Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego satanistyczna młodzież jest mało atrakcyjna


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Natknąłem się w necie na zdjęcie młodzieży pod sztandarem kolorowej satanistycznej flagi. Panowie podśmiechiwali się z urody młodych satanistek, będę kontynuował tutaj ten wątek.

Proszę mi tu nie truć, że wygląd kwestia gustu, że nietolerancyjny jestem itd. Na moment truizmy wsadzamy sobie w du*ę, ogladamy zdjęcia i komentujemy wygląd :D

 

W tym temacie satanizm będzie mocno obrażany, liczę się z konsekwencjami w postaci osta albo i bana, ale postaram się ubliżać im subtelnie, tak by było w miarę akceptowalne.

 

No więc mamy tu zdjęcie, na którym widzimy pięć nieatrakcyjnych osobników płci żeńskiej, cały trik polega na tym, że nie spotkłem się nigdy z podobną kombinacją urody - ever.

Jak pięć randomowych dziewczyn robi sobie zdjęcie, to zawsze znajdzie się wśród nich jedna, dwie, trzy, cztery, albo i pięć z wyglądem minimum 5/10.

Niestety na grupowym zdjęciu widzimy same paskudy, od lewej 4/10, 3/10, 2/10, 2/10, 3/10 - diabelska uroda :pirate:

shadow.jpg.432a3c4704df6569e423e37ea3d8745b.jpgm.png[/attachment]

 

^^ nie chce mi się po kolei komentować, ale żadna z Pań muslimek nie schodzi urodą poniżej 7/10, większość to 8/10 i 9/10 - anielska uroda 8)

 

Chrześcijanki i ateistki mam ukryte na dysku, także zdjęć nie ma, uroda - anielska, przypominam, obrażamy satanistów, komplementujemy islam i przy okazji walczymy o prawa do pokazywania włosów, a nie zasłaniania ich chustami.

 

Wnioski końcowe - wszystko tylko nie satanizm.

Jakakolwiek religia - ok.

Brak religii - ok.

Satanizm - No ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie 2 zdjęć oceniać jakieś grupy, z socjologicznego punktu widzenia to niemiarodajne. Nie znam żadnych satanistek, dawno temu chodziłem na imprezy metalowe i trochę ładnych dziewczyn było, ale ogólnie ich mało było, to nie zwykłe dyskoteki gdzie atrakcyjnych dziewczyn zwykle sporo jest. Satanizm jest dla zbuntowanych, a dziewczyny czasem buntują się bo są brzydkie i ich nikt nie chcę bo jakby były atrakcyjne to by im chłopaki z siłki byli w głowie a nie sataniści. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś błąd w myśleniu. Myślisz schematowo, zaściankowo i bardzo ograniczenie.

ElenaDarkness, tak, tak, zgadza się :great:

carlosbueno, w rzeczy samej milordzie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

nadal czekam na zdjęcie grupowe ośmiu atrakcyjnych satanistek :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są sataniści. To są członkowie organizacji wykorzystującej w sposób prześmiewczy różne elementy "kultu szatana" (czymkolwiek by on był) do promowania idei egalitaryzmu, społecznej sprawiedliwości i separacji kościoła i państwa (cytuję wikipedię). Jeżeli chcesz już wyciągać z pojedynczej fotki jakieś wnioski, to powinien być to raczej wniosek o tym, że social justice warriors są mało atrakcyjni. Ewentualnie, że młodzież lewicowa jest mało atrakcyjna. Odnoszę jednak wrażenie, że tego typu stwierdzenia mają wśród niektórych kręgów konserwatywnych status komunału.

A raczej powinieneś z tej fotki wywnioskować, że ateiści są mało atrakcyjni (można bezpiecznie założyć, że te osoby są ateistami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie, że młodzież lewicowa jest mało atrakcyjna. Odnoszę jednak wrażenie, że tego typu stwierdzenia mają wśród niektórych kręgów konserwatywnych status komunału.

To chyba dotyczy feministek, a nie całej lewicy, ja tam się nie wypowiadam bo na feministycznych manifestacjach nie byłem a medialne przekazy bywają mylące. Z drugiej strony lewica, centrum uważa polityków prawicy za brzydkich, no ale polityce są zwykle starzy, często niscy( władza rekompensuje wzrost) to i o atrakcyjność ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś młodzież słuchała black metalu.Dziś tylko Zenka :D:D:D:D

 

Ech gdzie te czasy...

 

 

[videoyoutube=kVbbtuJfgIc][/videoyoutube]

 

;)

 

Black metal zawsze był niszowy, a disco polo kiedyś słuchano ale się nie przyznawano dziś robi się to otwarcie, nawet na juwenalia te zespoły zapraszają.

 

Też to zauważyłem. Kiedyś słuchanie disco-polo kojarzyło się raczej z, hmmm... chłopskim pochodzeniem, a teraz nawet imprezy korpo-szczurków zaczynają przypominać potańcówki w remizie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal czekam na zdjęcie grupowe ośmiu atrakcyjnych satanistek :mrgreen:

 

A jak znajdę w goglu osiem zdjęć ładnych dziewczyn i skleję je w grupę, to się liczy??? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu na początku lat 2000 , poznałem SupeR Metalówę :D Jak Kobiecie pięknie w czerni było. Masakra... Była z chłopakiem, mimo tego obdarowałem ją kwiatem w średniej doniczce. Była Piękna, jeden jedyny raz się widzieliśmy. To lata jak Skinowałem :smile: Moje Ziomki Metale ją dobrze znały :D Kiedyś to były Metalówy :smile: Black Metal bardzo lubię :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A raczej powinieneś z tej fotki wywnioskować, że ateiści są mało atrakcyjni

Moje wnioski są gów*o warte, szukam zdjęcia i tyle. Satanizm i ateizm to dla mnie dwie różne rzeczy, jestem osobą dobrze poinformowaną, ponieważ przed chwilą przeczytałem na zapytaj.onet.pl o różnicach miedzy nimi :lol:

 

A jak znajdę w goglu osiem zdjęć ładnych dziewczyn i skleję je w grupę, to się liczy???

flossy, nie będzie się liczyć :mrgreen::mrgreen: Bez żadnych fotomontaży chce zobaczyć 8 seksownych satanistek na jednym zdjęciu :mrgreen::mrgreen: Wtedy bedę szczęśliwy i opuszczę w pokoju ten temat, amen.

 

No dobra, mogę "zejść" o jedną atrakcyjną osobę - czyli siedem atrakcyjnych i jedną nieatrakcyjną - jako przykład podaję odwrotność zdjęcia którego szukam

shadow.jpg.432a3c4704df6569e423e37ea3d8745b.jpgAteistkiTrolująISISnaHalloween.jpg[/attachment]

^^Nie wiadomo dokładnie czy ateistki czy chrześcijanki stoją za tym trolingiem :oops:

 

W przygotowaniu mam temat dlaczego chrześcijańsko muzułmańska młodzież jest taka ładna :mrgreen: Będziemy się tam wszyscy zachwycać zdjęciami z pielgrzymek i innych grupowych modlitw :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×