Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak siły na terapię


Gość sailorka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Miał ktoś z Was tak? Przechodziłam 2 terapie indywidualne i 1 grupową i wiem, ile pracy to kosztuje. Możliwe, że kolejna terapia by mi się przyadała, ale nie mam na to siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, ja sie wyczerpywałam terapią. Ty tak nie miałaś? Znaczy, wiem, czytałam Twoje wpisy o terapii, ale dla mnie to jest rozdrapywanie starych ran, żeby zakleić je małym plasterkiem. To ja już chyba wolę w ogóle nie drapać. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, u mnie te najgorsze też są już chyba zagojone. poza jedną. z różnych przeżyć w dzieciństwie wzięła się moja fascynacja zjawiskiem samobójstwa i podejrzewam, że dlatego głosy w głowie każą mi to zrobić. tego leki nie załatwią, wiem. może jakbym opowiedziałą to komuś, to by mi się polepszyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy masz siłę aby żyć bez terapii i pomocy? Bo jeśli nie chodząc na terapię czujesz się ok i uważasz, że Twoje życie jest znośne, to pewnie nie ma sensu się terapeutyzować na siłę. Piszesz jednak o bardzo poważnym problemie, który niewątpliwie utrudnia Ci życie (delikatnie mówiąc) i ciężko mi sobie wyobrazić, że poradzisz sobie z tym sama. Może potrzebujesz trochę odpoczynku od terapii, ale po jakimś czasie będziesz gotowa na dalszą pracę? Tego Ci życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×