Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zdobyć kobietę wg ananda22- wstęp, rozdział I i II


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moj kolega ktory do mnie podobijal ( sam soba nic nie reperezentuje ciekawego ,ani charakter ani wyglad,tyle ze mily ;) ) uparl sie ze sobie kupi BMW- ehh zal mi go bylo i moje tlumaczenia czego nakorat BMW kiedy jest tyl einnych fajnych aut- a on bo kobiety leca na BMW i to szpan go miec

 

;):lol:

 

do tego kupil wypasione naglosnienie i sie lanusje jak mlodziaszek majac prawie 25 lat ;) juz mu nic nie chcialam mowic zeby lepiej w siebie zainwestowal niz ciagle w autko pcha

coz jego zycie ,skoro mu to szczescie daje to coz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię autobusy, a zwłaszcza przewoźnika KSK (mała reklama), bo czasem bardzo zabawnie bywa, lubię też poznańskie tramwaje, a zwłaszcza linię 11, bo jeżdżą tam straszne zabytki i często gasną światła i się nastrojowo robi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A tak serio, to co za różnica jaki samochód, jak dla mnie facet może nie mieć samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny "chlew" się tutaj zrobił. Specjalnie chciałem to podzielić na 3 tematy, a tu takie coś- może w sumie jedna strona mądrych(tzn. moich i jeszcze paru ludzi mających "łeb na karku") wypowiedzi, a reszta to spam jakiś pseudożartownisiów :roll: . Teraz jak ktoś będzie chciał wszystko przeczytać to co napisałem, to więcej czasu straci na samym szukaniu rozdziałów przedostając się przez ten spam, niż na samym czytaniu. Nie ma chyba sensu pisać kolejnego rozdziału, bo i tak nikt go nie znajdzie...

Niektórzy regularnie krytykują to co piszę. Szkoda tylko, że sami nie potraficie nic na ten temat napisać. Wmawiacie mi, że piszę bzdury, a tak naprawdę mało kto z was choćby spróbował obalić cokolwiek z tego, co napisałem, przykładem tutaj jest Polina, dla której złożenie więcej niż kilku zdań jest chyba sporym problemem. Jeśli jesteś taka mądra, to poradź forumowym romantykom jak wreszcie mają zdobyć jakąś pannę bo z tego co widzę, to już siedzą tu wiele miesięcy i ciągle mają ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiufiu, nie chciałbym mieć kobiety która leci tylko na mój samochód. Moja wypowiedź to tylko próba zwrócenia uwagi na fakt jak bardzo nie rozumiem kobiet i ich potrzeb. Wiąże się to też z faktem odrzucenia przez kobietę moich marzeń, która jednak nie poleciała na mnie, mimo że nabyłem samochód marki seicento.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anand22 to jest forum i pisząc cokolwiek tutaj wystawiasz się dobrowolnie na krytykę, więc nie miej do nikogo pretensji. A chlew to by się zrobił, jakby każdy pisał co chciał i o czym chciał i nikt tego nie kontrolował. To co tylko ty masz prawo wyrażać swoje zdanie, a ten kto się z tobą nie zgadza i ma inne podejście do życia, nie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam soba nic nie reperezentuje ciekawego ,ani charakter ani wyglad,tyle ze mily )

Nio to u Ciebie szans bym nie miał ;):smile:

Czasami trzeba mieć dystans do samego siebie więc się nie użalam ;)

 

nakorat nie z tych powod nie chcialam z nim byc:P

 

poprostu lubil miec duzo dziewczyn w jednym czasie i mial chamskie odzywki gdyby nie to ... ;) za duze mniemanie o sobie tez i szpaner- a takich nie lubie poprostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy regularnie krytykują to co piszę.

Ponieważ nie uważają cię za autorytet, a bardzo chcesz za taki uchodzić.

 

Straszny "chlew" się tutaj zrobił. Specjalnie chciałem to podzielić na 3 tematy, a tu takie coś- może w sumie jedna strona mądrych(tzn. moich i jeszcze paru ludzi mających "łeb na karku") wypowiedzi, a reszta to spam jakiś pseudożartownisiów :roll:

Lepszy jeden luźny wątek, niż osiem tematów w dziale dotyczących tego samego. Tu jest forum, więc niestety trzeba się liczyć z tym, że ktoś nie będzie się z tobą zgadzać, albo nie potraktuje tak poważnie jak byś chciał albo po prostu będzie chciał gadać o czymś innym. Jeżeli chcesz opublikować swoje wypowiedzi w internecie tak, żeby inne tematy, rozmowy i riposty nie zakłócały ich odbioru to polecam bloga albo własną stronę internetową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kobietach to ty jeszcze nie masz bladego pojęcia, a tym bardziej o tym, jak je uwodzić i zdobywać. :lol:

 

 

Ty za to na pewno chciałabyś być uwodzona, ale podejrzewam, że za ciekawie nie wyglądasz, do tego ten brak inteligencji i zadowoliłaś się zapewne pierwszym lepszym, który na Ciebie poleciał ;) .

Ogólnie to znudziło mi się "dyskutowanie" z Tobą, bo grasz w "niższej lidze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"bo grasz w "niższej lidze"."

 

 

anand22 : ten tekst , wybitnie pokazuje że jesteś nic nie wartym zakompleksionym dupkiem , który w dodatku nie umie przegrywać .

 

Napisałeś tu swoją opowiastkę , pośmialiśmy się trochę a teraz zachowaj resztki (?) godności i skończ te swoje żalosne wywody .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej jaka szkoda, że dopiero teraz tu trafiłam 8)

 

anand22 jak na takiego eksperta w uwodzeniu kobiet jesteś wyjątkowo prostacki w stosunku do niektórych z nich zapewne w swoim poradniku nie doszedłeś jeszcze do rozdziału zatytułowanego " Bądź dżentelmenem zawsze i wszędzie" ;) śmiem twierdzić, że jeszcze długa droga przed Tobą, prawdziwy uwodziciel świadom swych wartości i umiejętności nigdy nie dał by się tak sprowokować to raz a dwa gdyby nawet go prowokowano dużo bardziej przenigdy nie dałby tego po sobie poznać pozostając cały czas pełen uroku i czaru.... ale jak to mawiają "praktyka czyni mistrza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubię jak anand pisze. Zawsze jest się do czego przyczepić :smile: Zastanawiam się czy on nas nie podpuszcza pisząc takie posty. Jak ktoś pisze grzecznie i miło to nikt nie reaguje a każdy post ananda wywołuje szczere oburzenie i lawinę odpowiedzi. Można powiedzieć, że jest gwiazdą - co prawda pokroju Dody, ale jednak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest

po prostu

śmieszne

 

Moj ojciec jest zajebiscie silnym facetem, powyrywalby nogi z dupy, gdyby ktos cos zrobil mojej matce(dopoki byli ze soba) albo mnie, niczego absolutnie sie nie boi. jak uciekac przed bomba atomowa, to do niego, on rozwali.

 

I moja matka sie z nim rozwiodla

 

Czemu?

 

bo brakowalo milosci i poswiecenia

 

Juz chyba mowilam na forum, albo chcialam powiedziec, ze anand popada w skrajnosci. Albo jest chorobliwie niesmialy, albo nadmiernie sie kreuje na twardziela.

 

Natomiast umiar ponad wszystko.

 

Ja - lubie czulych facetow, opiekunczych, milych - ale tez takich, ktorzy sobie radza i obronia mnie. Natomiast bez przesady! Napakowany facet? Ja takich nie lubie - troche miesni, tak, ale taki pudzian? Osobiscie mnie od tego mdli... albo taki co co drugie slowo mowi kurwa... no rzygac mi sie chce od takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań się chować po kątach i ucz się metodą prób i błędów, sukcesów i porażek... (to tak w teorii bo teoretyzować łatwo, a w rzeczywistości - staraj się na miarę swoich sił by teoria stała się praktyką ;) i nie zakładaj z góry że jesteś za słabym albo tym słabszym, uwierz w siebie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktorzy sobie radza

Eh no własnie zeby kogoś mieć trzeba być zaradnym :x

Jak nauczyć się zaradności???

Zaradność nie jest tylko drogą do zdobycia partnerki, ale zaradnym warto być dla własnego dobra! Polega to między innymi na ciągłym szukaniu najlepszych rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anand22 jesteś super exstra zajebistym... hm, brakło mi słów :lol: Twoje poczucie humoru na pewno sprawia, że i nie żyjący mężczyźnie obracają się w trumnie... ze wstydu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×