Skocz do zawartości
Nerwica.com

schizofrenia to jak jesteś wolnym rodnikiem?


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam się szczerze że czytałem w roku 2007. wiedzie i życie. takie czasopismo i był tam artykuł o wolnych rodnikach. po lekturze pomyślałem że jestem wolnym rodnikiem. Było to trochę później po triumfalnym zwycięstwie w turnieju na kurniku w grze o nazwie "pan".

 

Byłem zdrowy jeszcze, ale zacząłem podważać na dordzę logiki zagadke z profliu Facebooka mensy. Wtedy miałem wrażenie że czas się zgłosić do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie. nie wiem. kiedyś w szpitalu. tajny agent służb niewiadomojakich powiedział mi, bo więcej do mnie nie powiedział, a wyglądał na zdrowego na umyślę pomimo miejsca i rozmawiał z innym. "teraz będziesz musiał uważać komu ufasz" zabrzmiało jak w jakimś filmie. ja stwierdziłem że była to dobra rada, ale prowadząca do schziforenii. dlatego nie ufam nikomu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie. nie wiem. kiedyś w szpitalu. tajny agent służb niewiadomojakich powiedział mi, bo więcej do mnie nie powiedział, a wyglądał na zdrowego na umyślę pomimo miejsca i rozmawiał z innym. "teraz będziesz musiał uważać komu ufasz" zabrzmiało jak w jakimś filmie. ja stwierdziłem że była to dobra rada, ale prowadząca do schziforenii. dlatego nie ufam nikomu

 

brałeś LSD ? czy najadłeś się psylocybiny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×