Skocz do zawartości
Nerwica.com

ARYPIPRAZOL (Abilify, Abilify Maintena, Apiprax, Apra, Apra-swift, Aribit, Aribit ODT, Aricogan, Aripilek, Arypiprazole Aurovitas/ Orion/ +pharma/ Sandoz, Aspixor, Arypiprazol Glenmark, Aryzalera, Asduter, Explemed)


plasticsurgery

Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      14
    • Zaszkodził
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj biorę Abilify 15 mg i Zolafren Swift, co ma zapobiegać tyciu i podwyższyć trochę libido (albo raczej nie zaniżać). Chciałam poznać opinię ludzi, którzy biorą Abilify.

 

-- 24 wrz 2014, 10:48 --

 

Od dzisiaj biorę Abilify 15 mg i Zolafren Swift, co ma zapobiegać tyciu i podwyższyć trochę libido (albo raczej nie zaniżać). Chciałam poznać opinię ludzi, którzy biorą Abilify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wrażenia to naładowanie pozytywną energią, jakbym antydepresanta popiła Red Bullem. Do tego mam duuużo mniejszy apetyt, a biorę przy tym Zolafren Swift 10 mg. Rano wstaję normalnie, nie półprzytomna po 12 godzinach snu (tak miałam przy Zolafrenie 15 mg). No i nie sztywnieją mi mięśnie, a to było bolesne, zwłaszcza jak wstawałam rano. Ogólnie nie jestem już tak przymulona, nie ruszam się jak mucha w smole, tylko normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko :) Rozumiem że bierzesz tylko tą Abilify i Zolafren. Lekarz Ci tak zalecił? A na jakie zaburzenia sie leczysz? Ja zrobiłem samowolkę z tym dołożeniem abilifki bo jestem już z frustrowany brakiem konkretnej poprawy w mojej depresji z lękami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę leki dokładnie wg zaleceń lekarki. Nie wyobrażam sobie samowolki, chyba żebym miała je całkiem odstawić, jak się kiedyś wkurzę. :evil: A leczę się na schizofrenię paranoidalną. A Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie od Abilifki, pisze na ulotce i wyczytałem na tym forum że komuś też sie to zdarzyło po niej. Z czasem pewnie minie. Ja widze że mam problemy z zaśnięciem i przebudzam sie w nocy. To pewnie dlatego że wenli trosze jeszcze biorę. A wnenla też troszkę pobudza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to przez Abilify, to mam nadzieję, że szybko przejdzie, bo to dobry lek i poza wymiotowaniem, świetnie się po nim czuję.

 

-- 28 wrz 2014, 10:13 --

 

To chyba jednak była wina po stronie jedzenia, bo dzisiaj czuję się dobrze. W każdym razie uważam na to, co jem, i kończę z czipsami. Zwłaszcza z takimi z Biedronki. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że lepiej sie czujesz. No pewnie rzuć czipsy, to najgorszy syf. Ja jednak przemyślałem sprawe i po dwóch dniach odstawiam abilify. Anty depresant plus dwa neuroleptyki to chyba za dużo na moją dolegliwość a to była moja samowolka. Po zastanowieniu wole postępować ze wskazówkami lekarza. Pewnie wściekł by sie jak by sie dowiedział o samowolce, a wcześniej czy później musiałbym mu sie przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dziwnie. Raz jestem pełna energii, a za chwilę mam ochotę ukryć się przed całym światem. To ostatnie to jest coś, co miałam pod koniec pierwszego ataku choroby. Może teraz mam podobnie? To taka jakby niechęć do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×