Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


Nihil

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, ehhhh ... - skąd miałem wiedzieć, że "niektórym ludziom" mogło aż tak bardzo zależeć na randze Misski Foruma ? :P Tym bardziej, iż byłem święcie przekonany, że mają (powzięłabyś tę śmiertelną urazę, bo nie wygrałaś jakiegoś tam konkursu na miss forum ? :P A nie, czekaj - Ty mnie zablokowałaś na Fejsie, bo Ci samo "hahahahahahaha :P" napisałem ... :D;)) tego dystansa do internetów ... - cóż ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu sprawiłeś innym przykrość. Ludki tutaj i tak mają całą masę problemów, są zalęknieni i jak już się decydują na wzięcie udziału w takim konkursie, to trzeba im gratulować przełamania się, a nie dołować trollerskimi akcjami. Wszystkim zepsułeś zabawę.

Taaaaa, bo laskom, które wstawiły fotki i by nie wygrały (czy tam zajęły ostatnie miejsca), nie byłoby przykro ? :P Nihil w obronie honoru tych co miały nie wygrać trollował (no ku*wa, błędny rycerz :D)! O! :D "Trollerska akcja" miała też i drugie dno - ukazanie śmieszności idei przyznawania owych rang - tytułów: Missek i Misterów (tak tak, Nihil zapewne się mści, bo sam nigdy nic nie wygrał ... :D) :P

 

Wszystkie osoby, które brały udział w konkursie poczuły się niefajnie.

Niby kto ? :Psilence_sadness może ? :DMamSwojePoglady (nawet sobie nie wyobrażasz, jaką miała bekę ... :D) ? :Dcyklopka ? dostała rangę, której w pierwszym (niestrollowanym (!) - tylko się zgrywałem :P) głosowaniu by nie wygrała :P Z elo to nawet śmiałem się, że będzie mi pomagać fejkowe konta zakładać ... :P:D Aha, "Pluszak"-oblivionka też po fakcie napisała mi, że w sumie to powinna była mi podziękować za wszystkie oddane na nią głosy (a takowych nie było - uczciwie zdobyła tytuł vice-Misski Foruma! ;)), a nie nakręcać aferę ... ;)

 

Zatem ? :P;)

 

Akolita, zablokowałam Cię, bo wówczas formalnie (...)

Dobra dobra ... :D (ofc, z przymrużeniem oka o tym blokowaniu na Fejsie ... ;))

 

tylko skazanym na wieczną banicję trollem, który wyleciał po raz setny ;):P

"Nihil potrafi!" :D;)

 

Jednak odrobinę prywatności mi się należy :P

No tak ... ;) Adminka Wielkiego Foruma, to i pewnie nie może się od psycho-fanów opędzić ? :D;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady (nawet sobie nie wyobrażasz, jaką miała bekę ... :D) ? :D (...) Z elo to nawet śmiałem się, że będzie mi pomagać fejkowe konta zakładać ... :P:D

No dobra. One dwie akurat nie brały udziału w konkursie - co nie zmienia faktu, że miały bekę! :D:P;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, zresztą, dzięki Nihila "podśmietrollowankom", udoskonaliliście procedurę głosowania (jawne głosy, nieuwzględnianie tych oddawanych z dopiero co założonych kont) - wykluczyliście (powiedzmy ... :P - co? myślicie, że Nihil nie posiada całej armii fejków stworzonych x miesięcy wcześniej ? :P;)) możliwość fałszowania wyników konkursów! 8)

 

 

"-Jam częścią tej siły,

która wiecznie zła pragnąc,

wiecznie dobro czyni."

 

:D;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akolita, taaa...a PW do mnie, to się same pisały :P

Parafrazując: "Było, nie minęło - Kronika Nihila wybryków" ? :D

 

Nie umiesz się bawić :P

:bezradny:;)

 

P.S. Wolę w ... - w "Przekomarzanki" ? :D;)

 

Nie w tym rzecz. Staram się oddzielić od siebie pewne kwestie, bo inaczej bym zwariowała.

Mhm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałam się zgłosić, ale ni cholery nie mogę załącznika dodać, bład więc nie zgłaszam się :mrgreen:

Znaczy, pozostaniesz incognito ? ;) Tajny Razwiedczyk do działań operacyjnych - przykładowo: infiltracja środowiska przeTrolli ? :D Chociaż My ten dobry kontrwywiad ... - Liberejt (Liber8) za długo się nie uchował :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, Swego czasu grożono Mi tutaj ostrym wpi..lem ;) Pojawiłem się w miejscu rzekomej zaplanowanej akcji lecz cóż agresor oddał spotkanie walkowerem ;) a tak btw może by nie zaśmiecać nadmiernie tego wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, "Pluszak"-oblivionka też po fakcie napisała mi, że w sumie to powinna była mi podziękować za wszystkie oddane na nią głosy (a takowych nie było - uczciwie zdobyła tytuł vice-Misski Foruma! ;)), a nie nakręcać aferę ... ;)
Żeby nie było, że moje imię nadaremne wzywasz... Troll mnie okłamał, coś takiego... Moja wersja wydarzeń brzmi następująco: było mi na rękę, że miałam powód wycofać się z konkursu 8) nasilają mi się objawy, kiedy moje fotki są widoczne w internetach przez dłuższy czas... dłuższy niż parę dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan napisał(a):

Widzę powiew swieźości w Wyborach Miss nowe piękne twarze

 

Widzę, chućliwe knury już się powoli zlatują ... - znaczy, można zaczynać!

 

:lol::lol::lol: - Akolita, zajefajne !!! Norwid by tego lepiej nie ujął , podoba mi się .

Jeszcze trochę a Twoje "przyspiewki " będę sobie umieszczał w podpisie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może zmienić naturę trolla ?
ostry wpierdol? :twisted:

distorted_level68, już to przerabialiśmy :P;)

 

ban permanentny

Eeeeeeee ... "już to przerabialiśmy" ? :D ( Lilith, :lol:;) )

 

Może spóźnione dojrzewanie? :P:mrgreen:

:lol:

 

I wszyscy razem:

 

"Wszystkie gimby nasze są!" - jak zaśpiewałaby Majka Jeżowska :D

 

 

jest nieodłączną postacią tego forum niczym ten Stańczyk nadworny ;)

A jak! ;) Zawsze na posterunku, gotów kpić z Władzy - bekę z Razwiedczyków cisnąć :P:D

 

ale przypadki chodzą po ludziach?
distorted_level68, Nic nie jest dziełem przypadku.... ;)

"Nie ma przypadków, są tylko znaki." - jak już tymi powiedzeniami :P

 

:lol::lol::lol:

A Ty, Szalona Wiewiórko, się tak nie chichraj, bo jeszcze przez to z drzewa spadniesz ... i będziesz jak ta z reklamy orzeszków Felix :D

 

 

:D

 

Troll mnie okłamał, coś takiego ...

przeTroll - ojciec kłamstwa i intrygi ? :P:D

 

Akolita, zajefajne !!! Norwid by tego lepiej nie ujął , podoba mi się .

Jeszcze trochę a Twoje "przyspiewki " będę sobie umieszczał w podpisie :D

:great:

 

Jak przyśpiewki, to przyśpiewki:

 

"Kto nie klaszcze, ten Razwiedczyk !!!

 

:brawo::brawo::brawo: "

 

:D

 

P.S. Uszanowanie Odklejowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ed.

jeszcze dodam coś, bo się już właśnie obudziłam, to będzie w formie zagadki! :twisted:

 

Jak reaguje ktuś na osobiste podjazdy i urażoną dumę?

 

"nowo" buracko! :lol::lol::lol:

 

...aż się zaczerwieniłem! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×