Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze teorie spiskowe


anemon

Rekomendowane odpowiedzi

Istniej światowy spisek dentystów i producentów past do zębów. Jest w nich trucizna aby niszczyć zęby i płacić za usługi dentystyczne. Gorzej że ja naprawdę zaczynam w to wierzyć. Nie myje zębów z powodu mojej fobii że szczotka mogła dotknąć mydła lub innego detergentu. No raz na ruski rok przed randką. I mam najzdrowsze zęby w rodzinie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teorie nie moje, ale jedne z moich ulubionych

 

Smerfy są rasistowskie i antysemickie

Gumisie używają narkotyków

Teletubisie - homoseksualiści

Zachodzi podejrzenie, że wydarzenia z Flinstonów i Jetsonów rozgrywają się w tym samym czasie https://img.besty.pl/images/367/37/3673729_011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoria i pytanie w której grupie chcielibyście się znaleźć?

 

Niosący światło i jego 144 000 statki kosmiczne pojawiają się na ziemi (taki jeden statek pomieści wiele tysięcy ludzi). Ma propozycję do ludzi - siadamy na statki i lecimy do nieba.

1. Biskupi, papieże, księża i pasterze innych religii są "wniebowzięci", masturbują się z radości, że w końcu nastąpiły wydarzenia apokaliptyczne i lecą razem ze swoimi owieczkami do nieba.

2. Fanatycy religijni, zwykłe owce, siadają w drugiej kolejności.

3. Niosący światło jest tak zajebisty, że zaproponował więźniom, mordercom, gwałcicielom, pedofilom i innym ddegeneratom trip do nieba.  Niestety nie wszyscy chcieli lecieć, to zostali wzięci na statki siłą.

4. 666 000 tyś ludzi ma zakaz wsiadania na statki, a spora część dostała wybór, mogą lecieć, ale mogą też zostać na ziemi.

 

Miliardy ludzi na statkach. Pytanie - zostać z mniejszością, czy odlatywać z większością?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^teoria o statkach 144 000 statkach nie jest moja. Dokładne informacje na ten temat ma Pani Zofia, która od wielu lat jest wizjonerką. 

Parę dni temu poinformowała na fb, że zakończyła pracę wizjonerki, ponieważ statki niedługo się wyłonią :classic_smile:

Najlepiej obejrzeć całe, albo od 20:00 minuty. 

Martwią mnie dwie rzeczy - Pani Zofia jest coraz smutniejsza, widać u niej lęk. I to, że zakończyła pracę, nie będę mógł już słuchać Jej kosmicznych opowieści :( 

Dyski, kule, mało z tego zrozumiałem kto do jakich statków będzie wsiadał, to ułożyłem swoją powyższą teorię. Wizje tej Pani są dla mnie za trudne do zrozumienia.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×