Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kia_ sportage

nienawidze pisu

Rekomendowane odpowiedzi

Głosować na PiS to tak jak nasikać sobie w spodnie.Przez chwile jest ciepło i przyjemnie a potem sie człowiek zastanawia i po co mi to było?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dalio 500+,to dobrze.Kapitalizm jest,i kasa się liczy.Mogą już przestać rządzić.Bo czy Orban ,zawsze będzie za nami trzymał ?

Zresztą,pis to partia nie moja.Niezdrowy,jest ich katolicki fundamentalizm.I ciągle ci żołnierze wyklęci,też zmienianie ulic na Lecha Kaczyńskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dalio 500+,to dobrze.Kapitalizm jest,i kasa się liczy.Mogą już przestać rządzić.

a co z permanentną inwigilacją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dalio 500+,to dobrze.Kapitalizm jest,i kasa się liczy.Mogą już przestać rządzić.

a co z permanentną inwigilacją?

To też poważny problem,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kalebx3 Gorliwy, :shock: ze względu na szacunek do użytkowników i kulturę osobistą, nie będę się wypowiadać co myślę. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zupa z rzodkiewek, spoko ;)

- każdy ma prawo do swoich przekonań politycznych . Mi pasuje PIS , zawsze głosowałem za ta Partią , odkąd sie pojawiła , czy była na wyborczym dnie , czy było z nią lepiej wyborach

a tego zdania nie rozumiem do końca , czy chcesz przez to powiedzieć ,że rządzące PIS to najgorsza opcja dla Polski ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
,,,a dla mnie PIS robi dobra robotę . ;)

w CHRL było by ci lepiej jak lubisz zamordyzm.nie każdy członek polskiego narodu to ekshibicjonista.wstydze się że urodziłem się w polsce tylko moje inwalidztwo nie dające utrzymać się w żadnej pracy mnie ojajiło. Ale my lubimy komunę, zamordyzm, reżimy. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni i marzy nam się (zwłaszcza ludziom starszym i ze wsi) powrót do takiej "wspaniałej" przeszłości. Ciekawe, jak się to wszystko dalej potoczy, jak Unia zamknie źródełko z kasą i trzeba będzie spłacić to, co się wzięło, a nowych pieniążków nie będzie. Wtedy dopiero będzie radość!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
,,,a dla mnie PIS robi dobra robotę . ;)

w CHRL było by ci lepiej jak lubisz zamordyzm.nie każdy członek polskiego narodu to ekshibicjonista.wstydze się że urodziłem się w polsce tylko moje inwalidztwo nie dające utrzymać się w żadnej pracy mnie ojajiło. Ale my lubimy komunę, zamordyzm, reżimy. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni i marzy nam się (zwłaszcza ludziom starszym i ze wsi) powrót do takiej "wspaniałej" przeszłości. Ciekawe, jak się to wszystko dalej potoczy, jak Unia zamknie źródełko z kasą i trzeba będzie spłacić to, co się wzięło, a nowych pieniążków nie będzie. Wtedy dopiero będzie radość!

Mi się pod rządami Pisu żyje podobnie jak za PO, to całe gadanie o utracie demokracji, końcu praworządności mnie jak i miliony innych Polaków nie dotyczy. To straszenie PiS jest tak samo żenujące jak obarczanie winą Tuska za całe zło tego świata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

"Londyn, Paryż, Berlin, Wiedeń, Moskwa. Betonowe bariery, zwiększone siły policji, kontrole, apele o czujność.-Ataki terrorystyczne, do których doszło w ostatnich latach w Europie, sprawiły, że tegoroczne zabawy sylwestrowe w wielu krajach będą odbywały się przy wzmocnionych środkach bezpieczeństwa.

W Londynie policja zapowiedziała realizację ulepszonej strategii bezpieczeństwa podczas nocy sylwestrowej po serii krwawych zamachów w mijającym roku. Bezpieczeństwa mają strzec liczne i uzbrojone patrole policji; na wybranych ulicach w centrum Londynu, gdzie odbywać się będą główne uroczystości z udziałem setek tysięcy osób, ustawione zostaną betonowe bariery blokujące wjazd samochodów. Zamykanie ulic dla ruchu kołowego zacznie się w niedzielę wczesnym popołudniem. W wielu miejscach w śródmieściu powstaną punkty kontrolne, w których sprawdzane będą osoby chcące dostać się na teren zabawy.

Policja, która w celu zabezpieczenia obchodów sylwestrowych będzie współpracowała m.in. z londyńskim przedsiębiorstwem komunikacji publicznej TfL, podkreśliła w piątkowym komunikacie, że "nie ma informacji o konkretnym zagrożeniu". Jednocześnie zaapelowano do mieszkańców o czujność i zgłaszanie wszystkiego, co wyda im się podejrzane.

Ok. 7,9 tys. policjantów i żołnierzy wyjdzie na ulice Paryża i jego przedmieść. Jak wskazała policja w piątek, chodzi o to, by nie dopuścić zarówno do ewentualnego zamachu, jak i zamieszek - w ostatnich latach podczas powitania Nowego Roku podpalane były samochody.

Szczególne środki bezpieczeństwa będą obowiązywać na Polach Elizejskich, gdzie na miejskiej zabawie sylwestrowej oczekiwane są setki tysięcy osób. Na słynnym bulwarze będzie obowiązywał całkowity zakaz spożywania alkoholu, a uczestnicy zabawy muszą liczyć się z koniecznością poddania się kontroli osobistej i przeszukaniu toreb. Ulice prowadzące na bulwar zostaną zablokowane przez wozy sił bezpieczeństwa i betonowe bloki. Ponadto w całym Paryżu obowiązywać będzie jak co roku zakaz odpalania fajerwerków i petard. W całej Francji bezpieczeństwa w sylwestrową noc będzie strzec blisko 100 tys. policjantów i żołnierzy.

W Berlinie organizatorzy największej imprezy sylwestrowej w pobliżu Bramy Brandenburskiej po raz pierwszy utworzą specjalną strefę bezpieczeństwa dla kobiet, które czują się napastowane lub wobec których dopuszczono się nadużyć seksualnych. Policja zapowiedziała zaostrzenie środków bezpieczeństwa - nie będzie można wnosić na teren wydarzenia dużych toreb ani alkoholu.

To skutek zajść podczas nocy sylwestrowej w 2015 roku w Kolonii, gdzie imigranci, przede wszystkim przybysze z Afryki Północnej, dopuścili się licznych napaści seksualnych i rabunkowych na kobiety, a niewystarczające siły policji przez wiele godzin nie były w stanie opanować sytuacji."

Toz to są wypisz wymaluj opisy z komunistycznego stanu wojennego w Polsce. wszyscy ów okres za czasów PRL-u potępiają jednym zgodnym chórem, tymczasem pieją nad "demokracją" i "rządami prawa" w UE, gdzie wojsko z długa ostra bronią na ulicach stalo się juz normalnym wystrojem zachodnioeuropejskich miast...Brakuje tylko do kompletu zimy i "koksiaków"

Powinno się PIS całować po dupie ( lewacy przez chusteczkę , aby nie pobrudzić ) za to, że w zamordystycznej Polsce Sylwester będzie wyglądał jak zawsze.... i inaczej niz w zachodnioeuropejskich praworządnościach...

Taki sukces owej partii wystarczy mi w zupełności. A Ty Carlos ciesz sie , że żyje Ci sie tak samo jak za czasów PO, poniewaz kontynuacja ich rządów spowodowałaby, że żyje Ci sie znacznie gorzej...

A nawiasem mówiąc moderatorom chyba nie przystoi powoływanie do zycia tak osobistego, subiektywnego, kontrowersyjnego i gównoburzowego tematu na forum....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość weltschmerz

Nie miałbym z pisem problemu, gdyby przestrzegali ustalonych wcześniej reguł i nie sączyli ludziom do głów tak obleśnej propagandy. Sami jeździli się żalić w Brukseli na popsl i nikt tego nie nazywał atakiem na Polskę lub na naród polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jakoś mało to dało Rydzyk,nie mam.Aż tak dużej popularności./Ja znam mało słuchaczy Radia Maryja.To tylko pis twierdzi,że to rradio jakieś super popularne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchacze Radia Maryja to niewielka część obecnego elektoratu PiS , choć to tzw twardy elektorat który ma za złe zbytnią łagodność PiS do niedawnych elit, którzy wg nich powinni wszyscy siedzieć w więzieniach albo nawet zostać rozstrzelani.

A co do Britain first to do niedawna atakowali Polaków, podejrzewam że nadal wielu jej sympatyków gardzi Polakami. No ale w Polsce osoby identyfikujące się z prawicą też nienawidzą ciężko pracujących Ukraińców, abstrahuje tu od propagowania Bandery na Ukrainie. Podejście do emigracji powinno być selektywne, a nie takie że przyjmujemy wszystkich ani takie że jej zakazujemy, bo w obecnej a zwłaszcza przyszłej sytuacji demograficznej jesteśmy na nią skazani, tylko trzeba mądrze to poprowadzić, a nie powielać błędy zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Oni byli na skargę,w imieniu Rydzyka

Nie tylko. Ze dwa razy byli w Brukseli w sprawie Smoleńska. Byli też w sprawie rzekomych nieprawidłowości w trakcie wyborów samorządowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja uwielbiam Pis :)

co uwielbiasz?że jak jesteś starym kawalerem z wyroku to już ściągają ci bykowe z pierwszej renty po nowym roku inwalido umysłowy?i co?pojedziesz do kaczyńskiego/dudy i mu obszernie objaśnisz że twoja samotnosc i bezdzietność nie jest z wybory tylko jest to wyrok ponieważ jesteś psychiczny i żadna cie nie zechce,nikt nie pójdzie do łóżka z zajechańcem,że osoby niepełnosprawne z reguły mieszkają z rodzicami bo nikt ich nie chce?bo ON to ptaki z podciętymi skrzydłami które nie wyfruną z gniazda?a nawet jak kogoś poznasz sąd opiekuńczy nie wyrazi zgody na zawarcie małżeństwa.i nie dadzą ślubu.PiS wprowadzając bykowe w życie czego oczekuje?powielania z pokolenia na pokolenie naszych defektów genetycznych i płodzenia debili którzy nie bedą mieli kolegów,nie będą mieli "drugiej połowy",będą mieli problemy w szkole,będą gnębione?to uwielbiasz?poszukaj wzmianki i dopłacaniu przez PiS wszystkim którzy mają żonę i kochanicę.a zwłaszcza pilotom odrzutowców,pilotom myśliwców i i marynarzom którzy na każdym lotnisku i w każdym porcie morskim mają dziewczynę.PiS nie rozróznia całkowicie ubezwłasnowolnionych starych kawalerów którzy całymi dniami warzywią do końca życia na łóżku, spiętych pasami,nafaszerowanych psychotropami którzy fizycznie nie mogą zawrzeć jakiejkolwiek przyjazni czy miłości od samotnych z wyboru ,znudzonych ciągłym podkochiwaniem się w nich i natarczywym adorowaniem dziewczyn gdziekolwiek pójdą,którzy nie chcą mieć dzieci,nie chcą płącić alimantów i wolą być sami niż z materialistkami które na nich żerują,wykorzystują i zdradzają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oni byli na skargę,w imieniu Rydzyka

Nie tylko. Ze dwa razy byli w Brukseli w sprawie Smoleńska. Byli też w sprawie rzekomych nieprawidłowości w trakcie wyborów samorządowych.

To mi wyleciało z głowy.

A te leki za darmo po 75 roku życia to bujda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi