Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mam, w takiej sytuacji zrobić jestem bezradna.


Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam z mamą która nadużywaa alkoholu, kłócimy się, ogółem jest trudna sytuacja, ona chodzi pije na meliny ja pilnuje jej córki dla mnie siostry, ogółem choruje na stres pourazowy, mam już dość myślę coraz bardziej o samobojstwie, choć też nie chce do końca tego robić, wina jest kierowana cały czas w moją strone, przepraszam. Co mam robić już jestem na granicy wytrzymałości....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam Twoją historię i bardzo mi przykro, że Cię coś takiego spotkało :( Ja doświadczyłam przemocy seksualnej wiele razy poza domem od obcych ludzi ale myślę, że przeżyć coś takiego jeszcze w młodszym wieku i we własnym domu jest jeszcze gorzej... Ja mieszkając w domu nigdy nie czułam się bezpiecznie, bo w domu z kolei była przemoc ze strony ojca "na szczęście" innego rodzaju i cieszyłam się, ze na studia mam możliwość wyprowadzić się do innego miasta także od 19 roku życia nie mieszkam już z rodzicami. Ile masz lat kochanie? Czy masz kogoś jakąś babcię, ciocię czy siostrę na którą możesz liczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej musisz wyrwać się z tego domu. Cieżko cokolwiel będzie Ci zrobić czy przepracować jeżeli nadal będziesz tkwić w tym środowisku.

Przede wszystkim nie dawaj sobie wmawiać, że jesteś winna. Wiem, że tak się czujesz, lecz tak naprawdę masz znikomy wpływ na rodzinę.

Masz wpływ na siebie i nie musisz akceptować, a tym bardziej pozwalać na krzywdzenie siebie.

Ile masz lat? Masz kogoś na kogo możesz liczyć?

Trzymaj się, nie jesteś sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×