Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
magic wolf

Subtelność

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, czym jest subtelność? Jest tą nie uchwytną delikatnością, gdzie pomiędzy wyrażeniem jednego a drugiego, czasem sprzecznego a czasem bliskoznacznego może się ukrywać. No i może mieć kolosalne znaczenie. Głównie mam tutaj na myśli werbalne subtelności, lingwistyczne, gdzie kluczową rolę odgrywa elokwencja.

Czasem subtelności mogą mieś kluczowe znaczenie, gdyż wykraczają po za przeciętność i ludzie posługujący się nią rozróżniają ją bardzo wyraźnie. Ja niestety jestem po za gronem elokwentnych, dlatego dopiero zaczynam smakować te subtelności;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego o tym piszę? Dlatego, że te subtelności czasem mają krytyczne znaczenie w wielu relacjach międzyludzkich...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

subtelność...można to róznie interpretować.albo poprzez uśpienie dziewczyn jednym palcem dopochwowo i nałechtaczkowo/jedną ręką naplecnie i nakarcznie albo poprzez urwanie mocnych sznurowadeł na którym wisiały puszki wystrzelonym pociskiem z kałasznikowa/koziołkującym pociskiem wystrzelonym z rozkalibrowanego mosina kiedy kiedy owa sytuacja sie powtarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi