Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciągłe napięcie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowa na forum, mam nadzieje że chciaż tutaj znajdę trochę wsparcia, Nie potrafię ułożyć normalnego związku, cały czas czuje jakbym była wykorzystywana przez ludzi, choć chyba tak nie jest, byłam w toksycznym związku, powtórzyła mi się trauma z dzieciństwa. ostatnio czuję się spięta, już nie daję rady, za dużo wspomnień... caly czas widzę go przed oczami, urywki wspomnień.., byly mowi zebym nie zachowywala sie jak ofiara..już nie chcę żadnych związków, w głowie tylko słyszę swój dziecięcy krzyk. i uczucie brudu. wszystko jest nierealne jja tez czuje się nierealna, w lusterko patrzę i nie wiem kim jestem, to znaczy wiem kim jestem, ale jakbym to nie była ja to któś inny. Koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam w toksycznym związku, powtórzyła mi się trauma z dzieciństwa. ostatnio czuję się spięta, już nie daję rady, za dużo wspomnień... caly czas widzę go przed oczami, urywki wspomnień.., byly mowi zebym nie zachowywala sie jak ofiara..
Cześć. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam - Twój były chłopak wykorzystał Cię seksualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×