Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stymulanty - jak wpłynęły na Wasze zdrowie i życie?


rabbit95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie do osób które były/są uzależnione od różnego rodzaju stymulantów. Ciekawa jestem jakie zaobserwowaliście u siebie skutki długofalowe, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Nie chodzi mi tu o miesiąc czy dwa ćpania, ale kilka lat. No i jak udało się wyjść z nałogu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bralem Acatar (metkatynon - przerobiony manganenem Acatar) 3 lata oraz amfetamine od mniej wiecej pol roku. Wczesniej pol roku bralem hexen (bardzo silny stymulant - dopalacz). No i co ja zauwazylem?

Na pewno encefalopatia (po manganie) - problemy z chodzeniem, z rownowaga, z pisaniem, z mowieniem. Z  mysleniem- raczej nie (uff...). Choc moze...?

Na pewno tez stalem sie przez te stymulanty bardzo niecierpliwy! Jak mam czekac na cos to sie robie zly!!

Oraz troche niechlujny - tj.nie przeszkadza mi woda wylana z wanny, slady jogurtu na bluzie, slady krwi na gaciach, kalesonach i spodniach (aha, bo zapomnialem dodac ze od poczatku biore dozylnie, obecnie w pachwiny - bo nigdzie indziej nie mam zyl w ciele...).

Co jeszcze? Ano to ze moje zycie wyglada tak: 2dni high-life na stymulantach, potem 2doby snu. I tak w kolko. Po fecie (lub innym stymul.) pracuje - dorywczo, dosc ciezko nawet psychicznie to  jest "praca". Z tymze czesc (mala!)idzie na dragi. Reszta- na rachunki, na leki, na bilet miesieczny, no i po  troszku probuje splacic dlugi - bo sobie narobilem strasznej sumy w tych chwilowkach (32 000zl) ! Tak sie fajnie zylo jak byla kasa... (Z poozyczek) -to tez dowod NIE MYSLENIA przez cpanie.

Aha -nie pomagam rodzicom wogole juz w niczym - nawet nie wyrzucam smieci... Jakos tak wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czuje sie non stop  zmeczony na trzezwo (bo biore 2x w tyg.po 2dni, czyli 4dni cpania, 4dni snu - i tak w kolko, wiec pochlaniam spore ilosci energetykow. Najgorzej, ze poniewaz feta oraz hexen dzialaja juz na mnie slabo  -to lacze je z energetykami...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ja po około 2 latach przyjmowania hexenu, mefedronu i pochodnych dopalowzauważyłem zmiany osobowości na zjazdach uczucie że ktoś za mną chodzi ze wszyscy się na mnie dziwnie patrzą coś mi chcą zrobić.  Z fizycznych szara cera strasznie zżółkły mi zęby bóle nerek ciągle zawalone zatoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×