Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam problemy z czuciem?


Hacker

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

wiek 25 lat

 

mam dziwny problem odczuwam dziwne czucie w ręce jak widzę jak ktoś inny dotyka coś dłonią. Czy to problem psychologiczny, neurologiczny coś w stylu parestezji? Czy świruje?

 

 

Czy można odczuwać ból, mrowienie lub dziwne czucie jeśli tylko zmysłem wzrokowym to widzisz, znacie jakieś tego typu choroby?

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

P. S. Jeśli zły dział to proszę przenieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hacker, Czy odczuwasz to za każdym razem gdy ktoś inny dotyka coś dłonią czy może tylko czasem i muszą to być konkretne osoby? Tak jakby Twój mózg przypisał do Twojej dłoni wrażenia zmysłowe, pomimo, iż to nie Twoja dłoń jest dotykana tylko kogoś innego. Idź do lekarza rodzinnego lub neurologa, na końcu jak nic nie pomoże to idź do psychiatry. Lekarze jak nie wiedzą jak coś wyleczyć to wysyłają do psychiatry, więc psychiatra to ostatni lekarz do którego powinieneś się udać, dopiero wtedy gdy już wszyscy inni lekarze rozłożą ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hacker, Czy odczuwasz to za każdym razem gdy ktoś inny dotyka coś dłonią czy może tylko czasem i muszą to być konkretne osoby? Tak jakby Twój mózg przypisał do Twojej dłoni wrażenia zmysłowe, pomimo, iż to nie Twoja dłoń jest dotykana tylko kogoś innego. Idź do lekarza rodzinnego lub neurologa, na końcu jak nic nie pomoże to idź do psychiatry. Lekarze jak nie wiedzą jak coś wyleczyć to wysyłają do psychiatry, więc psychiatra to ostatni lekarz do którego powinieneś się udać, dopiero wtedy gdy już wszyscy inni lekarze rozłożą ręce.

 

 

Dziękuje za odpowiedź. Nie ma znaczenia kogo to dłoń. Czasem to mija, czasem to do mnie wraca i naprawdę nie idzie złapać konkretnego momentu. Kiedyś też to było bardziej nasilone. Zauważyłem, że energetyki i kawa mi podkręcają te rzeczy jakby to było coś związane z parestezjami. Dodam, że w drugiej dłoni czegoś takiego nie mam.

 

 

Masz rację przydało by się zrobić badania i skonsultować z neurologiem.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia kogo to dłoń. Czasem to mija, czasem to do mnie wraca i naprawdę nie idzie złapać konkretnego momentu. Kiedyś też to było bardziej nasilone.

Czyli rozumiem, że występuje to różnie, a nie ciągle. A czy abyś poczuł te wrażenia w swojej dłoni to proces pocierania dłoni innej osoby musi odbyć się w realu czy może to być też telewizja lub ekran komputera?

 

Mam jeszcze jedno pytanie, które może wydawać się trochę głupie, ale interesuje mnie to więc je zadam - czy wrażenia w Twojej dłoni występują również, gdy widzisz jak ktoś dotyka, np. łapę psa lub innego zwierzęcia? Czy to muszą być koniecznie ręce człowieka, czy mogą to być też łapy jakiegoś zwierzęcia?

 

Dodam, że w drugiej dłoni czegoś takiego nie mam.

Czy ta dłoń w której to doświadczasz była kiedyś uszkodzona, przeżyła może coś nadzwyczajnego?

 

Również pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia kogo to dłoń. Czasem to mija, czasem to do mnie wraca i naprawdę nie idzie złapać konkretnego momentu. Kiedyś też to było bardziej nasilone.

Czyli rozumiem, że występuje to różnie, a nie ciągle. A czy abyś poczuł te wrażenia w swojej dłoni to proces pocierania dłoni innej osoby musi odbyć się w realu czy może to być też telewizja lub ekran komputera?

 

Mam jeszcze jedno pytanie, które może wydawać się trochę głupie, ale interesuje mnie to więc je zadam - czy wrażenia w Twojej dłoni występują również, gdy widzisz jak ktoś dotyka, np. łapę psa lub innego zwierzęcia? Czy to muszą być koniecznie ręce człowieka, czy mogą to być też łapy jakiegoś zwierzęcia?

 

Dodam, że w drugiej dłoni czegoś takiego nie mam.

Czy ta dłoń w której to doświadczasz była kiedyś uszkodzona, przeżyła może coś nadzwyczajnego?

 

Również pozdrawiam!

 

 

Tak zgadza się różnie na szczęście nie zawsze. Może to być na ekranie telewizora lub komputera. Pierwszy raz jak mi się to pojawiło to właśnie oglądałem telewizję i silnie mnie odrzucało i silne czucie wtedy miałem w tej ręce.

 

Mogą to być łapy zwierzęcia ogólnie jak widzę gdy ktoś coś robi ręką dotyka inne przedmioty, ludzi itd.

 

 

Tak mam rozwalony łokieć w tej ręce, kiedyś zostały mi w tej ręce zamknięte palce w drzwiach samochodu i pewnie jakieś inne urazy się znajdą.

 

 

 

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hacker, Proces postrzegania dłoni za pomocą wzroku ożywia dłoń, ale dłoń cierpi, gdy jest ożywiona. Coś musiał się niej kiedyś stać, dlatego teraz nie lubi być ożywiona. Być może chodzi o ten łokieć lub przytrzaśnięte palce, a może o coś jeszcze innego. Musisz zacząć dbać o tą dłoń, musisz się z nią zaprzyjaźnić. Rozmawiaj z nią, głaszcz nią, baw się z nią, dbaj o nią. Traktują tą dłoń jak chorą osobę, którą musisz się zaopiekować. Dłoń musi zrozumieć, że w stanie ożywienia nic jej nie grozi. Wcale nie żartuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×