Skocz do zawartości
Nerwica.com

Igrzyska 2018


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Polska nadal bez medalu, ciekawe kiedy wpadnie pierwszy? Pewnie sobotę w konkursie drużynowym skoków. Nie są aż tak słabi żeby zająć 4 miejsce.

4 miejsce jest zarezerwowane dla Austrii albo Słowenii.

Rezerwacja miejsc od 1 do 3 - Polska, Niemcy, Norwegia.

 

Moje typy na sobotę

1. Norwegia

2. Polska

3. Niemcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dupie to mam ile zdobędziemy medali . W DUPIE !

Lubie sporty zimowe , ale wała kładę na medale .

Jak Polacy przegrali w skokach to wiatr był winny , jakby wygrali to pochwał na ich umiejetności nie byłoby końca .

W dupę z tym , co to tylko skoczkowie w tym kraju uprawiają sporty zimowe?

Igrzysko się zachciało , do roboty buraki , pielić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zdobędziemy jakiś jeden medal w skokach, ale raczej nie złoty i tyle. Między 1972 a 2002 w ogóle nie zdobywaliśmy medalu i jakoś to było. Na ostatnich igrzyskach zdobyliśmy więcej niż zasługiwał na to polski sport zimowy i teraz powracamy do normalności czyli nędzy, gór u nas jak na lekarstwo, zimy słabe, torów do bobslejów i saneczkarstwa nie mamy, kryty tor do łyżwiarstwa szybkiego mamy od roku, to trudno oczekiwać cudów. Może się wyspecjalizować tak jak Holandia która tylko dzięki panczenistom jest w czubie klasyfikacji ogólnej, no ale u nas nie ma tradycji sportów zimowych, a młodzi całe dnie przed smartfonami i laptopami spędzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my dalej bez medalu i z miejscami gównie pod koniec stawki. Po co wysyłać tylu sportowców aby zajmowali oni odległe miejsca, pół biedy gdyby byli to młodzi perspektywiczni ale często są to 30 latkowie którzy nic już nie osiągną. Zresztą ci rzekomo młodzi 22-23 latkowie też powinni już być w czubie, media zachwycały się 30 miejscem polskiego narciarza 22 latka a zawody wygrał 21 latek, w innych konkurencjach medale zdobywają często nastolatkowie, a w Polsce o 25 latkach wciąż mówi się młodzi z szansą rozwoju i to dotyczy wszystkich dyscyplin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas,się stawia na nazwiska.Kowalczyk,no ładna z jej d...,ale ciut za stara na sport.Ale rząd zamiast zajmować się walką z Niemcami.Zajął by się sportem.

Bjorgen jest 3 lata starsza a wciąż zdobywa medale tylko ona ma astmę i technikę a Kowalczyk nawet zjeżdżać dobrze nie potrafi, bo nie biegała na nartach w wieku 4 lat jak Norweżki.

No ale w końcu mamy złoto, Stoch nie zawiódł, teraz może jeszcze w drużynówce medal choć Norwegowie wydaja się poza zasięgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślę w drużynie będzie brąz
dobrze myślałeś, zresztą ja też tam stawiałem.

No i koniec medali dla Polski na tych igrzyskach, na razie zajmujemy 17 miejsce, m.in przed Rosjanami jesteśmy ale pewnie spadniemy parę miejsc. Wiele państw bez śniegu i gór jest przed nami typu Wielka Brytania, Holandia, nawet Australia ma więcej medali tylko bez złota. Za 4 lata to będzie dopiero bieda, nasi skoczkowie poza Kotem będą grubo po 30-ce a jakoś następców nie widać, powrócimy do stanu sprzed Małysza i Kowalczyk czyli zerowego dorobku medalowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputery pokazują jak chcą, punktami za wiatr przegraliśmy ten srebrny medal, po mundialu w Rosji szykuję się do całkowitego zaprzestania oglądania telewizji, sport to strata czasu, mogę w tym czasie robić coś pożyteczniejszego, a nie gapić się w telewizor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była nieoczekiwana szansa na medal w biathlonie ale ta pseudo gwiazda Nowakowska zawiodła na ostatniej zmianie , lepiej trzeba było strzelać szybko i ewentualnie spudłować, niż pół minuty oddawać jeden strzał. Inne dobre biathlonowo nacje na czele z Niemkami pudłowały niemiłosiernie i była niepowtarzalna szansa na medal, gdyby Polki lepiej biegały to mógłby być a tak wygrała Białoruś z jedną gwiazdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na e-sporcie i sporcie można zarobić, pod warunkiem, że jest się e-sportowcem albo sportowcem, z oglądania tego w telewizji żadnej kasy nie będzie.

Kalebx3 ma rację, najlepiej w dupie to mieć :mrgreen: Marnować czas można na czymś innym, bardziej interesującym :D

 

Charlotte Kalla ma już cztery medale, bagienne treningi w terenie się opłaciły, jutro może dorzuci piąty.

W telewizji pokazują igrzyska, w tle trwa cyberwojna, a sportowcy uprawiają dużo seksu i największym wygranym igrzysk jest durex ;)

 

Cyberwojna i szpiegostwo

https://www.dobreprogramy.pl/Zimowe-Igrzyska-Olimpijskie-pokojowe-zawody-cyberwojna-i-szpiegostwo,News,86056.html

 

Seksigrzyska. "To jest przygoda życia"

https://sportowefakty.wp.pl/pjongczang-2018/739523/seks-igrzyska-to-jest-przygoda-zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w tych całych igrzyskach denerwowało mnie rozbudzanie przez "dziennikarzy" nadziei na medal a to panczeniści, biathlonistki, short trackowcy no i Kowalczyk mieli niby szanse na takowe. Ale realnie to mieli tylko skoczkowie, medal kogoś innego niż oni byłby mega sensacją, przecież w ostatnich kilku latach w zawodach pucharu świata i mistrzostwach świata i globu nikt poza skoczkami żadnych sukcesów nie miał.

To dotyczy nie tylko sportów zimowych ale i też letnich, no i reprezentacji piłki nożnej. Wielu pseudoekspertów twierdzi że Polska trafiła na łatwą grupę na mundialu i bez problemu ją wygra a prawda jest taka że Kolumbia czy Senegal ma dużo lepszych i droższych piłkarzy niż Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×