Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natura mężczyzn


anemon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gwałt leży w naturze mężczyzn?
innymi słowy: czy gwałt byłby powszechną formą rozładowywania napięcia seksualnego przez mężczyzn, gdyby nie normy społeczne i strach przed ewentualnymi konsekwencjami prawnymi?
prawda tkwi w mosznie
Jaka prawda? Nie dysponuję własną zawartością moszny, by móc samodzielnie znaleźć odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka prawda? Nie dysponuję własną zawartością moszny, by móc samodzielnie znaleźć odpowiedź.

a twój testosteron w surowicy jest rzędu 2000ng/ml?czy raczej rzędu 0,21ng/ml albo mniej?badałaś sobie testosteron?jak wyjdzie ci >21ng/ml to raczej nie znajdziesz odpowiedzi na to pytanie.takie badanie kosztuje tylko 25zł i polega na pobraniu strzykawki krwi z żyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może powinnam zapytać: "zgwałciłeś już kobietę? Jeśli nie - dlaczego, co cię powstrzymało?"

nigdy nie zgwałciłem nikogo bo mnie to nie interesuje i nie chcę mi się.zacznijmy od tego.bywałem wykorzystywany seksualnie przez kobiety w charakterze żywego wibratora w imię lepszego zdania o mnie i przerwania samotności.coś w stylu "jak nas nie rozładujesz to będziesz całe życie sam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytania mogą wydawać się tendencyjne, ale wierzcie lub nie, po doświadczeniu traumy lub co gorsza kilku, nic nie jest oczywiste. Nadaję z oka cyklonu, moja rzeczywistość to chaos. Dlaczego mężczyźni, których mijam na ulicy, nie próbują wciągnąć mnie w krzaki lub bramę i zgwałcić? Przecież seksi ze mnie dupa. Co ich powstrzymuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gwałt leży w naturze mężczyzn?

 

Oczywiście, każdy facet w pierwszej kolejności widząc kobietę myśli o gwałcie, taka jest natura mężczyzn (overseer, to twoja wina)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gwałt leży w naturze mężczyzn?

 

Oczywiście, każdy facet w pierwszej kolejności widząc kobietę myśli o gwałcie, taka jest natura mężczyzn (overseer, to twoja wina)

Co sprawia, że mężczyźni nie podążają za swoją naturą i powstrzymują się przed gwałtem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mężczyźni, których mijam na ulicy, nie próbują wciągnąć mnie w krzaki lub bramę i zgwałcić? Przecież seksi ze mnie dupa. Co ich powstrzymuje?

a kiedy testosteron znacząco spada z jakiegoś powodu zwłaszcza młodo to oprócz seksi dupska i cycuchów dostrzega się przedewszystkim ropne odparzeliny w miejscach intymnych i pod cycuchami,biały serowaty osad ze zgromadzonego złuszczonego naskórka dostrzega się obfity wzrost szczepów gronkowca złocistego,odmieńca dziwacznego,kropidlaka,escherichia coli,paciorkowca kałowego,bielnika białego zwłaszcza latem,czuć przykry fetor,dostrzega się rozstępy,nadżerki,celulitis,liczne włókniaki które często usychają i same odpadają,pękanie skóry w pachwinach,wydatne hemoroidy po uporczywych zaparciach stolca,bujne owłosienie ciała,ogromne fałdy skórne z dużym wysiłkiem tuszowane przez grube warstwy makijażu który często odpada przy każdym płaczu niczym centymetrowy brud.seksi dupa?a co możesz mieć w tej seksi dupie?tylko bakterie i pierwotniaki w ilości śmierdzącej ewentualnie odleżyny w jelitach po zbyt długim zaleganiu twardego stolca w nich tudzież nic ciekawego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zgwałciłeś już kobietę? Jeśli nie - dlaczego, co cię powstrzymało?"

Nigdy nie zgwałciłem. Należałoby zacząć od samego początku, czyli czemu ze mnie taki kiepski gwałciciel, a wiec od roku 1985.

 

Zapewne powstrzymało mnie przed tym miejsce narodzin, spokojny zakątek Europy Środkowo-Wschodniej, zwany Polską. Zasłużyłem sobie na to w poprzednim życiu, miałem szeroki wybór, co prawda moje życie nie jest idealne, nie jest lekko, ale ogólnie oceniam go na plus :smile: Bieżąca ciepła woda, ogrzewanie, jedzenie, net, dach nad głową i nawet wesoła rodzinka :pirate: Sytuacja lepsza od 80% ludzi na tej planecie.

 

W dalszej kolejności przed zgwałceniem powstrzymały mnie programy, które wgrano mi do głowy, krótko mówiąc - wychowanie (w znienawidzonym przez niektórych katolicyzmie), w którym mowa o tym, że kobieta to taki sam człowiek jak mężczyzna :shock:

Tak, tak, może się to wydać bardzo dziwne dla niektórych, ale kobieta myśli i odczuwa podobnie jak mężczyzna, nie do ogarnięcia dla nie których tępaków.

Mówię wam piękna kultura Słowiańska. Co innego tereny pustynne, tam kolesie zabawiają się z kozami

:(

Wielokrotnie widziałem, najczęściej po 23:00 (wtedy Allach już nie patrzy) jak mężczyźni zabawiali się z kozami. No ale zostawmy kozy, zaniechałem obserwacji muslimów przez drony, rzygać się od tego chce.

 

Narodziny 3000 km na południe - prawdopodobnie byłby ze mnie inny mężczyzna :cry: Tam przywódcy polityczni/religijni i wszelkiej maści inne zjeby, żyją w kulturze w której kobieta jest śmieciem.

Zapewne zostałbym zaprogramowany od dziecka i automatycznie cały filozoficzny szajs pociskany przez koleżkę zombienation straciłby sens.

Wziałbym za żonę, tfu nieletnią niewolnicę, burka na łeb i jak to się mówi "jazda", niektórzy "mężczyźni" pozwalają swoim "wybrankom" na wyjście do sklepu, a inni nie.

Liberał ze mnie i prawdopodobnie pozwalałbym kobiecie wyjść do sklepu, od czasu do czasu gwałt na kozie, bo przecież za mocno nie wypada bić swojej niewolnicy, a chcica dopada człowieka jak cholera, pozostaje zatem koza.

 

A teraz nieco o moich radykalnych poglądach - jestem za jak najszybszym wprowadzeniem NWO. Rozpad społeczeństw, rozkurw bliskiego wschodu, rozkurw islamu, gwałciciele pedofile oznakowani na czołach, malutkimi kroczkami, przez upublicznienie ich wizerunków publicznie, do tego właśnie dążymy.

 

Kobiety miałyby lepiej, anemonka miałaby lepiej, ja miałbym lepiej, wiedząc, że nikt nie zgwałci mojej kobiety i jest bezpieczna, ogólnie wszyscy mieliby lepiej. :smile:

A nie, osobniki płci męskiej z kiepskimi wynikami testów surowicy za 25 zł mieliby utrudnione zadanie.

Ofiara przemocy widząc na ulicy zboka z napisem na czole gwałciciel, wsadziłaby sobie ręce do kieszeni, w jednej kieszonce nożyk, a w drugiej paralizator.

A w torebuni gaz. Od razu bezpieczniej i przyjemniej :D

 

Nie podoba mi się w waszych dyskusjach, że ograniczacie się do terenu Polski, w innych miejscach kobiety mają 100 razy gorzej.

Na ale jeśli świat wąskich umysłów ograniczą się do terenów obejmujących yt-dyskotekę-psychiatryk-celę-mieszkanie dwupokojowe-monopolowy (łącznie jakieś 40 km²) to nie poradzę na to nic.

Uważam, że kobiety wycierpiały tak dużo, że to im powinno stawiać się pomniki, a nie żydom i kaczyńskiemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anemonka ja Ci odpowiem.

 

Co powstrzymuje, odmowa kobiety, zwykła słowna, powoduje już takie coś u mnie, że czuje niższe poczucie wartości, wstyd i przechodzi ochota na seks z nią czy jakiekolwiek jej uwodzenie. Płacz jej, krzyk, ból itp. spowodowałyby prędzej, że miałbym ochotę jej pomóc jakoś, a gdybym ja był tego przyczyną to jakoś wynagrodzić, a co dopiero mówić o gwałcie. Ot empatia, ludzkie odruchy, które są ponadpłciowe, to nas powstrzymuje.

Pisząc "nas", mam na myśli zwykłych facetów, innych powstrzymują jakieś zasady itd.

 

Są sadyści seksualni, zboczeńcy, okrutnicy (często tchórzliwi i sami płaczący bardzo łatwo jak im się krzywda dzieje), ale nie róbmy z nich tutaj grupy reprezentatywnej dla ogółu mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że żaden normalny facet nie myśli o tym.

 

G... nie jest żadnym naturalnym zjawiskiem wbrew temu co wmawiają w popkulturze, że kiedyś to było powszechne, że "maczugą w łeb i zaciągnąć do jaskini za włosy". Dobór płciowy to bardzo ważny mechanizm dla gatunku. Na g... zaś skazane są tylko, no nie oszukujmy się, męskie odpady, które nie są w stanie zainteresować sobą żadnej kobiety, na dodatek mający ze sobą poważne zaburzenia - do przeżycia w tamtych czasach była potrzebna normalna rodzina która zapewni przetrwanie potomstwu, a nie zboczeniec, który skrzywdzi i zostawi niejednokrotnie poranioną ofiarę.

 

Normalni mężczyźni nigdy nie musieli tego robić, bo mieli mnóstwo chętnych partnerek - i byli w stanie im zapewnić byt, w ten sposób faceci zapewniali sobie przetrwanie swoich genów.

 

A przemoc seksualna była, jest i będzie patologią, więc zwyrodnialcy niech nawet nie próbują tłumaczyć swoich spaczonych popędów jakimiś "prawami", choćby i to były prawa natury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na g... zaś skazane są tylko, no nie oszukujmy się, męskie odpady, które nie są w stanie zainteresować sobą żadnej kobiety, na dodatek mający ze sobą poważne zaburzenia - do przeżycia w tamtych czasach była potrzebna normalna rodzina która zapewni przetrwanie potomstwu, a nie zboczeniec, który skrzywdzi i zostawi niejednokrotnie poranioną ofiarę.

 

Normalni mężczyźni nigdy nie musieli tego robić, bo mieli mnóstwo chętnych partnerek - i byli w stanie im zapewnić byt, w ten sposób faceci zapewniali sobie przetrwanie swoich genów.

jeżli są na tym świecie męskie odpady mające problemy z psychiką to również ich libido powinno być wprost proporcjonalne do ich ilorazu inteligencji,popularności i przebojowości tudzież odpadowe.niestety często bywa że im głupszy/ciężej upośledzony facet tym bardziej rozbuchane libido i podwójnie przejebane.raz taki da się ponieść swoim chorych żądzom i społeczeństwo odda go na narządy,zlinczuje.wysoki testosteron takiego odpadu męskiego stanowi dla nich wyrok śmierci cywilnej towarzyskiej i biologicznej.tudzież jeden któremu nigdy nie dają jeść i na dodatek szprycują regularnie insuliną "apetytową" nerwy mu puszczą i wytnie sobie żołądek by nie czuć głodu,inny zrobi świniobicie w spożywczaku za co pójdzie pierdzieć zza krat.najlepiej żeby takie męskie odpady żyły jak pająk krzyżak czy myszołów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierzęca natura mężczyzn jest okropna. Należy ją spacyfikować i konsekwentnie korygować.

zwierzęca natura?które widoki bardziej ci sie podobają?widoki nagich nastolatek ze swoimi paluszkami w swoich kopytach wielbłąda czy widoki ziemi z wysokości kilkuset metrów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, to zależy od danej chwili. W tym momencie wybrałbym widok nastolatek. Jednak jeżeli ktoś nie potrafi zapanować nad swoją zwierzęcą/męską/agresywną/prymitywną naturą, to jego natura powinna zostać spacyfikowana, np. neuroleptykami oraz korygowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje już mnie w mężczyznach dość często spotykany szowinizm i podteksty seksualne. Sama napaść słowna budzi moje obrzydzenie ale gdyby któryś śmiał tknąć mnie swoim łapami...byłabym bezlitosna :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, to zależy od danej chwili. W tym momencie wybrałbym widok nastolatek.

tego właśnie nie rozumiem u ciebie i tobie podobnych "psychicznie zdrowych".każda dupa,każde cycuchy.każde kopyto wielbłąda wygląda tak samo i pachnie tak jak wygląda bo są z tymi samymi szczepami bakteryjnymi.natomiast widok ziemi z 500m i latających ptaszków pod twoimi butami czegoś uczy i skłania do refleksji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieboszczyk, ale po co mieszać normalne i w pełni naturalne myśli o treściach seksualnych ze skłonnościami do przemocy seksualnej. Nie ma nic złego w nawet i częstym myśleniu o seksie (różni ludzie mają różne natężenie libida) jeśli nie ma tu jakichś fantazji o przemocy seksualnej- no chyba że kontrolowanej i zaaprobowanej przez obie strony, jeśli tak lubią, to też zupełnie co innego i nie chcę tego krytykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×