. Dawno Cię nie czytałam. Przykro mi, że terapia miała krótkotrwałe skutki. U mnie było niestety podobnie. Jakiś czas spokój, a później wielki depresyjny boom, z którego podniosły mnie leki. Co zamierzasz?

Mam mętlik w głowie i nie wiem co robić. Od psychiatry dostałam znowu receptę ale na razie jej nie wykupiłam, dalej mam nadzieje, że sobie sama poradzę z natłokiem mysli.

Po co są te powroty, do czego one maja nam służyć? Dlaczego nie można wymazać przeszłości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.11.2019 o 19:55, antylopa napisał:

Po co są te powroty, do czego one maja nam służyć? Dlaczego nie można wymazać przeszłości?

Czasem mam wrażenie, że pewnymi rzeczami będziemy obciążeni do końca życia, a terapia ma na celu pomóc nam funkcjonować mimo to. Przykro mi, że znów musisz tego doświadczać.

Do mnie znów zapukała koleżanka nerwica - a już liczyłam na to, że w grudniu odtrąbimy z psychiatrą remisję i wiosną zejdę z leków. Nie jest tak strasznie jak bywało, ale za różowo też nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi