Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Warszawę i okolice to bardzo dobre opinie na portalu Znany Lekarz ma specjalista neurolog Piotr Ślifirczyk . Jego gabinet mieści się na Al. Jana Pawła II. Oprócz wizyty możemy wykonać tam szereg badań, między innymi badania krwi, rezonans magnetyczny, tomografię komputerową oraz mobileHolter. Wszystko to pozwoli wykluczyć poważniejsze choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadzę taką terapię, za darmo, jestem Jezusem a właściwie 13 wcieleniem Jezusa. Mogę wyprowadzić Cię z każdych problemów, dosłownie z każdych. Więcej szczegółów na mojej stronie: patronite.com.dawajsos.pl

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadzę taką terapię, za darmo, jestem Jezusem a właściwie 13 wcieleniem Jezusa. Mogę wyprowadzić Cię z każdych problemów, dosłownie z każdych. Więcej szczegółów na mojej stronie: patronite.com.dawajsos.pl

 

Pozdrawiam.

eeee ze co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://niebieskalinia.org/o-nas/aktualnosci/oferta-pomocy-bezterminowo-bezplatne-konsultacje-psychologiczne-01-01-2015/

 

Bezpłatne konsultacje psychologiczne dla dorosłych, młodzieży i dzieci

 

Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" zaprasza do skorzystania z bezpłatnej oferty pomocy.

 

NASZĄ OFERTĘ KIERUJEMY DO OSÓB, KTÓRE:

 

- aktualnie doznają przemocy,

- doznawały przemocy w przeszłości i aktualnie odczuwają jej skutki,

- przeżywają osobisty kryzys związany z różnymi czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

- są zainteresowane wprowadzeniem zmian w swoim życiu, dzięki którym poprawią swoją sytuację i pozwolą lepiej radzić sobie z trudnościami.

Zapraszamy osoby dorosłe, młodzież i dzieci.

 

ZAPISY I INFORMACJE

Biuro Stowarzyszenia „Niebieska Linia”, ul. Jaktorowska 4, 01-202 Warszawa

tel. 22 499 37 33 (pon. – pt. 9:00 – 15:00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek Psychoterapii Psycholog 4 Uczuć w Warszawie zaprasza na psychoterapię indywidualną oraz terapię dla par i rodzin.

Pomagamy osobom doświadczającym w swoim życiu objawów depresji, lęku, nadmiernego stresu, fobii, ogólnego kryzysu życiowego.

Proponujemy wspólną pracę nad samorozwojem, lepszym rozumieniem siebie i swoich potrzeb, poprawieniem relacji z bliskimi i otoczeniem.

Nasze gabinety znajdują się w Warszawie na Ursynowie i w Śródmieściu.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.psycholog4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa PoMOC

Zapraszamy osoby doznające przemocy w rodzinach z problemem alkoholowym

 

Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" informuje, że od lipca do października 2017 r. realizuje na zlecenie Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej zadanie publiczne

Wyprawa PoMOC - program pomocy dla osób doznających przemocy w rodzinach z problemem alkoholowym

 

W ramach programu oferujemy bezpłatnie:

 

- konsultacje psychologiczne

- konsultacje prawne

- wykłady na tematy prawne (prawo rodzinne, karne, cywilne, procedura zobowiązania do leczenia odwykowego itp.)

- udział w grupie wsparcia (od 22 sierpnia)

- warsztaty umiejętności społecznych pomocnych w wyjściu z przemocy

 

Na zakończenie programu zapraszamy na „Dzień dla urody”

 

Zapraszamy osoby zamieszkałe na terenie woj. mazowieckiego, które aktualnie doświadczają przemocy, doznały przemocy w przeszłości i aktualnie odczuwają jej negatywne skutki, w ich rodzinach występuje lub występował problem alkoholowy, którego skutki są nadal odczuwalne

 

Zapisy:

Biuro Stowarzyszenia „Niebieska Linia”, ul. Jaktorowska 4, 01-202 Warszawa

Tel. 22 499 37 33 (pon. - pt. 9.00 - 15.00)

 

 

Program jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

 

Źródło: http://niebieskalinia.org/o-nas/aktualnosci/uwaga-zapraszamy-osoby-doznajace-przemocy-w-rodzinach-z-problemem-alkoholowym/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatna oferta dla osób w wieku 15-19 lat z województwa mazowieckiego

 

Jeśli chcesz:

- rozwinąć swój potencjał

- twórczo działać w przestrzeni miejskiej

- nauczyć się współpracy w grupie

- osiągać swoje cele i marzenia

- lepiej radzić sobie ze stresem i trudnościami

- zwiększyć pewność siebie

 

Towarzystwo Pomocy Młodzieży zaprasza na:

Wakacyjne Warsztaty Artystyczno - Psychologiczne

 

Na zajęciach będziemy pracować nad zwiększeniem pewności siebie i świadomości swoich mocnych stron poprzez pracę twórczą – artystyczną i aktorską, pogłębianie rozumienia własnych uczuć oraz wyrażanie siebie poprzez sztukę.

 

Warunki uczestnictwa:

wiek 15-19 lat, zamieszkanie na terenie województwa mazowieckiego

 

Terminy:

24.07.2017 – 28.07.2017 oraz 31.07. – 4.08.2017

 

Miejsce:

Towarzystwo Pomocy Młodzieży, ul. Nowolipki 2, Warszawa

 

Prowadzące:

Agata Fijewska (psycholog, trener, aktorka), Anna Solarska-Gielec (psycholog, psychoterapeuta), Dominika Drużka (psycholog, trener)

 

Informacje i zapisy:

22 887 88 05, 508 350 320, zapisy@tpm.org.pl

OFERTA BEZPŁATNA!

 

Program współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

 

 

Źródło: http://tpm.org.pl/event/tworczo-i-aktywnie-zapraszamy-do-zapisow/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatny program pomocowo-interwencyjny

 

Lipiec - październik 2017

 

TOWARZYSTWO POMOCY MŁODZIEŻ

zaprasza do wzięcia udziału w projekcie

Przemóc Przemoc czyli jak przezwyciężyć stan uniemożliwiający działanie

 

Zapraszamy osoby w wieku 15 – 25 lat, które:

zamieszkują na terenie woj. Mazowieckiego

przeżywają trudną sytuację związaną z doświadczeniem przemocy oraz alkoholu w rodzinie

potrzebują wsparcia w związku z sytuacją rodzinną

 

W ramach projektu, zapewniamy bezpłatnie:

wsparcie i pomoc psychologiczna

konsultacje prawne

konsultacje psychiatryczne

warsztaty edukacyjno – rozwojowe:

Radzenie sobie ze stresem oraz z trudnymi sytuacjami po przekraczaniu granic

Moje emocje, czyli jak je przeżywam i jak je rozumiem

Skuteczne zachowania i strategie wspierające STOP wobec różnych form przemocy

Zapisy i szczegółowe informacje:

Towarzystwo Pomocy Młodzieży

ul. Nowolipki 2,00-160 Warszawa

kom. 508 350 320

tel. 22 887 88 05

tpm@tpm.org.pl

 

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa

 

Źródło: https://m.facebook.com/events/703345086524660?acontext=%7B"ref"%3A"3"%2C"action_history"%3A"null"%7D&aref=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W październiku rusza bezpłatny program profilaktyczny dla studentów z 8-tygodniowym kursem redukcji stresu opartym na uwaźności (MBSR).

 

Info w linkach.

http://www.polski-instytut-mindfulness.pl/news/212/85/Program-profilaktyczny-dla-studentow-pierwsza-edycja-za-nami

http://kurs8tygodni.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym skorzystać z psychoterapii w Warszawie, najlepiej u kogoś sprawdzonego bo nie znam tu ani miasta ani ludzi, w Warszawie jestem od niedawna - więc proszę o rady

W Poradniach pytaj o "Specjalistę Psychologa Klinicznego", to jest osoba odpowiednia do pracowania w Poradni. Pytaj o SPECJALISTĘ PSYCHOLOGA KLINICZNEGO, nie o psychologa klinicznego, tylko o SPECJALISTĘ Psychologa Klinicznego. Specjalista Psycholog Kliniczny w Poradni Zdrowia Psychicznego to skarb.

Specjalista Psycholog Kliniczny - psychoterapeuta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama jeszcze niedawno szukałam terapeuty w Warszawie, parę tygodni temu z polecenia trafiłam do gabinetu Psychologgii, a konkretnie do dr Tkaczuk, którą mogę z całego serca polecić. Moja terapia dopiero się zaczęła i wiem, że jeszcze długa droga przede mną, ale dzięki pomocy specjalisty w końcu znalazłam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uskrzydleni zapraszają na zajęcia z obszaru life-coachingu, które mogą stać się początkiem pozytywnych zmian w życiu.

Pomagamy w zrozumieniu i pozbyciu się schematów myślenia, które blokują drogę rozwoju, w odzyskaniu wiary w swój potencjał, a także w odkrywaniu siebie i swoich wartości. Wspólnie możemy popracować nad zmianą w zarządzaniu czasem, planowaniem i realizowaniem nowych pomysłów na życie.

Więcej mogą się Państwo dowiedzieć na naszej stronie - Coaching Warszawa www.uskrzydleni.com.pl

Zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero rozpoczęłam leczenie depresji poporodowej, ale mogę naprawdę polecić gabinet Co Tam w Warszawie. Wcześniej na NFZ chodziłam do jednej Pani ale nie czułam z nią kontaktu. teraz z panią Magdą z oddziału na Targówku mam naprawdę dobry kontakt. jest starsza ode mnie i czuje od nie takie wsparcie i autorytet tochę. jak z dobrą ciocią :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc. Potrzebuję dobrego psychiatre od nerwicy lękowej. Przeszedłem dużo lekarzy ale nikt nie był w stanie mi pomóc choruje już 15 lat. Jestem z Warszawy ale jest mi obojętne gdzie będzie lekarz tam pojadę byle był dobry

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×