Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Gdybyś spotkał/a siebie sprzed lat- co byś sobie powiedział/

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stawiaj na siebie w pierwszej kolejności. Pomagaj tylko tym, którzy takiej pomocy są godni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Olej szkołę średnią, idź do zawodówki, skup się na przedmiotach zawodowych i będziesz w przyszłości dobrym fachowcem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie idź do liceum ogólnokształcącego, wybierz szkołę plastyczną lub inne technikum lepienia garnków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kilka rzeczy dla uświadomienia prawdy

z dzieciństwa:

"nie ma drugiego tak okropnego lenia tchórza i mazgaja, jak ty"

"powinieneś dostawać częste porządne lania co najmniej pasem"

"jesteś śmieciem, do niczego się nie nadajesz i nigdy nie będziesz się nadawać, każdy jest od ciebie lepszy"

"nikt cię nigdy nie polubi"

"jesteś najsłabszy ze wszystkich"

"za często jesteś szczęśliwy, przez to w życiu dorosłym nigdy nie będziesz"

z czasu młodzieżowego:

"nie słuchaj psychologów z poradni, bo chcą narobić ci dużych nieprzyjemności"

"nie idź na studia informatyczne, bo i tak tego nawet w 5% nie ogarniesz"

"nie łódź się, że będziesz nadawać się do jakiejś pracy"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ufaj tak łatwo ludziom, łatwo mogą Cię zranić i długo będziesz przez to cierpieć.

Rzeczy nie są tak oczywiste, jakimi się wydają. Każda decyzja, którą podejmiesz będzie miała długofalowe skutki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Powiedziałbym sobie tyle rzeczy, że aż przykro. Nic oskarżającego i obwiniającego. Szkoda, że nie odwiedziło mnie moje starsze JA. A może dawało jakieś znaki a ja ich nie dostrzegłem? Może ja sam powinienem puszczać sygnały do mojego młodszego JA? Kręci mi się w głowie. Zapętliłaś czasoprzestrzeń Lilith, :l

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Idź do lekarza bo przestaniesz panować nad swoim życiem, uciekaj od pewnych osób i miejsc. Nie pal!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udusiłbym dziada, żeby się nie męczył :-) zresztą jakbym sobie sprzed lat powiedział, jak wygląda teraz moje życie, to moje alter ego padłoby na zawał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedziałbym: Nie przejmuj się niczym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznij myśleć. Ogarnij się, bo spierdolisz sobie życie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- nie zaczynaj palić.

- nie izoluj się, nie unikaj ludzi. Czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał.

- poświęcaj więcej czasu na rozwijanie skilli przydatnych w życiu. Z teoretyzowania i filozofii nie wyżyjesz.

- nie traktuj słów swoich bliskich jak wyroczni, nie próbuj spełniać ich oczekiwań, nawet jak próbują uległość wymusić biciem. Pozwalaj sobie na błędy i wyciągaj wnioski.

- nie inwestuj tyle w żel do włosów. Za parę lat to i tak nie będzie miało znaczenia 8) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odpuść zamartwianie się o innych, zajmij się sobą nie słuchaj nikogo,

rady typu nie idż tu nie rób tego miej w dupie, nie daj się walcz!!!

nie słuchaj że nie dasz rady, masz power w sobie dasz!!!

olej tych idiotów ty jesteś ważniejsza.

Nie zadawaj się z ludżmi którzy nie są warci splunięcia.

Nie zasłużyli żeby starać się o ich zainteresowanie!!!

nie rezygnuj z marzeń, jak dostaniesz zaproszenie do innego kraju zwijaj dupę w troki!!!

bo potem obliżesz się smakiem. Ale przede wszystkim myśl o sobie o swojej przyszłości o wykształceniu.

znajdż pierwsza, tego faceta, zanim ona go dorwie.... to prawdopodobnie ostatni fajny rozsądny facet na ziemi. PS. weź ze sobą mapę i wszelkie info jakie znajdziesz tylko się pośpiesz. Bo potem wylądujesz z psychodupkiem który zrujnuje Ci zdrowie i życie, ale przede wszystkim waszej córce. Unikaj go nie szukaj dziada bo wygurowałaś swoje wyobrażenie o nim. On jest pyłkiem a ty silnym drzewem. Nie pasujecie do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zacznij brać stabilizatory nastroju

Nie zaczynaj palić

Pójdź na inne studia

Opanuj się z siłownią bo rozwalisz sobie kręgosłup

Bądź trochę aktywniejszy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie inwestuj tyle w żel do włosów. Za parę lat to i tak nie będzie miało znaczenia 8) .

:great: w sumie racja .... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ale jesteś super taki jaki jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skorzystaj z pomocy psychoterapeuty, póki masz naście lat - im szybciej, tym lepiej

nie idealizuj ludzi

jeśli będąc w relacji czujesz się zaniedbana przez partnera - wycofaj się z niej jak najszybciej

jeśli masz przeczucie, że jesteś zdradzana lub oszukiwana - zadbaj o swój komfort psychiczny, odcinając się od osoby, której postawa napędza Twoje natrętne myśli

Twój dobrostan psychiczny jest priorytetem

wybierz inny kierunek studiów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie idealizuj ludzi
to jest chyba nasz problem :105::-| bardzo poważny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rób to co sprawia Ci przyjemnosc, podazaj za swoimi marzeniami bez wzgledu na to co mowia inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mniej nauki więcej zainteresowań bo w 2010 wszystko się zmieni , później leki i terapia . Więcej siłowni , ćwicz póki możesz ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i poco urywać się do kibla z lekcji w ogólniaku walić konia aż 3 razy dziennie?jak to możliwe że nawet stare babcie cię rajcują byle była to płeć przeciwna?jak możesz przez pół dekady dzień w dzień myśleć o jednej babce potem o drugiej drugie tyle,wyobrażać sobie jaką bylibyście parą i jak byście spędzali czas?przecież byś pierdział zza krat za stalking.jak to możliwe że samotnie chodzisz na dyskoteki w nadziei że się do kogoś poprzytulasz i zarywasz noce po czym rano do ogólniaka bez spania?skąd w tobie tyle niepotrzebnej energii?jak to jest że niewiesz co z sobą zrobić?dziewczynyw klasie wybuchały śmiechem kiedy zobaczyły że spodnie masz oblepione.nikomu nigdy nie będzie potrzebna sperma wariata.możesz co najwyżej sobie zrobić włosy na spermę bo na żel do włosów cie nie stać jak wychodzisz gdzieś do ludzi.pieprzysz jakieś głodne kawałki o nauce w nadziei że zaimponujesz dziewczynom swoją dużym zasobem wiedzy ogólnej.jak możesz nie wiedzieć że istnieją strzelnice,aerokluby i spacery?.zapomnij o ludziach.niema drzewa-ogień gaśnie.ile razy można skakać z okna i gruchotać sobie kościec w nadziei że nauczysz sie fruwać i polecisz za ptakami do ciepłych krajów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... zabij się póki jeszcze jesteś sam ! Potem, kiedy się ożenisz i powołasz do zycia syna będzie to juz niemożliwe lub szalenie trudne. Kolejne lata , aż po grób, przyniosą Ci tylko bezproduktywne cierpienie, beznadzieję, obłęd, kompletna dysfunkcję społeczna i rodzinną, wieczny niedosyt materialny i upodlenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ucz się. Ćwicz. Stroń od używek. Chodź na psychoterapie póki jesteś bardzo elastyczny. Rozważnie dobieraj znajomych. Próbuj nowych rzeczy. Korzystaj z życia. Bądź zdrowym egoistą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi