Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że lepiej zmienić psychiatrę niż się męczyć. Niestety nie każdy jest w stanie pomóc każdemu pacjentowi, należy więc szukać do skutku.

Na początek mogę ci polecić pana Andrzeja Radzikowskiego, który przyjmuje w pracowni psychorozwoju na Gocławskiej. ja leczyłam się u niego przez 3 lata, kiedy mieszkałam w Warszawie i dał mi się poznać, jako świetny specjalista i genialny lekarz.

Naprawdę bardzo mi pomógł, z lekami też nie było problemu. Z tego, co słyszałam, to wiele osób go chwali.

Oczywiście nie zagwarantuję, że i tobie pomoże, ale są na to duże szanse.

Jest to osoba, która ciągle przyswaja nowa wiedzę i interesuje się nowościami w medycynie, często też stosuje różne nowe środki, wiec jeśli szukasz kogoś z nowoczesną wiedzą i otwartym umysłem, to jest to lekarz dla ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica to okropna choroba. Sama się z nią męczyłam długo, póki nie zgłosiłam się do kliniki na Filtrowej 62 (PsychoMedic), a dokładniej do pani doktor Agnieszki Sławińskiej. Niesamowita kobieta, ma podejście i wie co robi. Śmiało mogę ją polecić każdemu, mi pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również leczyłem się w klinice na filtrowej Psychomedic ale u dr Joanny Gajewskiej i muszę powiedzieć że również jest bardzo dobra na wszelkiego rodzaju zaburzenia nerwicowe. Jej terapie leczące są skuteczne. Jestem teraz trochę szczęśliwszy bo jest obok mnie ktoś kto walczy ze mną z tym, nie zostałem z problemem sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na psychoterapię osoby, które:

 

– poszukują wsparcia w trudnej sytuacji życiowej

– przeżywają problemy rodzinne

– borykają się ze stresem, napięciem i nadmiernym zmęczeniem

– doświadczają samotności

– przeżywają smutek lub przygnębienie

– doświadczają trudności ze snem lub odżywianiem

– pragną mieć większy wpływ na swoje samopoczucie

– są zainteresowane rozwojem wewnętrznym

– chcą zadbać o swoją sferę emocjonalną

 

Na spotkanie z terapeutą zapraszamy dorosłych oraz młodzież.

Psychoterapia to spotkanie z psychologiem, który poprzez bezpieczną rozmowę z klientem pomaga mu uporać się z trudnościami życia osobistego. Psychoterapia to również forma wsparcia dla osób, które czują, że ich dotychczasowe doświadczenia nie są satysfakcjonujące, a w ich życiu pojawiają się sytuacje, z którymi trudno jest im się uporać. Psychoterapia to również okazja do lepszego poznania siebie, ukierunkowania swojego rozwoju lub uzyskania pomocy w związku z koniecznością podjęcia ważnych życiowych decyzji.

Spotkania odbywają się w gabinecie terapeutycznym, w bezpiecznej i komfortowej przestrzeni z dbałością o dyskrecję klienta.

 

W okresie jesiennym pierwsza konsultacja objęta jest 50% rabatem. Prosimy o powołanie się na rabat podczas dokonywania zapisu.

 

Centrum Terapii i Rozwoju INDYGO

ul. Mikołajczyka 1/12

03-984 Warszawa (Gocław)

telefon: 606 22 77 03; 22 40 40 179

mail: kontakt@centrumindygo.pl

http://www.centrumindygo.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam na konsultacje, terapię indywidualną osoby, które:

• rozpoznają u siebie syndrom DDA/DDD

• współuzależnione

• uzależnione od substancji psychoaktywnych, pracy, komputera

• poszukują wsparcia w trudnej, kryzysowej sytuacji życiowej: rodzinnej, zawodowej

• doświadczają żalu po stracie np. bliskiej osoby

• zainteresowane są własnym rozwojem, zrozumieniem siebie

 

Zbyszek Kołakowski – psycholog, pedagog, edukator seksualny, terapeuta specjalizujący się w pracy z DDA.

Zapraszam na stronę: http://www.terapiadda.pl

e-mail: terapiadda@op.pl

telefon: 692 910 866

 

Konsultacje i terapię prowadzę w:

Stowarzyszenie OD-DO, Warszawa, ul Siedmiogrodzka 5 kl.II, domofon 9

Pracownia na Uboczu – Psychologiczna Pracownia Konsultacyjno – Wychowawcza Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Warszawa, ul Na Uboczu 22, tel. 22 6486175 lub kontakt bezpośredni: 692910866

dyżur: środy 15.30 – 20.30 – po wcześniejszym umówieniu

Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Zapraszam na psychoterapię do mnie. Marcin Łazarski. Zajmuję się psychoterapią poznawczo-behawioralną. Wyniki badań potwierdzają, że jest to najskuteczniejsza forma terapii leczenia zaburzeń lękowych, fobii, depresji, obsesji, mani. Jest to jeden z najbardziej przebadanych nurtów terapeutycznych.

 

Pracowałem na Oddziale dziennym Szpitala Wolskiego, Oddziale całodobowym Szpitala Bielańskiego, dziennych poradniach i prywatnych ośrodkach.

 

Zapraszam do mojego gabinetu na Saskiej Kępie ul. Łotewska 6/9

Szkoła Radości

2 wizyty konsultacyjne gratis

 

Kontakt 667-988-651

 

e-mail :mar.lazarski@gmail.com

 

Pozdrawiam

 

Marcin Łazarski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ok. półtora roku temu miałem wypadek w górach. Poślizgnąłem się na stromym zboczu, zjechałem kilka metrów i zatrzymałem tuż nad przepaścią. Fizycznie nic wielkiego mi się nie stało (rana łydki i w efekcie końcowym blizna) jednak po kilku miesiącach wspomnienia tego wydarzenia eksplodowały w mojej głowie i nie dają mi spokoju (intruzje, ruminacje, natręctwa, na szczęście brak flashbacków i koszmarów sennych).

 

Próbowałem pomóc sobie we własnym zakresie (pisanie ekspresywne, praca oddechem). Poszedłem też na kilka spotkań do losowego psychologa z ogłoszenia, jednak nic to nie dało (mam wrażenie, że to wyraźnie nie była jego specjalizacja).

 

Próbowałem też dostać się do programu TRAKT - jednak ze względu, że nie jest to wypadek samochodowy, nie zostałem przyjęty.

 

Czy ktoś mógłby mi doradzić, w które drzwi zapukać? Oczywiście ideałem byłoby jakieś rozwiązanie darmowe (NFZ, projekt unijny) ale też byłbym gotów zapłacić - byle profesjonaliście, który będzie chciał i mógł mi pomóc.

 

Z góry dziękuję za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu poszukiwałam sprawdzonej poradni psychologicznej w Warszawie i teraz chcę się podzielić moimi doświadczeniami. Wiem, że nie jest łatwo trafić do dobrego miejsca. Ja w końcu zdecydowałam się na wizytę w Psychomedic.pl i uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Dlatego teraz gdy ktoś szuka podobnych miejsc, z całego serca mogę polecić to. Co mi się tam spodobało, to to że nikt nie zbagatelizował mojego problemu. Od początku czułam, że ktoś się mną interesuje, że zależy im żebym się lepiej poczuła. Bardzo fajna atmosfera i naprawdę pełen profesjonalizm!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodził ktoś do poradni Psyche na Barskiej? Zapisałam się do dr Beaty Kot, może znacie ją z innych placówek? Nigdzie nie znalazłam opinii i trochę mnie to niepokoi :bezradny:

Brachol chodził kiedyś do tej poradni, nie wiem czy akurat do tej pani, ale z samej poradni był bardzo zadowolony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodził ktoś do poradni Psyche na Barskiej? Zapisałam się do dr Beaty Kot, może znacie ją z innych placówek? Nigdzie nie znalazłam opinii i trochę mnie to niepokoi :bezradny:

Brachol chodził kiedyś do tej poradni, nie wiem czy akurat do tej pani, ale z samej poradni był bardzo zadowolony?

 

Dzięki za sygnał. Ktoś jeszcze coś o nich wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Miał może ktoś z Was do czynienia z Centrm Terapii Dialog w Warszawie naprzeciwko Arkadii (mają też oddział na Ursynowie)? Jeśli tak, chętnie zapoznałbym się z jakąś opinią. :)

 

Z góry dziękuję!

Byłem wiele razy w poradni na ul. Stryjeńskich. Najlepsza poradnia w której byłem jak dotąd. Chodziłem tam zarówno do psychiatry jak i na psychoterapię i mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, Poradnia Help-Medical powstała z myslą o osobach, które cierpią na choroby tj. nerwica, depresja, fobie, manie, zaburzenia zachowania i inne. Zespół współpracujących ze sobą, doświadczonych specjalistów tj. lekarz psychiatra, psycholog, psychoterapeuta udzielą pomocy, które jej potrzebują. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej osoby, zaangażowanie w proces terapeutyczny, leczniczy i atrakcyjne ceny konsultacji. W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na stronę www.help-medical.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leczyłam sie na nerwice w poradni psychologicznej Sensity na Mickiewicza. Początkowo próbowałam się dostać do jakiegoś psychologa na fundusz ale kolejki są dośc spore tak wiec dałam sobie spokój i poszłam prywatnie. Terapie prowadziłą pani Sylwia Miller. Jak trafiłam do niej to byłam w bardzo złym stanie psychicznym bo moja nerwica nasiliła sie jeszcze bardziej po stracie bliskiej mi osoby. Z każdą wizytą jednak zaczełam odzyskiwać równowagę. Pani Sylwia to dobra specjalistka, bardzo spokojna, na każdej wizycie mnie wysłuchała. Myslę,że jestem na dobrej drodze do całkowitego pokonania choroby co wczesniej wydawało mi się niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gabinety psychologiczne w Warszawie, to bez wątpienia godni polecenia są też specjaliści z Psychomedic na Filtrowej.

Mają tam naprawdę świetnych lekarzy, bardzo doświadczonych, zajmujących nierzadko wysokie stanowiska i mogących pochwalić się stopniami naukowymi. No ale wiadomo - to nie wszystko, liczy się przecież podejście do pacjenta. Jednak z ręką na sercu mogę powiedzieć, że znajdziecie tam pełne wsparcie i zrozumienie. Gdyby ktoś był zainteresowany, podaję odnośnik: http://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×