Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich wyjątkowych!


McMurphyOCD

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Leczę się dopiero od 3 miesięcy, biorę leki i dyskutuje z psychologiem. Dolega mi "jedynie" OCD i związana z tym depresja. Byłem przekonany o swoim autyzmie, ale póki co psycholog to wyklucza.

Na ostatnim spotkaniu z psychiatrą, mój rozmówca wspomniał o zamkniętym oddziale psychiatrycznym.

Mój zwichrowany umysł nurtuje myśl - czy można pacjenta wbrew jego woli umieścić w takiej "jednostce"

 

Dzięki, pozdrawiam wszystkich niepokornych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, cierpię na schizofrenię paranoidalną, nie wiem co to znaczy, wiem jedynie, że jestem wyjątkowy i będę twoim przyjacielem aż po grób, (mój lub twój). Proszę podaj mi swój nr. tel. będę wdzięczny (zawsze i na zawsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, czyli mogę do Ciebie pisać pw, czy nie mogę??? Proszę odpisz, błagam odpisz, możesz później odpisać jak będziesz taka łaskawa, bylebyś odpisała, będę czekał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lusesita Dolores dzięki za info, tak były myśli samobójcze, ale taki akt nie miał i raczej nie będzie miał miejsca w trakcie rozmowy z psychologiem (choćby z przyczyn technicznych) . Podejrzewam że przytoczony przez Ciebie przykład jest "skrajny". Spróbuję znaleźć jakąś opinie prawną na ten temat. Rozumie że umieszczenie kogoś w oddziale zamkniętym siłą, wiąże się jednoznacznie z pozbawieniem go wolności oraz własnej woli, czyli następowałoby jakby automatyczne ubezwłasnowolnienie. Pomimo myśli samobójczych,nie ma w moim przypadku prób takiego czynu. Pojawia się natomiast ważny w moim mniemaniu argument iż nie jestem zagrożeniem dla społeczeństwa. Podejrzewam że więcej osób interesowałaby opinia na ten temat, jeśli znajdę coś więcej to dam znać. Dzięki za info anyway :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, czyli mogę do Ciebie pisać pw, czy nie mogę??? Proszę odpisz, błagam odpisz, możesz później odpisać jak będziesz taka łaskawa, bylebyś odpisała, będę czekał...
:mrgreen: do mnie dzwon pod 112 :) albo 999.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Leczę się dopiero od 3 miesięcy, biorę leki i dyskutuje z psychologiem. Dolega mi "jedynie" OCD i związana z tym depresja. Byłem przekonany o swoim autyzmie, ale póki co psycholog to wyklucza.

Na ostatnim spotkaniu z psychiatrą, mój rozmówca wspomniał o zamkniętym oddziale psychiatrycznym.

Mój zwichrowany umysł nurtuje myśl - czy można pacjenta wbrew jego woli umieścić w takiej "jednostce"

 

Dzięki, pozdrawiam wszystkich niepokornych :D

mozna jezeli sprawia zagrozenie dla innych, zapytales psychiatry dlaczego sugeruje pobyt w szpitalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×