Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
magic wolf

Kocham i nienawidzę...

Rekomendowane odpowiedzi

...ludzi ;)

Tyle dobrego od Was dostałem, jednocześnie tyle złego. Tyle wspólnych wspaniałych chwil, zarówno tyle chu*jowych. I jak ja mam Was ocenić? Czy ja was kocham czy nienawidzę? Nie wiem...

Ktoś się identyfikuję z tym co napisałem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magic wolf, podałeś dwa przeciwstawne bieguny. A coś pomiędzy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

he he, kochaj tych, którzy zawsze byli dla Ciebie dobzi, wspierali Cię i wobec których czujesz wdzięczność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
he he, kochaj tych, którzy zawsze byli dla Ciebie dobzi, wspierali Cię i wobec których czujesz wdzięczność
albo tych, których sam bezinteresownie albo chociaż empatycznie wsparłeś... Tylko czy w tym przypadku na liście znajdzie się choć jedna osoba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
magic wolf, podałeś dwa przeciwstawne bieguny. A coś pomiędzy?

Jest cała gama odczuć do ludzi, jednak te najbardziej wyraziste są najbardziej intensywne. Więc, czasami chciałbym czynić dobro, mam masę przemyśleń w tym kierunku, co jest przyczyną zła i co powinno się zrobić aby temu zapobiec, czasami jestem zainspirowany pewnymi ideologiami czynienia dobra, wnoszenia czegoś od siebie dla świata. Jednak innym razem coś mi się przestawia i przestaję życzliwie patrzeć na ludzkość, prawdopodobnie to negatywne odczucia w związku z postępowaniem innych ludzi zmieniają moje nastawienie i czasami chciałbym walnąć na świat kilka bomb atomowych, żeby im dokopać, czy w imię sprawiedliwości, czy po to żeby dostali nauczkę i zmądrzeli, wiesz, tego typu ludzki bullshit ;) Jednak jak się uspokoję to znów powracam do swojej pierwotnej formy, czyli raczej pozytywnego nastawienia, ewentualnie neutralnego, jednak w głębi, tam gdzie jest to zrozumienie, jest pokojowe nastawienie do świata.

A jak u Ciebie w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi