Skocz do zawartości
Nerwica.com

Test MMPI-2, AspieQuiz i IQ [netowe]


Gość Reghum

Rekomendowane odpowiedzi

Mi IQ wyszło 123 ale 5 ostatnich pytań zaznaczałem co popadnie bo nie zdążyłbym. Kiedyś wiem że miałem 129 ale i miewałem poniżej 120 nieznacznie. Do geniuszów mi daleko, z matmy ledwo zaliczałem klasy a niby ci co mają w miarę wysokie IQ powinni być dobrzy z tego przedmiotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Your IQ was measured to 113, which is equivalent to the 80.7 percentile.

Poprawiłam wynik, ale nadal przeciętnie.

 

Jak to przeciętnie, lepiej od 80% ludzi.

Zresztą jak niektórzy twierdzą testy IQ jedyne co sprawdzają to umiejętność rozwiązywania testów IQ. Wystarczy parę takich rozwiązać w krótkim czasie i wynik zawsze się poprawi.

 

Ludzie mają po 80-90 pkt IQ mają dobrą pracę i udane życie, tym bardziej zazdroszczę niż członkom Mensy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat chociaż test inteligencji Mensy jest prawdopodobnie błędny.
Wyszło mi to co na obrazku.

To skala Wechslera, a zatem te 135 daje mi 156 w skali Cattela, a w skali Cattela jako dziecko, wiek na oko 10 lat miałem 144. (wiem, byłem dziwnym dzieckiem,  od 5 roku życia czytałem zamiast się bawić...)  Ale do rzeczy, sam wzrost ilorazu inteligencji, przynajmniej samego jego wyniku jest możliwy ale nie sądzę, że aż tak. Chyba, że przez zmianę wieku jeden z wyników nie jest miarodajny. Znam jedną osobę mającą 170+ (przyjmuje się, że Einstein i Hawking mieli 190+ gdzie Hawking podobno nigdy oficjalnie nie robił testu) i ten człowiek jest widocznie inteligentniejszy ode mnie podczas rozmowy z nim, nierealnie przyjemnie się rozmawia i osiągnął niesamowity sukces jeżeli chodzi o pieniądze i kontakty - i za cholerę tego po nim nie widać z wyglądu. Drugi ma 160+ i po nim widać to mniej, jest nieco autystyczny ale wciąż widać. Pytanie czy te 5-10 oczek robi różnicę, którą można by zauważyć gołym okiem? Jeżeli to możliwe, to ten wynik też jest możliwy. Jednak podchodzę do tego dość sceptycznie.

Teraz pora na test Aspie, najpierw muszę się doczytać co to w ogóle znaczy ;)

iq135.PNG.f9f35ce85ad9fb5d3d5de69950dce637.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×