Skocz do zawartości
Nerwica.com

niepotrzebna dyskusja


pierm77

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zastanawiacie się nad tym, dlaczego zaburzenia przytrafiły się akurat Wam,

jak bym byl zle wychowany to bym napisal: ty durna palo zaraz tam przyjde i dowiesz sie jaki jest powod ze ma sie miec ptsd, nerwice a pozniej depresje ale na twoje szczescie dobrze wychowany jestem dlatego tak nie powiem, znizajac sie do twojego poziomu intelektualnego, wytlumacze ci ze poprostu ktos skopal nas i to w momencie kiedy bylismy totalnie bezbronni. Widzialas kiedys kopane i szrpane przez psy dziecko ?to cos takiego, jezeli chodzi o mnie te psy to moi rodzice jedni szarpali drudzy udawali ze ich nie ma, moze inni mieli lepiej. Ja sie zastanawiam nad inna sprawa skad sie biora tacy idioci zadajacy podobne pytania? co k.o.r.w.a mamy ci napisac ze niby sami sprowokowalismy to ze jako dziecko ktos nas parenascie razy wyslal na ostry dyzur ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na twoje szczescie dobrze wychowany jestem dlatego tak nie powiem, znizajac sie do twojego poziomu intelektualnego

Za powyższą wypowiedź i całokształt autor posta dostaje ostatnie ostrzeżenie i status obserwowany. W związku z tym proszę użytkowników forum o przesłanie PW do mnie w razie przejawiania podobnej twórczości przez ową osobę. Następnym działaniem będzie ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zastanawiacie się nad tym, dlaczego zaburzenia przytrafiły się akurat Wam,

jak bym byl zle wychowany to bym napisal: ty durna palo zaraz tam przyjde i dowiesz sie jaki jest powod ze ma sie miec ptsd, nerwice a pozniej depresje ale na twoje szczescie dobrze wychowany jestem dlatego tak nie powiem, znizajac sie do twojego poziomu intelektualnego, wytlumacze ci ze poprostu ktos skopal nas i to w momencie kiedy bylismy totalnie bezbronni. Widzialas kiedys kopane i szrpane przez psy dziecko ?to cos takiego, jezeli chodzi o mnie te psy to moi rodzice jedni szarpali drudzy udawali ze ich nie ma, moze inni mieli lepiej. Ja sie zastanawiam nad inna sprawa skad sie biora tacy idioci zadajacy podobne pytania? co k.o.r.w.a mamy ci napisac ze niby sami sprowokowalismy to ze jako dziecko ktos nas parenascie razy wyslal na ostry dyzur ?

 

Ja się do poziomu Twojej kultury zniżać nie będę.

Jest mi przykro i czuję się urażona. Super, nie? W końcu o to ci chodziło.

 

IceMan, dzięki, że zareagowałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na twoje szczescie dobrze wychowany jestem dlatego tak nie powiem, znizajac sie do twojego poziomu intelektualnego

Za powyższą wypowiedź i całokształt autor posta dostaje ostatnie ostrzeżenie i status obserwowany. W związku z tym proszę użytkowników forum o przesłanie PW do mnie w razie przejawiania podobnej twórczości przez ową osobę. Następnym działaniem będzie ban.

 

bredzisz, co oznacza caloksztalt? ze co nie pozwolilem ci innych uzytkownikow oszukiwac - jezeli chcesz mozemy sie pobawic w banowanie ty zbanuj mnie a ja forum.Kto jak kto ale taki ktos jak ty nie ma prawa mi zarzucac braku kultury poczytaj sobie swoje posty jak wciskales ludziom ciemnote ze regulamin jest wazniejszy od polskiego prawa a pozniej jaja robiles sobie z forumowiczki w zablokowanym temacie w ktorym nie mogla nic dopisac. Bawilo ce to pewnie wiec zrob to zbanuj mnie i sie zabawimy przy chwili mojego czasu.Tym razem nie bede mial sentymentow, bo widze ze Tomek nie czyta juz tego forum skoro dochodzi do taki idiotyzmow ,ktore wyzej opisalem.Link do powyzszego postu poslalem Ci na PW ty pseldo moderatorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×