Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecałem Ci już chyba Gruzińską, byłaś tam...?

Jaka Gruzińska? Nie, o ile pamiętam to pisaliśmy o Bielańskim,ale tam jak zadzwoniłam to się okazało że się czeka 1.5 roku..

 

-- 21 lut 2015, 17:46 --

 

Masz na myśli poradnie zdrowia psychicznego?Bo coś w necie właśnie znalazłam.A byłeś tam?Długo trzeba czekać na termin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na nfz trzeba będzie poczekać... Jeśli chcesz do dobrego psychoterapeuty, to znam tylko takiego do którego trzeba by było czekać z 8-10 miesięcy, żeby mieć regularną terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmaty, terapie są dla gangsterów...

 

-- 02 mar 2015, 15:38 --

 

OlgaPl1, dda są egocentryczni bardziej niz inni smiertelnicy, poniewaz są skupieni szczegolnie na sobie, swoich defektach i efektach jakie pragna osiagnac. nie interesuja ich umiejetnosci spoleczne - ich brak wynika przeciez z trudnego dziecinstwa. robią z siebie ofiary, a w zyciu nie ma ofiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, nie każdy człowiek, któremu przydzielono etykietę "dda" robi z siebie ofiarę, wręcz przeciwnie... Przecież wyróżnia się kilka ról, które dda mogą przybrać. Może być ambitny, skupiać się tylko na sobie, może wejść w rolę ofiary, współczuć tylko sobie, ale też te problemy mogły co niektórych nauczyć współczucia i empatii dla innych. Nie wiem, skąd takie wnioski, ale na podstawie jednej czy dwóch osób nie wyrabiaj zdania, bo możesz się mylić (a raczej: mylisz się!). Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora... To tak samo jakbym powiedziała, że wszystkie kobiety to dziwki, bo np. mojej koleżanki matka sprzedaje się za pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę o zapisaniu się na terapię w trybie dziennym. mam do wyboru dwa miejsca (w IPIN za długo czeka się na miejsce):

 

- Oddział Dzienny Psychiatryczny Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Północ na Jagielońskiej 34 - http://www.szpzlo.pl/index.php?option=com_zoz&view=poradnia&Itemid=1&id=102

- Oddział Dzienny Nerwic Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej na Kartezjusza 2 - http://www.plwat.pl/firma/oddzial-dzienny-nerwic

 

od jakichś 15 lat mam nerwicę natręctw. w tym momencie tak nasiloną, że ciężko mi pracować. 2 miesiące temu wyszedłem ze szpitala, po 2-miesięcznym pobycie. mam dość szpitali, stąd pomysł terapii dziennej.

 

ew. możecie polecić jakieś jeszcze miejsce? w każdym z powyższych nie będę czekał na miejsce dłużej niż 3 tyg.

 

dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*,

 

I jak Ci poszło??Z tego co widzę to w tej poradni bardziej terapia grupowa wchodzi w grę.Czy tak jest?Czy tam przyjmują na fundusz?

 

przepraszam, że tak późno odpisuję.

Ja leczę się prywatnie, nie ma tam możliwości refundacji z NFZ.

a terapia jest indywidualna. przynajmniej moja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostało ostatnie wolne miejsce dla mężczyzny w dwuletniej grupie psychoterapeutycznej o stałej liczbie członków.

 

Spotkania grupy przewidziane są raz w tygodniu, w czwartki w godzinach 19.00-20.30 przy ulicy Genewskiej (Saska Kępa).

 

Koszt to 100zł/miesiąc (4 sesje).

Planowany start grupy: maj 2015

 

Kwalifikacja do grupy jest oparta na 2-3 50min. konsultacjach indywidualnych (koszt: 25zł/konsultacja)

 

Wszelkie pytania i chęć zapisu na konsultację proszę kierować pod nr tel: 662 147 287 lub adres mailowy: grupa.czwartki@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich poszukujących profesjonalnej pomocy psychologicznej, serdecznie zapraszamy do miejsca przyjaznego i profesjonalnego, istniejącego na rynku już od 6 lat - Przystani Psychologicznej. Mieścimy się w samym centrum Warszawy, przy placu Konstytucji.

 

Oferujemy: konsultacje, terapię indywidualną, terapię par i małżeństw, terapię seksuologiczną, wizyty psychiatryczne, terapię dzieci i młodzieży (indywidualną i grupową), szeroki zakres zaburzeń w których się specjalizujemy, oraz domową, dyskretną atmosferę.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.przystan-psychologiczna.pl/index, chętnie też odpowiemy na pytania skierowane na priv :)

 

Zapraszamy!

Martyna Stefańska

Przystań Psychologiczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich poszukujących profesjonalnej pomocy psychologicznej, serdecznie zapraszamy do miejsca przyjaznego i profesjonalnego, istniejącego na rynku już od 6 lat - Przystani Psychologicznej. Mieścimy się w samym centrum Warszawy, przy placu Konstytucji.

 

Oferujemy: konsultacje, terapię indywidualną, terapię par i małżeństw, terapię seksuologiczną, wizyty psychiatryczne, terapię dzieci i młodzieży (indywidualną i grupową), szeroki zakres zaburzeń w których się specjalizujemy, oraz domową, dyskretną atmosferę.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.przystan-psychologiczna.pl/index, chętnie też odpowiem na pytania skierowane na priv :)

 

Zapraszamy!

Martyna Stefańska

Przystań Psychologiczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOLNE MIEJSCE DLA MĘŻCZYZNY W NISKOPŁATNEJ DWULETNIEJ GRUPIE PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ

 

KIEDY? Raz w tygodniu, czwartki 19.00-20.30

 

GDZIE? Na Saskiej Kępie, w siedzibie Instytutu Analizy Grupowej RASZTÓW (ul. Genewska)

 

JAKI KOSZT? 100 zł/miesiąc (25zł/sesja)

 

KTO PROWADZI? Dyplomowana psycholog, psychoterapeutka.

 

Z wykształcenia jestem:

• Magistrem psychologii – absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – specjalizacja psychologia kliniczna

• Doktorantką Kliniki Psychiatrycznej Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie (Szpital Tworkowski)

• Kursantką czteroletniego Szkolenia Psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej RASZTÓW – szkolenie posiada atest Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego

• Ukończyłam cykl seminaryjny w zakresie podstaw psychoterapii psychoanalitycznej

• Jestem członkiem kandydatem Instytutu Analizy Grupowej Rasztów, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

• Obecnie kończę studia podyplomowe w zakresie seksuologii klinicznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

 

SZCZEGÓŁY, ZAPISY NA KONSULTACJE:

tel: 662 147 287, grupa.czwartki@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na bezpłatne konsultacje psychologiczne, psychoterapeutyczne.

 

W ramach oferty: jedno - dwa spotkania 50 minutowe o charakterze konsultacyjnym.

Jeżeli:

• dręczy Cię niskie poczucie własnej wartości, poczucie winy, lęk

• masz poczucie braku perspektyw, beznadziei, wewnętrznej pustki, smutku

• uciekasz od życia w wirtualny świat, uzależnienie, pracę

• trudno Ci się cieszyć z prostych, codziennych spraw, odczuwać radość i zadowolenie z siebie

• trudno Ci nawiązać bliskie, intymne relacje z innymi, zaufać, czujesz się samotny, inny

• czujesz bezradność, zagubienie w nowej, kryzysowej sytuacji

• chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie

Podczas konsultacji możesz sprawdzić, doświadczyć i dowiedzieć się:

• jak wyglądają spotkania z psychologiem, na czy polega psychoterapia, i jakiej formy pomocy potrzebujesz

• miejscach, specjalistach, różnych sposobach pracy terapeutycznej. Mogę pomóc wybrać Ci, skuteczne i adekwatne, do zgłaszanego problemu, sposoby jego rozwiązania

• z jakiego rodzaju pomocy, wsparcia możesz najlepiej skorzystać

• jakie jest źródło doświadczanych trudności i jakie są sposoby na trwałą zmianę

• jakie kroki i decyzje możesz podjąć, aby zmienić swoje życie

Zapraszam na jedno - dwa spotkania konsultacyjne. Czas trwania - 50 minut. Jedyna opłata to 15zł, za jedną konsultację, za wynajęcie gabinetu.

Zapisy: Telefon: 692-910-866; mail: terapiadda@op.pl

Miejsce: Stowarzyszenie Od-Do, Warszawa, ul. Siedmiogrodzka 5 kl. II domofon 9.

Nazywam się Zbigniew Kołakowski. Mam 37 lat. Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem, edukatorem seksualnym i trenerem. Od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików (DDA) i dorosłymi pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych. Jako trener - od 2013 roku przeprowadziłem ponad 400h warsztatów, szkoleń i treningów dla osób dorosłych. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy, jako psycholog szkolny, z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną, a także pochodzącą z rodzin dysfunkcyjnych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, zapraszam na strony: www.terapiadda.pl oraz www.od-do.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz zmiany?

 

Czujesz, że dotychczasowe sposoby radzenia sobie zawodzą?

 

Nie radzisz sobie z problemami tak dobrze jak wcześniej?

 

Potrzebujesz praktycznych wskazówek jak poprawić swoje samopoczucie?

 

 

 

Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji IMMUTARE to skuteczna i profesjonalna terapia poznawczo – behawioralna. Zapraszam do rezerwacji wizyt w Warszawie, w przyjaznych lokalizacjach na Mokotowie, Białołęce i Ursusie.

 

Więcej informacji:

 

www.pracownia-immutare.pl

T: 885 151 388

kontakt@pracownia-immutare.pl

 

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Marta Dymowska

Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji IMMUTARE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatny Trening interpersonalny, warsztat asertywności, warsztat nt.budowania związków dla studentów z województwa mazowieckiego

Stowarzyszenie PRO zaprasza studentów (szczególnie kierunków tzw. pomocowych tj. psychologia, pedagogika, medyczne, pomoc socjalna etc)

z województwa mazowieckiego do udziału w bezpłatnym projekcie.

 

Projekt składa się z 3 etapów:

Trenigu interpersonalnego (40 godzin)

Warsztatu z zakresu asertywności (20 godzin)

Warsztatu nt. bodowania związków i doboru partnera

Uczestnicy w trakcie mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji

 

Rekrutacja do udziału w projekcie trwać będzie do momentu wyczerpania miejsc.

Kryteria rekrutacyjne są następujące:

1. Posiadanie statusu studenta (pierwszeństwo dla studentów kierunków pomocowych)

2. Osoba która nie założyła jeszcze własnej rodziny

3. Bierzące trudności wynikać mogą z pochodzenia z rodziny, w której istniał problem alkoholowy

4. Zameldowanie na terenie województwa mazowieckiego

 

 

Więcej informacji na: http://stowarzyszeniepro.pl/

 

Terminy:

 

Trening interpersonalny: 24-27.8.2015

 

Warsztat asertywności: 19-20.9.2015

 

Warsztat ABC udanego związku i poszukiwania partnera: 10-11.10.2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Szukam dobrego psychiatry. Mój przypadek jest bardzo trudny. Od września borykam się ciągle z lękami i uczuciem choroby. Od stycznia jestem pod opieką psychiatry, który nie jest w stanie mi dobrać leków: SSRI mnie otępiają, BDZ nie mogę brać ze względu na ryzyko uzależnienia, inne leki ( trazodon, sulpiryd, moklobemid, coaxil) - nie działają. Chcę zmienić psychiatrę na innego, bo z tym chyba nigdy do niczego nie dojdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×