Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

zupa z rzodkiewek, Gwoli wyjaśnienia:

distorted_level68 zaczął ze straszeniem pierwszy wyjaśniałem Ci to, wyszła sprzeczka i tyle ,każdy został ukarany sprawiedliwie.

Ja się naprawdę niczego nie obawiam,chodzi jednak o zasady,na jego szczęście nie odważył się grozić mi przez PW tak jak robił to w stosunku do innych użytkowników.

Pomimo zaburzeń jestem człowiekiem niezłomnym.

Usadził bym internetowego ratlerka choćby tylko dla zasad i funu,żeby nie miał złudnego poczucia że jest anonimowy.

Banowanie po Ip byłoby najlepszym rozwiązaniem,może jestem mało oryginalny no ale cóż............ ;) Taki już jestem

Nigdzie też nie jęczałem że mnie krzywdzą.....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłomnie..........

I jeszcze jego pierdo lenie o złudnym poczuciu bezpieczeństwa.

Chcesz to daj mi 2 ostrzeżenie za sprzeczki z administracją...bo chyba się nie rozumiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan,

 

Choćbyś nie wiem jaki był niezłomny to Zupka przeczytała (całość a nie tylko wycinek, który dałeś w screenie) i oceniła sytuację wg własnego rozumu.

Jak widać swojej oceny trzyma się też niezłomnie i za to Zupkę lubię, że jest nieprzejednana :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik,

Dostałem ostrzeżenie sprawa została zamknięta to nie rozumiem Twojej ekscytacji ;)

Nie mówię że mu nie ripostowałem,tylko przeczytaj dokładnie jak wyjaśniałem ;)

Ja zupkę z rzodkiewek, też lubię niezmiennie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie podział się distorted_level68 ? :mrgreen:

Zaś wykurwił ? :Ddistorted_level68, CIPEUSZU, miałeś już nie dezerterować ... - co Ci Nihil mówił ?! :P

 

distorted_level68, pociśli Ci w internetach ? - świat się na tym nie kończy ;) Też mi psychopata ... :D Hmmm, a może Ty border jaki ? :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik,

Dostałem ostrzeżenie sprawa została zamknięta to nie rozumiem Twojej ekscytacji ;)

Nie mówię że mu nie ripostowałem,tylko przeczytaj dokładnie jak wyjaśniałem ;)

Ja zupkę z rzodkiewek, też lubię niezmiennie ;)

 

Oooo nie, nic nie będę czytał, nic nie będę patrzył, bo swoje już widziałem i swoje już przczytałem i też mam swoją ocenę (zachowam ją dla siebie, napiszę tylko, że moja ocena tej sytuacji radykalnie różni się od Twojej), mógłbym ją niezłomnie udowadniać popierając linkami, i czysto racjonalnymi argumentami i tym razem już bez robienia z siebie przyjemniaczka, ale nie chcę tego robić bo nie jestem moderatorem i dlatego, że sięgnęłołby to tak wielu spraw i brudów tego forum (bo to się wszystko zazębia), że nie spodobało by się to ani Lilith, ani większości moderacji, ani być może niektórzy moi osobiści znajomi nie życzyliby sobie bym pewne sprawy wykopał.. Dlatego tej sprawy się nie tykam i ja nie do niej się odniosłem tylko do Zupki że Ty masz swoje racje, ja mam swoje, a Zupka ma swoją jeszcze inną ocenę zarówno sprawy z tamtego wątku jak i Twoich wpisów w tym temacie i należy jej ocenę uznać bo to ona jest od tego, zwłaszcza, że najbardziej sumiennie podchodzi do swojej roli jako moderatora (a tak, wyróżnię ją, sory pozostali zieloni, ale tak to widzę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jest przykro z tego powodu, że tak późno dołączyłem i niewiele wiem o historii forum, kto ile razy leciał z banem, kto został bohaterem forum, gdzie są wszyscy dawni użytkownicy forum i wiele innych ciekawych rzeczy, które miały tu miejsce.

Przyszła mi do głowowy jedna rzecz, uwaga - nie jest to zbyt mądre ale napiszę, otóż dużo lepiej jest gdy moderator kobieta, daje bana/warna warna facetowi.

Czemu? Gdybym przykładowo został na stanowisku dłużej i nie zrezygnował jak ostatni frajer, to teoretyczna spinka miedzy mną a distortedem, Wolfem, Nihilem zakończona banem - mogłaby mnie kosztować utratę zębów w realu, na jakimś spotkaniu czy zlocie. Niewielkich rozmiarów jestem i Wolf by mnie miał na jeden strzał, albo i pół :mrgreen:

Co innego gdy banuje zupka, carica, czy lilith - pewnie można zarzucić wiele distortedowi, czy kilku innym ulicznym wojownikom, ale damskimi bokserami nie są, wiec poza hejtem, uszczypliwościami, czy wyzwiskami, takiej moderatorce jak zupka nie ma czego się obawiać w realnym świecie, bo nikt jej przecież w realu nie będzie zastraszał ani bił. Z nowych moderatorów najbardziej wyróżnia się właśnie Ona i nie ma z tym żadnej dyskusji 8)

 

Ja czuje, że minąłem się z powołaniem i doskonale nadawałbym się do odwrotnej sytuacji, czy moderator facet, znalazłbym wspólny język kobietami, które szaleją, ale z tego co widzę, jest to mniejszość.

Na obelgi i bluzgi reagowałbym tak - kochaniutka, odstawienie solianu było złym pomysłem, ostrzeżonko na zastanowienie się, a jak nie to papatki i banik :mrgreen:

Wiem, to trochę pokrętna logika rozumowania ale może jednak coś w tym jest :D:D

 

A tak w ogóle to jest mi smutno, że z każdą pierdółką i niedziałająca rzeczą na forum, admini muszą dobijać się do działu it, który jest nad nimi i w dodatku często ignoruje ich prośby, to nie w porządku :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8,

Sytuacja wymknęła się spod kontroli fakt,a ,,wojna,, słowna czy innego typu nigdy nie będzie miała końca do czasu aż ktoś nie odpuści.

Po obserwacji tej pyskówki w którą dałem się wciągnąć wielu może ocenić pochopnie że jestem agresywnym człowiekiem itp ;) Nic bardziej mylnego jestem otwartym kontaktowym człowiekiem,tylko uczulonym na pewne zachowania.Forum to forum różni są ludzie z moich doświadczeń 3 razy mi tutaj już grożono ;)nawet jedna zadziorna fajna dziewczyna groziła że załatwi mi tęgie baty;) na Ogólnopolskim zlocie i mam się tam nie wybierać.Ocena ludzi przez pryzmat forum wypatrza obraz rzeczywistości,poznałem tu kliku fajnych ludzi z którymi poznałem się na żywo i jesteśmy w kontakcie.

Może kiedyś latem spotkamy się na jakiejś motocyklowej przejażdżce kto wie ;)wtedy ocenisz

Przemoc to ostateczność :mrgreen:

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×