Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
magic wolf

Syndrom: What the fuck (WTF)

Rekomendowane odpowiedzi

Często macie ten syndrom? Czyli: Co??? Że co? O co Ci chodzi? Co tu się stało? Czemu on tak zrobił? Czemu to nie działa?

Ja mam dosyć często. Zaskakują mnie ludzie jak i przedmioty martwe. Wszystko jest ok dopóki jest po naszej myśli i zgodnie z oczekiwaniami. Jednak rzeczywistość płata nam figle i często okazuje się, że wcale nie jest tak jak byśmy tego sobie życzyli.

Np. ostatnio przestał działać mi dekoder polsatu, mówię, co jest, czemu nie działa, przecież zawsze działał. Okazało się, że mi wyłączyli sygnał bo zbyt długo nie włączałem dekodera. WTF? Przecież płacę, więc czemu mi to wyłączacie, nie ważne, że nie oglądam, płacę, więc żądam, żeby to działało! (to tylko przykład ;) )

Albo z ludźmi, czasem mnie tak zaskakują, że zastanawiam się: O co tu kur*a chodzi, tyle lat doświadczeń i tyle sytuacji przeżytych i nadal zaskakują mnie inni. Po prostu, jest tak i tak i wydaje się, że w przyczynowo-skutkowym rozumowaniu uwzględniając logikę będzie tak jak by się wydawało, że będzie. Jednak wcale tak to nie działa, czasami na prawdę... WTF...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi