Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem bezradna i zalamana: (


wakacyjnyusmiech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od 6 dni ciągle Bola mnie nogi i ręce a szczególnie mięśnia łydek z tyłu, ręce noga przy kostce wokół i stopa. Niewiem czemu tak mam ,bralam ibuprom ale nie pomaga... Bol jest podczas lezenia chodzenia siedzenia Bol utrzymuje sie ciągle i nasila się. Juz mam dosc...boje sie że to rak kosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcę nic sugerować... wiem, że ludzie teraz się nie szczepią, ufają różnym makaronowym bóstwom itd. ... musisz wiedzieć jedno, ja absolutnie nie oceniam, ani też nie namawiam... niemniej jednak zdarzyło mi się na przykład zerwać więzadła w kolanie i wtedy taka instytucja jak lekarz - tak, ja wiem, mało godna zaufania, sprzedajna i wciskająca leki od koncernów farmaceutycznych - ale jednak to mi pomogło! więc może warto się przemóc i zasiegnąć porady fachowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że odpisalas. Bylam w sobote wieczorem na pogotowiu z powodu bólu glowy a bardziej skroni ktory utrzymywal sie od srody, mialam lekkie zawroty glowy i nic zupełnie nie chciało mi się robic bylam senna zmeczona i tylko bym lezala i rowniez wspominałam o tych bolach rąk i nóg ale nic mi nie dała na to. Tylko zrobiono mi morfologie krwi i mówiła ze wyniki mam piękne, crp miałam 0.5 i np. Hemoglobina 15. Balam sie ze to może białaczka bo wyskakiwały mi samoistne siniaki. Dostalam tylko informacje żebym brala witaminę c 1000mg,odpoczynek i duzo pic wody. A i wspomnialam jej ze przy otwartym oknie na ramiaczkach sprzatalam i moze to byc spowodwane zapaleniem miesni. Ale to trwa juz prawie tydzień i sie nie pokoje ze bolerioza stwardnienie rozsiane rak:( bardzo się boje i ciagle o tym mysle i czytam: ( a bol glowy mam ciągle i niee pomagaha tabetki taki ucisk bol oczu i szczeki lekki. Jestem osoba która wszystkim sie przejmuje i przeżywam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wakacyjnyusmiech, słuchaj, jutro zaczynają działać normalne przychodnie. masz zaufanego lekarza rodzinnego? opowiedz mu o wszystkim, również o swoich obawach co do poważnych chorób. ja nie jestem medykiem, nie postawię Ci diagnozy, ale powiem Ci jedno: póki nie masz diagnozy, że dolega Ci coś poważnego, nie masz się czym przejmować. a nawet wtedy nie zostaje się samemu, zawsze jest coś, co można zrobić, więc postaraj się wytrzymać do jutra, a jutro z samego rana do lekarza rodzinnego, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to w moim miescie nie ufam lekarzom,na prawdę. Zauważyłam to już nie raz ze bagatelizują moje objawy i myślą ze jestem histeryczka, mam takie wrażenie. Byłam juz 2 razy u doktorki z bólem glowy to mowila ze to zatoki bo delikatnie cisnelo mnie w nosie i jak się kladlam mialam zatkany nos bez kataru i za 1 razem pomógł mi antybiotyk na jakies 3 tyg a potem znów to samo i teraz ostatnio jak bylam Dostalam ten sam lek ale nic nie pomoglo plus krople do nosa. A w glowie czuje taki ucisk bol calej glowy takie zapchanie w niej,bol lekki oczu ścisk i szczęka tak mi dziwnie w dziaslach a rosna mi ósemki ale dentystka powiedziała zeby ich nie wyrywać bo zastąpią mi moje wyrwane pniaki. Niewiem czemu tak mam czy to migrena czy zatoki czy zęby które mam z 4 do leczenia czy nerwy... Tak siedze i myślę ciagle o tym. A do lekarza nie za bardzo mam jak bo mam 10 miesięczne dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wakacyjnyusmiech, idz do psychiatry, kolejny raz opisujesz problemy które wynikaja chyba raczej z psychiki. Gdyby to były faktycznie objawy fizyczne to by miały odzwierciedlenie w wynikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałam w internecie ze morfologia krwi nie daje gwarancji ze człowiek nie choruje na raka i bardzo sie boje:( ze moje objawy sugerują raka kosci bolerioze stwardnienie rozsiane migrene zatoki nerwy zęby i bardzo sie boje bo tez duzo sie naczytałamw necie. Niechce umierać: ( mam malutka corke meza i tyle mam planow :( a słyszałam że jesli ktoś sobie żyje szczęśliwie idealnie to sa wypadki choroby tragedię i boje się ze umre bede w szpitalu i nie będę z moim dzieckiem: ( a tyle chcialam przeżyć miec dom ogród. Pozatym to dziwne ze non stop boli mnir głowa i nie przestaje i mam zle przeczucie: ( proszę nie uważajcie mnie za wariatke bo chcialabym z kims pogadać o moich zmartwieniach. Mąż mnie próbuje uspokajać ale to nic nie daje. Zamiast cieszyc sie nowym rokiem to leze zalamana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wakacyjnyusmiech, Moja rada - odpuść doktora google. :smile:

Jeśli wszystkie wyniki są dobre i lekarze nie widzą choróbsk, masz typowe objawy nerwicy z przechyłem w stronę hipochondrii. Możesz iść do psychiatry, które przepisze Ci coś na wyciszenie, ale najlepiej weż skierowanie na terapię. Trzeba dojść do tego, co spowodowało ten stan. Najczęściej jest to wynikiem zapetlenia się kobiety w sprawy - mąż, dom, dziecko i całkowite zapomnienie o sobie. Wołasz do siebie i otoczenia- zaopiekuj się mną, zwróć na mnie uwagę... Tylko że za pomocą chorób, a trzeba znależć bardziej że tak powiem konstruktywny sposób na zadbanie o siebie.

Może zacznij od znalezienia codziennie choć chwili tylko dla siebie, dla swojej przyjemności i rozwoju. Realizuj swoje plany.

Przytulam Cię mocno i przypominam jaka jesteś ważna, właśnie Ty jako Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raka kosci bolerioze stwardnienie rozsiane to zrób sobie badania na te choroby i bedziesz wiedziec , chyba ze ty z tych co powiedza ,ze to pomyłka

a na migrene nikt lekarstwa nie wynalazł trzeba przeleżec i brac srodki przeciw bólowe,

moze zaimprezowałas za bardzo heheh bo ja przegiełam pałe przez ten tydzień od wigili do sylwka i tez sie czuje bardzo źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno od wstawiania co chwilę nowych tematów nie wyzdrowiejesz a i admini w końcu zaczną to kasować. Jak chcesz realnie coś z tym zrobić to szukaj pomocy w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem osobą ktora nie używa alkoholu więc kac imprezy odpadają z tego koła. A jeśli chodzi o to czym się zajmuję w domu to nie jestem jakaś kura domową że tylko dom dziecko i dres.... Co to to nie. Mieszkamy z moimi rodzicami wiec raz ugotuje mama raz ja. Mąż jak wraca z pracy chętnie zajmuje sie corcia po jedzenie zabawy pieluchy usypianie. Mam grzeczne dziecko więc ja Niewiem co to wstawania do dziecka w nocy,umje sama sie zabawic zabawkami a ja mam duzo czAsu żeby sie pomalować posprzatac. Oczywiście mam swoje małe hobby którym jest pisanie powieści z czego chciałabym bardzo moze kiedys wydac ta książkę. Interesuje się moda,kosmetykami perfumami wiec duzo robie rzeczy codziennie w domu poza obowiązkami. Tak sobie myślałam ze może to wszystko te moje objawy nasilily sie tak gwałtownie od połowy ciąży gdzie miałam ucisk macicy na prawą nerke bole potworne nieda sie opisać leżałam w szpitalach razem 10 tygodni. Zadne leki nie pomagały a pozniej moj neurolog wyznal ze dostawalam narkotyk w zastrzyku bo nic nie działało. Mialam założony cewnik dj i znów potworne bole gorączka bo nie chcial sie przyjąć ale zagryzłam zęby i z anyybiotykami kroplowkami zrobili mi cesarke poniewaz macica zaczęła uciskac lewa nerke i zastrzyki dzialaly na pare minut. Ciagle bialko w moczu bole podbrzusza nerek a juz nie wspomnę w trudności oddawania moczu. W dodatku po cesarce nie moglam sama chodzic bo krecilo mi sie w glowie i do zemdlenia robilo i powiedzialam o tym wszystkim ginekologowi w szpitalu i powiedział ze dostaje mocne antybiotyki dożylnie 3 razy dziennie bo w ciąży nie mogłam. W dodatku po gdy urolog sciagal mi cewnik od środka z moczowodu do nerki to nie mogl go znaleźć bo mialam w srodku rope i omal i to byl ostatni moment na wyjęcie tego cewnika bo za długo go miałam i znow antybiotyk i po kilku dobrych tyg trochę doszlam do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebadaj sobie dokładnie układ moczowy, nerki i stany zapalne jamy brzusznej i cewki moczowej, moze usg zrób czy od tego przetrzymanego cewnika nie masz jakies stanu zapalnego i jak bedzie wszystko dobrze to daj sobie spokoj, jesli miałas takie cos to tylko to sprawdź i git gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×