Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kia_ sportage

definicja porządnego faceta.

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałbym do tego jeszcze ze porządny facet robi to z autentycznym zaangażowaniem, które po kilkunastu latach nie zmienia się w nudna rutynę tylko jest tak żywe jak na początku

Tak tak, musi być prawdziwy!

I szczery! A reszta jakoś pójdzie;)

Kia, Ty też po rozwodzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
ooo to lotto a ja tego nie miałam.

Życzę Ci, żeby los wynagrodzil ci wszystkie krzywdy i jestem pewny, że tak będzie.

Czasem trzeba cierpliwości żeby znaleźć swoje prawdziwe szczęście ale warto poczekać, nie zamykać serca i wierzyć, że tak się stanie. Nikt nie powiedział, że w życiu będzie łatwo, ale mimo porażek trzeba popatrzeć odważnie do przodu.

Nie łam się, będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
współuzalazeżniona,

to życzę Ci abyś znalazła takiego poukładanego, a jednocześnie, który by Cię zafascynował, bo na pewno na takiego zasługujesz :)

Dziękuję;)

Ja teraz patrzę na świat bardziej jako matka, a nie jako kobieta;) ale nie zapominam o własnych potrzebach. Znam granice ;)

Jacek facet to tylko taki, który zaakceptuje moje córeczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Życzę Ci, żeby los wynagrodzil ci wszystkie krzywdy i jestem pewny, że tak będzie.

Czasem trzeba cierpliwości żeby znaleźć swoje prawdziwe szczęście ale warto poczekać, nie zamykać serca i wierzyć, że tak się stanie. Nikt nie powiedział, że w życiu będzie łatwo, ale mimo porażek trzeba popatrzeć odważnie do przodu.

Nie łam się, będzie dobrze.

dzięki mam, nadzieję, że jakoś to będzie... sama do końca życia nie chce być, to nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
współuzalazeżniona,

to życzę Ci abyś znalazła takiego poukładanego, a jednocześnie, który by Cię zafascynował, bo na pewno na takiego zasługujesz :)

Dziękuję;)

Ja teraz patrzę na świat bardziej jako matka, a nie jako kobieta;) ale nie zapominam o własnych potrzebach. Znam granice ;)

Ja nie jestem Jacek, być może mnie z kimś mylisz :bezradny:

No, ale widzę, że masz mądre podejście do sprawy i tak trzymać :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Njważniejsze, żeby mieć do siebie szacunek, i się kochać. Oby Slide, było cośm za tym cholernym zakrętem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

współuzalazeżniona, ja też mam córkę i też to jest dla mnie b ważna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
współuzalazeżniona,

Dziękuję;)

Ja nie jestem Jacek, być może mnie z kimś mylisz :bezradny:

No, ale widzę, że masz mądre podejście do sprawy i tak trzymać :great:

Hahaha, właśnie to zauważyłam. Miałam napisać JAK FACET to tylko taki, który zaakceptuje moje córeczki, a telefon zwariował i napisał JACEK!:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to dla nich nie możemy teraz popełnić błędu z mężczyznami. Nie można im mieszać za bardzo w życiu. Dzieciaki chcą spokoju i bezpieczeństwa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Hahaha, właśnie to zauważyłam. Miałam napisać JAK FACET to tylko taki, który zaakceptuje moje córeczki, a telefon zwariował i napisał JACEK!:D

;D :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

I to dla nich nie możemy teraz popełnić błędu z mężczyznami. Nie można im mieszać za bardzo w życiu. Dzieciaki chcą spokoju i bezpieczeństwa :)

Dla wielu facetów rodzina, dzieci to szczyt marzeń.

Ale jeśli już się owe marzenia spełnia wyglądają nieco inaczej niż podpowiadala wyobraźnia i wyciskacze łez w tv. Porządny facet potrafi się z tym zmierzyć, słaby i z miałkim charakterem daje nogę do knajpy i robi z bliskich worek treningowy żeby odreagować swoje krzywdy.

To tak naprawdę jest loteria, nigdy nie wiesz na kogo trafisz, jaką ma psychikę i jak się zmieni jego podejście..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Njważniejsze, żeby mieć do siebie szacunek, i się kochać. Oby Slide, było cośm za tym cholernym zakrętem.

Nigdy nie rezygnuj z prób znalezienia tego na czym Ci zależy.

Najwyżej się nie uda. Ale jeśli odpuscisz to nie uda się na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Acamar, to jakbyś opisał mojego (za chwilę byłego) męża. Strzał w dychę! Lepiej bym tego nie ujęła.

Trzeba mieć sporo szczęścia, żeby trafić na odpowiedzialnego człowieka, który jest oparciem na całe życie. Takiego, który jest zdecydowany i wie czego chce i się z tego nie wycofa. Rodzina to nie jest tablet, który jak się znudzi można rzucić w kąt.

Mam wyjątkową alergie na lekkomyslnych osobnikow o dojrzałości kameleona albo cynicznych, egoistycznych skurwysynow udajacych wrazliwcow żeby ugrać coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porządny facet nie ma skłonności do uzależnień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Porządny facet nie ma skłonności do uzależnień.

Zależy od czego.

Jesli jest to uzależnienie od kontaktu z kobietą, która jest dla niego ważna to nie dyskwalifikuje go jako porządnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kobiet po 30 - kupcie sobie psa albo kota, bo jak widzę nadal w tym wieku żyjecie złudnymi fantazjami. Najbliżej prawdy był tu INTEL. Mając dziecko maks na co możecie liczyć to seks bez zobowiązań. Szansa na zdrowy związek - niewielka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

O, już granice wyznaczone, maks to seks bez zobowiązań, znawca życia i jasnowidz w jednym :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slide, oho ho. Szczęśliwa w związku? Co widzisz dookoła wśród kobiet po 30? Wśród bliskich, koleżanek, sąsiadek? Tryskające życiem, żyjące na tęczy, czy raczej nie bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Bo to prawda, że faceci po ciemnej stronie mocy mają branie i o to mi chodziło. Oczywiście zakładam, że muszą jeszcze przy tym wyglądać, mieć jakiś styl. Mają na pewno większe branie niż łagodni, przyjaźnie nastawieni do świata, kierujący się zasadą "mądrzejszy powinien ustąpić".

Na pewno są pośredni też, ale chodziło mi tylko o powyższe

Mnie chodziło o to, że w kontekście wątku rozpatrywanie takich skrajnych typów jest kontraproduktywne. Jest jakieś spektrum i większość ludzi jest gdzieś po środku (bo nie są ani supergrzeczni ani nie są skończonymi dupkami), a wątek miał dotyczyć podbudowania autorki, że może znaleźć porządnego faceta. A takie dyskusje jak ta, która zainicjował Intel, temu nie służą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Slide, oho ho. Szczęśliwa w związku? Co widzisz dookoła wśród kobiet po 30? Wśród bliskich, koleżanek, sąsiadek? Tryskające życiem, żyjące na tęczy, czy raczej nie bardzo?

I takie i takie, ale nie mam takich zdolności, ani ochoty by z góry na takiej podstawie wykluczyć możliwość kobietom po 30tce z dzieckiem na coś więcej niż seks bez zobowiązań. Owszem, wielu facetów jak usłyszy, że kobieta ma dziecko to z miejsca szuka innej, ale nie wszyscy i też są tacy po rozwodach i różnych historiach, a dodatkowo kobiety mogą teraz przebierać w facetach jak nigdy. Rynek matrymonialny należy do kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a dodatkowo kobiety mogą teraz przebierać w facetach jak nigdy. Rynek matrymonialny należy do kobiet.

Życzę powodzenia, zwłaszcza przy takim myśleniu.

Co do rozwodników - facetów - owszem, jakieś 25% szuka kolejnego związku, pozostałe 75% już wie z czym owe małżeństwo się je.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

emikado,

To nie jest żadne wybujałe myślenie, tylko proste wnioski bo akurat czytałem na ten temat artykuł i statystyki, które były przedstawione chyba nawet na tym forum przez Libera... Twoje statystyki za to wydają mi się lekko podejrzane :smile: 3/4 rozwodników już do końca życia decyduje się na seks bez zobowiązań? Aż mi się nie chce wierzyć.

monachopsis,

Przejrzałem jeszcze raz temat, są tu przedstawiane przez niektóre kobiety bardzo duże wymagania, nie mam nic naprzeciw, ale warto pokazać, że te wymagania bywają sprzeczne, bo czytając i często słuchając niektórych kobiet jakiego faceta by chciała, to wyobraźnia mi podsuwa męża Alutki z serialu "rodzina zastępcza" a tacy to się raczej rzadko zdarzają ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slide, O! Myślałem, że jesteś kobietą, ale chyba wieloraki, tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi