Skocz do zawartości
Nerwica.com

Test MMPI-2, AspieQuiz i IQ [netowe]


Gość Reghum

Rekomendowane odpowiedzi

https://drive.google.com/file/d/1SGmHC4xQOv9cgys6gIUqM8xb89Nx8aIG/view

Tutaj są moje testy psychologiczne. Zrobiłem je z nudów, jak chcecie to możecie sami je robić, ale wiadomo, lepiej u psychologa.

Linki:

http://www.rdos.net/pl/ #Aspie

http://test.mensa.no/ #IQ

http://notnearlydead.tumblr.com/ #MMPI-2

Co do testów Aspie i IQ działają OOB, co do MMPI - nie trzeba go zapisywać na komputerze, ale zrobiłbym to w ten sposób, że jak już bym go wypełnił zapisałbym sobie całą stronę html w pliku co spowoduje zapisanie wyniku, bo trochę sporo danych jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wyszło marne 106 :bezradny:
Czyli 109 w skali Cattella :)

 

skromność absolutnie konieczna
A ja tak lubię się chwalić...ale mogę się gryźć w język, jeśli wymaga tego sytuacja.
chylisz głowę przed większymi od siebie, rozumiesz
Nie bardzo. Nie wiem o jakie wyzwanie chodzi i nie wiem od kiedy to szara eminencja powinna mieć "czyste serce" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo. Nie wiem o jakie wyzwanie chodzi
trudno, jeśli nie czujesz misji, może nie jest Ci to pisane... Z inteligencją jak z urodą - to nie Twoja zasługa, podziękuj rodzicom, losowi i swoim Bogom. Masz większe możliwości (intelektualne) niż 97% ludzkości, myślałam, że fucha szarej eminencji byłaby dobrą rozrywką intelektualną dla Ciebie.
od kiedy to szara eminencja powinna mieć "czyste serce" :P
od teraz bo ja tak mówię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z inteligencją jak z urodą - to nie Twoja zasługa, podziękuj rodzicom, losowi i swoim Bogom.
Ok. A jednak możemy się cieszyć zarówno swoją inteligencją, jak i swoją urodą...i dzielić się tą radością z innymi (czyli chwalić się), o ile nie wywoła to u nich zazdrości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z inteligencją jak z urodą - to nie Twoja zasługa, podziękuj rodzicom, losowi i swoim Bogom.
Ok. A jednak możemy się cieszyć zarówno swoją inteligencją, jak i swoją urodą...i dzielić się tą radością z innymi (czyli chwalić się), o ile nie wywoła to u nich zazdrości.
Jak przewidzisz, kiedy wywoła zazdrość, a kiedy zachwyt, uznanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przewidzisz, kiedy wywoła zazdrość, a kiedy zachwyt, uznanie?
Niemal zawsze wywoła zazdrość. Uznanie może wywołać, jeśli to jest w jakiejś mierze bliska osoba lub ktoś, kto sam ma wysoki wynik. Kiedy osoba jest średnio-bliska (na przykład kolega), to ważne może być w jaki sposób to powiem.

 

Uznanie może wywołać jeśli inicjatywa mówienia o tym nie wypłynie ode mnie, tylko ktoś sam mnie zapyta, a ja spokojnie odpowiem.

 

Poza tym, jeśli sam nie mówię nic na przykład o swojej inteligencji, to inni są z reguły bardziej skłonni ją dostrzec sami z siebie.

 

 

Co do chwalenia się swoją urodą...to jest to po prostu kwestia odpowiedniej mowy ciała i mimiki twarzy, aby emanować taką subtelną aurą...subtelnego amanta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wypełniać test na podstawie tego co było kiedyś, przed moim emocjonalnym "upadkiem". Co ciekawe wyszedł mi wynik podobny do nvm. Wydaje mi się, że gdy bym się czuł normalnie wyszłoby mi ok. 140/200.

Mam zdiagnozowane ZA, ale i tak mam co do tej diagnozy wątpliwości.

Test IQ również zrobię i wkleję wynik, ale najpierw musi mi minąć te depresyjne (czy jakie tam) otępienie.

Twój wynik Aspi: 123 na 200

Twój wynik neurotypowy (nieautystyczny): 67 na 200

Wykazujesz większość cech Aspi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test IQ również zrobię i wkleję wynik, ale najpierw musi mi minąć te depresyjne (czy jakie tam) otępienie.

Może zrobisz i teraz, i później, kiedy już będziesz w lepszej formie? Dla porównania.

Ja robiłam test bez śniadania, zjadłam tylko parę kostek czekolady i wypiłam trzy kawy; robiąc test miałam wrażenie hełmu na głowie, jakby coś mną kierowało... I od pierwszego, czy drugiego pytania, które uznałam za zbyt trudne, odpowiadałam wciskając za każdym razem odpowiedź drugą.

 

edit: trochę mi Ciebie szkoda, jak znajdziesz przyjaciół na swoim poziomie intelektualnym, mając słabe zdolności interpersonalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: trochę mi Ciebie szkoda, jak znajdziesz przyjaciół na swoim poziomie intelektualnym, mając słabe zdolności interpersonalne?

Znajomości najczęściej zawieram z ludźmi równie lub bardziej świrniętymi ode mnie i z tym jest dosyć śmieszna sprawa. Mam kolegę z gimnazjum, który przez 3 lata mówił, że jest magiem i szlachcicem (serio). Wszystko co mówił brzmiało mocno schizowo, ale utrzymuję z nim kontakt aż do teraz. Nie licząc tego, że lubiłem słuchać jego urojonych, bądź zmyślonych (może wkręcał przez 3 lata) opowieści, to rozmawialiśmy również na tematy filozofii oraz jak się zachować podczas wojny nuklearnej lub apokalipsy zombie. W każdym razie ta znajomość jest najbliżej przyjaźni ze wszystkich w moim życiu, ale niestety czystej przyjaźni chyba nigdy nie uda mi się osiągnąć, ponieważ nie umiem przywiązywać się do ludzi oraz mam za słabą empatię oraz jestem zbyt nieufny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrakPomysluNaNick01, dzięki za odpowiedź, ale pytanie "trochę mi Ciebie szkoda, jak znajdziesz przyjaciół na swoim poziomie intelektualnym, mając słabe zdolności interpersonalne?" było skierowane do nvm, z tym, że przez pomyłkę nie umieściłam w poście jego nicka. O Twoim poziomie intelektualnym nic mi nie wiadomo i póki co nie mam powodu Ci współczuć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anemon, głupio się teraz z tego powodu czuję. Skąd miałby ktokolwiek wiedzieć jaki mam poziom intelektualny? Ja sam zresztą tego nie wiem, bo te cholerne choróbsko (depresja) mnie otępia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anemon, głupio się teraz z tego powodu czuję. Skąd miałby ktokolwiek wiedzieć jaki mam poziom intelektualny? Ja sam zresztą tego nie wiem, bo te cholerne choróbsko (depresja) mnie otępia.
to był mój błąd, odpowiedziałeś na pytanie, które zdawało się być zaadresowane do Ciebie. Jednak mam powód Ci współczuć... depresja jest straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, spodziewałam się jakiegoś masakrycznego spadku IQ w stosunku do badania sprzed 10ciu lat a tymczasem... chyba to samo. Wyszło mi 121. Lata temu wyszło mi 121-125 i zastanawiam się czemu wtedy podano mi podwójny wynik? Czy dla dzieciaków i nastolatków jest podział na cześć matematyczną i humanistyczną? Bo tak to pamiętam.

 

Boże ale mi mózg paruje. Mogłam zrobić ten test rano bo teraz czuję się rozbudzona :o idę obejrzeć jakieś koty żeby spokojnie zasnąć, koty są dobre niezależnie od IQ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dobrze wiedzieć :)

 

Robię test na aspi i jedno pytanie mnie ścięło... wirki na głowie? Raczej wyłapuję takie ciekawostki, na fryzjerstwie nikt nie mówił że coś oznaczają :?

 

Drugi ciekawe... czy przebywałeś kiedyś w wymyślonym związku. Całe życie w takich jestem! Dzięki nim wciąż funkcjonuję :D

 

Wyszło mi jakoś tak pół na pół. Jestem mega nietowarzyska ale związki mam wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×