Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam i przestawiam metodę na nerwicę lękową


Jimmy40+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i gratuluję stworzenia tak wartościowego i potrzebnego forum.

 

Mam przekroczoną czterdziestkę na karku i nerwicę od urodzenia. Choć dopiero od kilku lat jestem w pełni świadom faktu, że to właśnie nerwica.

 

Najbardziej dokuczliwymi manifestacjami nerwicy były agresja wobec bliskich i fobia społeczna uniemożliwiająca przez długi czas utrzymanie się na dłużej w pracy, a z czasem uniemożliwiająca nawet samo podjęcie pracy.

 

Kilka razy lądowałem na kozetkach psychoterapeutów. Niestety z miernym skutkiem. Ale nie oznacza to, że jestem przeciwnikiem terapii. Przeciwnie, wiele wskazuje na to, że podejme kolejną. Ale tym razem bardzo świadomie dobiorę przewodnika i metodę.

 

W wątkuhttps://www.nerwica.com/metoda-sugestywnej-narracji-3-kroki-t62601.html opisałem swoją metodę obłaskawiania nerwicy i drogę, którą przeszedłem. Sądzę, że osiągniete wyniki są na tyle zachęcające i trwałe, że mogę już przedstawić swoje przemyślenia i metodę autoterapii Waszemu zacnemu gronu.

 

Nie gwarantuję, że metoda okaże sie skuteczna w każdym przypadku nerwicy (omawiam wyłącznie nerwice wczesnodziecięce, innych nie doswiadczyłem). Ale kilku osobom spośród moich znajomych udało się pójśc do przodu.

 

Miłej lektury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, uśmiałem się z Twojego komentarza. Masz rację, niefortunne sformułowanie. A pomyślec, że miałem siebie za kogos posługującego sie precyzyjnie językiem pisanym. Ehh, moje samolubne ego - choć tyle o nim wiem, nadal potrafi mnie ugyżć w tyłek :-).

Zatem poprawiam się: mam na karku 40+ lat i nerwicę :-)

 

anemon, dzieki za miłe powitanie. Nalezy Ci sie medal za wytrwałośc, skoro przebrnęłaś przez opis mojej autoterapii :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×