Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chciałbym umrzeć


Gość zombienation

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, to bym kurva spadł i się zabił a ja nie chcę umierać. Chcę, żeby umarła część mojej osobowości, żeby umarł mój umysł aby stać się "szczęśliwym zombie warzywem". No bo cóż może być ważniejszego od banana na twarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajdz sobie pasje.uprawiaj sporty ekstremalne,rób doświadczenia pseudonaukowe,podróżuj.zwiedzaj a będziesz miał banana na ryju nawet przez tydzien czasu kiedy adrenalina ci skoczy razy 2000.koledzy,przyjaciele,druga połowa,seks ci przy tym zbledną aż całkowicie znikną z obrazu w cieniu wiadra adrenaliny w twoich żyłach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flossy, jaka tam apatia, po prostu chcę być wolny. Ale jak to zrobić? Jak uwolnić się od tego od czego nie da się uwolnić? To coś jak uwstecznić się intelektualnie, coś w stylu zostania idiotą, wyzbywając się intelektualnych rozterek, to coś jak cofnięcie się do stanu niemowlęcia, bez żadnych etykietek, żadnych zniekształceń narzuconych przez umysł na rzeczywistość, żadnych idei, żadnych identyfikacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, to bym kurva spadł i się zabił a ja nie chcę umierać. Chcę, żeby umarła część mojej osobowości, żeby umarł mój umysł aby stać się "szczęśliwym zombie warzywem". No bo cóż może być ważniejszego od banana na twarzy?
gdyby umarła ta czesc osobowosci o ktorej piszesz bylbys kims innym, nie mozna zjesc ciastka i nadal go miec, tym sie rozni zycie od bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samobójstwo to morderstwo na własnej osobie.

Każda ogarnięta i mniej ogarnięta religia o tym mówi. Nie będę Cię straszył grzechem śmiertelnym i piekłem, ale jako najlepszy ezoteryk na forum, mogę powiedzieć, że lepiej nie zabijać własnego ciała :nono:

 

Ostatnio coraz częściej się słyszy o legalizacji eutanazji - wychodzą tępaki na ulicę miast i protestują, domagają się legalnej śmierci dla każdego obywatela.

Co gorsza państwa, które są eksperymentami społecznymi typu Holandia, Belgia itd godzą się i legalizują :x

 

Jestem Liberalny w tej kwestii, jak ktoś chce się zabić to niech się zabije, ale z tą decyzją nie należy się spieszyć i dobrze zastanowić, bo jak wiadomo - gdy się człowiek spieszy to się diabeł.. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, serio??? To na prawdę jesteś Ty? To na prawdę jest Twój pogląd, czy tylko jeden z możliwych poglądów, które można przyjąć?

 

Wiem, że stać Cię na więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zombienation, uważnie przeczytaj sobie swój cel życiowy:

 

[attachment=0]kin244.gif[/attachment]

 

 

Wciąganie ludzi w głupawe dyskusje dobrze Ci idzie, słabe 4/10.

Nie uciekniesz przed przeznaczeniem 8)8):twisted::twisted:

EOT z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy umrzemy, gorzej jak po smierci okaze sie ze byles w niebie a czeka piekło.

w niebie?wielkie mecyje.wystarczy karta pokładowa lub jeden telefon do tandempilota któremu zazwyczaj palma odbija i troche hajcu.w niebie to jest adrenalina która jednych energetyzuje innych zabija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, nawet nie wiesz o czym mówię, nawet nie masz pojęcia o czym jest ten temat :D Tzn, coś tam wiesz ale nie za bardzo. Skąd to wiem? Widzę po Twoim stylu pisania, widzę w jakim miejscu znajduje się Twoja uwaga...

 

Jesteś kumaty, może jeszcze kiedyś Cię spotkam, może właśnie wtedy, kiedy zrozumiesz, że jesteś mną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może byłbym szczęśliwy, gdyby mi umarł krytycyzm wobec siebie i ludzkości.

kiedy siódemki i ósemki padły na pulpitis 2 i 3 stopnia i periodontitis ból nie dawał spać,jeść i mówić,telepało mną z bólu,po kilku dniach doszła hiperpireksja wskutek rozsiewu bakterii z zębów do krwioobiegu.wystarczyła dewitalizacja i mogłem odetchnąć z ulgą i spokojnie sobie szukać kolejnego dentysty który ekstrypuje mi zgniłą i martwą miazgę i tych zębów i usunie bakterie które nie będą mi już rozsiewać sie mi krwioobiegu i zakażać poszczególne narządy wewnętrzne doprowadzać do ropni w mózgu.obecnie jest tylko jedna mała wada.zęby mogą sie teraz połamać po silniejszym nagryzieniu i nawet nie bede wiedzieć kiedy.no i głupie uczucie jakby one były nie moje,wbite w kość jak gwozdzie w drewno które mają coś ciężkiego trzymać.ot urok niebytu w tym przypadku zębów które za życia bólem spać nie dawały.jak to "fajnie" wyrzucić "życie" które nie działa-ból samych zębów się nigdy nie powtórzy.jak się powtórzy to pod zębami-w kości kiedy porobiły się sferyczne ropnie pod korzeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anemonka, też nie jestem do końca pewien czy był to ten właściwy czy jakiś marny podszyw.

 

Ten prawdziwy abrakadabra xx to był porządny koleś, w akcie zemsty połamał gościowi nogi metalową rurką

Połamałem mu nogi, metalową rurką. Uważam, że jestem w porządku pomimo tego, że dostałem wyrok w zawiasach. Należało się skurwysynowi...

post2255275.html?hilit=Po%C5%82ama%C5%82em%20mu%20nogi#p2255275

 

Moim skromnym zdaniem, nie był to ten prawdziwy abrakadabra xx, tylko jakiś klon prowokator. Prawdziwi faceci w akcie zemsty łamią nogi i ręce, a nie tylko same nogi, podróba abrakadabry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chce w dupe wasza pierdolona mac umrzec, i nie moge, nie mozna kurwa, bo nawet juz wlasnym zyciem rozporzadzic nie mozna, bo masz zwiazane rece, ze skrzywdzisz innych, i sie jeszcze kurwa rozkreci spirala samobojo, ludzi, ktorych chcesz zeby zyli, rozjebali swoje problemy na kawalki i wygrali to zycie a nie odeszli przez ciebie, geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezys kurwa ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!111111111111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę, żeby umarła część mojej osobowości, żeby umarł mój umysł aby stać się "szczęśliwym zombie warzywem". No bo cóż może być ważniejszego od banana na twarzy?
Mam trochę podobnie, tak samo jak Ty :mrgreen:

 

Ale tak konkretnie, to marzy Ci się zostanie nowym:

 

a) Eckhartem Tolle,

b) Tonym Parsonsem, czy

c) Bentinho Massaro?

 

Do każdego z nich pasuje w jakimś sensie ten opis, ale jednak są to 3 różne warianty "śmierci ego" (można też być sceptycznym, czy rzeczywiście Bentinho tego doświadczył).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×