Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ludzie są śmieszni:)


Gość zombienation

Rekomendowane odpowiedzi

Serio:)

 

Nie, nie. Nie o Ciebie chodzi. Ogólnie o gatunek ludzki, o ludzie uwarunkowania. Im dłużej żyjesz tym więcej rozumiesz, widzisz wszystko wyraźniej, nawet zaczynasz śmiać się z samego siebie, widząc absurdy (czy też prawidłowości) rządzące ludzkim umysłem...

 

Śmieszni nie poprzez myślenie typowo ludzkie gdzie inny wyśmiewa innego. Nie, Nie. Nie tak, Śmieszni, poprzez zachwyt, poprzez osłupienie i oczarowanie zrozumieniem... Nie mam tego zawsze, jednak te insidey zdarzają mi się coraz częściej.

 

Na 100% o tym zapomnę i wciągnę się w ego-gadkę, jednak, kiedy się obudzę będę się śmiał, z całej sytuacji.

 

Nawet teraz już się śmieję z jakiegoś mojego wyobrażonego ego, które krytykuje ten temat. "Ale facet Pierd.li głupoty", i jego zgoszkniała mina... :) Bezcenne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz to sprawdzić na interia czateria.pokój erotyczny.lepsze niż kabaret.można sie śmiać na okrągło z głupot które tam nie tylko wypisują ale wierzą w nie.ich prostactwo miażdży.czytając "ogólny normalnie czuć smród brudnego TOI-TOIa w pełnym słońcu latem sączący się z monitora.jak na czacie wypisują takie bzdury i w nie wierzą to w realu pewnie wywożą w bagażniku do lasu i dają łopatę.wiele dziewczyn kiedyś zagineło bo umówiły się na spotkanie w realu z takimi trollami.śmieszny to jest ich ten wyznacznik "psychicznej normy" czyli właśnie te głupoty co wypisują i co gorsza praktykują,to ich bezpośrednie prostactwo,chamstwo na powitanie.skoro motłoch stanowią takie oto pojebusy to wszyscy ci pozamykani w psychiatrykach stanowią mniejszość odstającą inteligencją od stada napalonych oblechów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgoszkniała

 

Bardzo dobry temat zombienation, mnie ogólnie śmieszą ludzie, którzy mają się za intelektualistów, ale popełniają przy tym masę błędów ortograficznych oraz interpunkcyjnych :D

Jak to mawia młodzież, kisnę niemiłosiernie :lol:

Druga strona medalu jest taka, że przecież nie od każdego należy wymagać poprawnej polszczyzny? Sam jestem ortograficznym kaleką, walę bykami na prawo i lewo, także się nie przejmuj, pracuj nad stylem wypowiedzi, słownik do ręki i będzie dobrze, trzymam kciuki :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, ale mnie rozczarowałeś, o takich pierdołach mi piszesz? :D Swoje najgłębsze przemyślenia trzymasz na później? No w sumie masz rację bo jakbyś mi się tu uzewnętrznił to dopiero byłby dramat... Jednak może daj jakieś konkrety np. o ludzkiej naturze... Śmiało, szczerze... Nie będę się śmiał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, myślisz, że ja mam się za intelektualistę? No coś Ty, ja jestem tylko obserwatorem...

 

Śmieję się, bo cóż mi pozostało, czasem śmiech podszyty smutkiem, jednak w głębi serca to śmiech, śmiech, który rozmywa wszelkie uwarunkowania i ujawnia prawdę, rozpuszcza wszelkie negatywne, małostkowe emocje, które nieodłącznie są moją częścią, prawdziwy śmiech jest śmiechem wolności.

 

Widzisz co ja piszę tutaj? Mi już nie zależy, pozostał tylko śmiech :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ludzie są śmieszni a są jeszcze lepsi gdy potrafią się śmiać z siebie, z innych i ze świata.

Bo lepiej śmiać się niż płakać :)

 

Poza tym śmiech to pozytywna emocja, rozluźnia ciało, uspokaja, pozwala odnieść się do sytuacji z dystansem. Można to uznać za emocję obronną. W sumie nie o sam śmiech mi chodzi bo to nie emocja tylko skutkowa tej emocji, można to nazwać rozbawieniem, co jest samo w sobie radosne.

 

Lepiej, że dostrzegasz śmieszność w ludziach bo to znaczy, że dystansujesz się. Odcinasz od toksyczności. Przeciwieństwem tego jest nadmierne przejmowanie się. Branie wszystkiego do siebie. Traktowanie ludzi nad wyraz poważnie. Traktowanie ludzi jako istoty idealne. Perfekcyjne. To jest zgubne.

 

Ludzie bywają głupi i z tego warto się śmiać :) Też głupio piszę, głupio robię i wielu ludziom już sprawiłam ubaw po pachy i potem się wściekałam, ale po czasie śmiałam się sama z siebie i wszystko tak pięknie ze mnie spłynęło, że czułam się dwa razy lepiej :)

 

Dlatego śmiejmy się z ludzi, śmiejmy się z siebie :P

 

Ludzie są śmieszni. Szczególnie ci popularni, nasi polscy "celebryci" to jest cyrk na kółkach :) Zawsze sobie poprawiam humor taką osobą ;P

 

Śmiech to zdrowie, jak rzecze stare polskie porzekadło! xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"celebryci" to jest cyrk na kółkach :)

O tak, idole współczesnej dzieciarni ->

 

Małolaty tak kochają tego alibabę, że jedna laska sobie wytatuowała gałki oczne i teraz podobno zaczyna tracić wzrok, a jakiś chłopak pociął się po twarzy bo chciał mieć takie same blizny :D

Kwiat młodzieży polskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele celebrytów zaczynało ,jako normalne dzieci.Potem przyszła,wielka kasa.Dobrobyt,nowi znajomi.

Mamy,przykłady amerykańskich gwiazdeczek pop.

Jako dzieci,małe grzeczne.Śpiewające do ogórka w kuchni.Potem ktoś zauważą,pomaga wydać pierwszy singiel.

Z grzecznego dziecka,robi się mały potwór.Któremu pieniądze przewróciły w głowie.

Mały rowerek zostaje zastąpiony przez mercedesa.

Nowi koledzy,nowe otoczenie.

Powstaje nie człowiek,ale robocik do zarabiania pieniędzy.

Chcą zwrócić na siebie uwagę,dziewczyny powiększają cycki.

Chłopcy robią tatuaże,dziewczyny mające po 23 lata.

Spotykają się z facetami po 40.

Modne,to obecnie w Hollywood.

Dopiero potem przychodzi otrzeźwienie.

Że się marnuje życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×