Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie. Bo kurier dostarczający Ci ów pistolet okaże się milicjantem w przebraniu i zawiną Cie na dołek, potem na śledczak ( wszak terrorysta pewnie ), a tam, uwierz mi zajeebac się nie jest wbrew pozorom łatwo. NIGDY nie jestes sam i zawsze ktoś Cię "odratuje"

Oczywiście ja już miałem zaplanowany prawie idealny sposób i tylko prawdziwy cud mnie od tego uchronil.

Tylko nie wiem juz po co ten cały cud miał miejsce... przez niego przyszlo mi zdychac kolejne lata, ktorych bez owego cudu już by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pomyślałem że najszybciej najlepiej kupić w necie pistolet

 

 

 

to spróbuj kupić broń w necie ,,,zapewniam Cię,że nie zdążysz sie obudzić na drugi dzień z rana ,, kiedy będziesz już skuty w bransolety ,a dostaniesz takiej depresyjnej sraczki ,że szybciuchno na dołku zatęsknisz za tym co masz obecnie .

Jak będziesz zabierany z domku nie zapomnij o clonach i całej reszcie lekowej amunicji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pomyślałem że najszybciej najlepiej kupić w necie pistolet

 

 

 

to spróbuj kupić broń w necie ,,,zapewniam Cię,że nie zdążysz sie obudzić na drugi dzień z rana ,, kiedy będziesz już skuty w bransolety ,a dostaniesz takiej depresyjnej sraczki ,że szybciuchno na dołku zatęsknisz za tym co masz obecnie .

Jak będziesz zabierany z domku nie zapomnij o clonach i całej reszcie lekowej amunicji

nie mam benzo w domu, a czytałeś jak kupić co tylko prawie zechcesz przez tor na specjalnych stronach? Polecam się zapoznać co można osiągnąć mając kasę i wiedząc co to dark web

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1 - jestem pod wrażeniem tekstu ale jednego nie rozumiem. Skoro wiesz że clon nasila depresję - dlaczego nie przerwiesz błędnego koła ? Dlaczego kolaborujesz z diabłem ? Piszesz logicznie więc zaufaj logice !!! ..... Sam też odstawiałem benzo ...... to piekło ale wszystko można wytrzymać. Dopóki jest jeszcze czas....

 

Ustosunkuje sie w najbliższym czasie...

 

Co do "tajnej" sieci...

 

Nie wyobrażam sobie lepszego milicyjnego lepa na muchy.

Najlepsze sa te artykuły w ogólnie dostępnych portalach, gdzie płacze się nad tym jakoby nikt nie miał możliwości kontrolowania owej sieci, że pod nosem służb handluje sie bronią, organami, narkotykami i tak dalej...

Toż to wręcz zaproszenie do sieci, ale chyba pająka krzyżaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co spinacie? Nie mówię że tylko ja o tym wiem, ale policja tylko niektórych złapie, i mówię tylko że dużo można tam kupić i ludzie to robią.

 

Ty jesteś fajny gość ale.....

najlepiej wychodzi ci jednak pisanie: ..... nic mi nie pomoże ..... nic mi nie pomoże.....nic mi nie pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×