Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy,boję się :(


wakacyjnyusmiech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i odrazu proszę was o pomoc, ponieważ chyba oszaleje. Nawet nie wiem od czego zacząć ,otóż od mniej więcej lutego zaczęłam się dziwnie czuć... Zaczęło mi sie źle oddychać i miałam załamania, gdzie codziennie praktycznie plakalam,a zaczęło sie od dlugiego przebywania w szpitala gdzie leżałam przed ciąża i po cesarce. Bylam załamana i chciałam jak najszybciej wrócić do domu lecz moja corka byla wczesniakiem. Wrocilam do domu i myślałam ze mam zawroty glowy zle oddychanie z tego przezywania w szpitalu ale to nie mijalo. Bylam coraz gorzej zmęczona senna trudno mi sie oddychalo i miałam uczucie uderzenia gorąca. Skupialam sie ciągle na oddechu i cale dnie bałam sie że nigdy mi to nie przejdzie. Ale po jakis kilku miesiacach zaczęłam normalnie oddychać i Bylam szczęśliwa ze wszystko wraca do normy. Ale niestety wszystko powróciło i znów mam często problemy z oddychanien,w dodatku codziennie boli mnie głowa jestem senna zmęczona i ciągle myślę ze jestem na coś chora i wszystko czytam o objawach w internecie. Z dwa miesiące temu zaczęłam odczuwać bol piersi i wtedy zaczęłam płakać codziennie i wyczytywac ze mam raka co ja zrobie mam Male dziecko wspaniałego męża i chce jeszcze zyc. Wkoncu poszlam do ginekologa i powiedzial po sprawdzeniu ze nie wyczuwa guzka i trochę sie uspokoilam i zauważyłam ze bol tej piersi nasila sie po okresie. Trochę sie uspokoiłam. Ale teraz mam naprawdę poważny problem zobaczyłam ze od jakiegos czasu pojawiają mi samoistne siniaki na udach lydkach i rekach które znikaja i robia sie kolejne i mam bóle miesni nog rąk i wyczytałam ze to objawy białaczki: ( i jestem tym zalamana. Boje sie ze okaże się rak i umre,ze będę w szpitalu bez meza dziecka: ( ze moja corcia bedzie myslala ze ja zostawilam i bedzie za mna tęskniła: ( serce mnie sciska i rozpacz. .. Tak bardzo sie boję ciągle o tym mysle.boje sie robić morfologie i pojsv do lekarza. Bylam w aptece i dal mi tabletki na kruchosc żył ktore zawieraja 1000mg. I mowil ze to nie jest normalne z tymi siniaki

I teraz bardziej się zalamalam i ciagle chce mi się płakać i wspominam sobie jak bylo kilka lat wstecz ile miałam planow teraz i ze nic juz nie zostalo z nich:( od wczoraj od rana mam bole glowy nie pomagaja mi leki przeciw bolowe jestem ciagle zmęczona senna nachodza mnie poty jestem zalamana i kręci mi sie w glowie jakbym byla pijana. Ciagle o tym wszystkim myślę i przeżywam. Nic mi sie niechce. Maz mowi ze będzie wszystko dobrze ze to z nerwów i myślenia tak mam. Ciagle wsłuchuje sie w moj orgnizm i bardzo się boję. Ps. W poniedziałek bylo mi gorąco i w koszulce na ramiaczkach sprzątałam pokoj przy otwartym oknie i balkonie amialam ogrzane cialo. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję Cię pocieszyć tym, że kiedyś jak byłem dzieckiem również miałem na nogach kilkanaście siniaków bez powodu. Wyglądałem, jakby ktoś mnie bił. Nie byłem nigdy specjalnie aktywny fizycznie i nie mogło to być spowodowane urazami. Po jakimś czasie mi samo minęło. U mnie to było spowodowane prawdopodobnie tym, że spałem w niewygodnym łóżku i uderzałem nogami przez sen. Może u Ciebie jest to z podobnego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, dziewczyno

 

to wszystko nerwy, nie wmawiaj sobie bialaczki.

na wszelki wypadek zrob badania krwi, jesli bedziesz miec leukocyty w normie-nie masz bialaczki

 

staraj sie zrelaksowac, kapiel, masaz, spacer, duzo spokoju

 

i zapisz sie szybko do psychologa

 

powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że odpisaliscie z całego serca. Jakies 2 lata temu bylam na 2 wizytach u psychologa który stwierdził ze mam nerwicę lekowa i kazal mi sie zapisać do psychiatry i on ustali odpowiednie leki dla mnie. Ale jakoś nie czulam zeby pani psycholog brala na poważnie moje problemy i wiecej tam nie poszlam ale tych objawów coteraz nie mam. Może to wynika z moich codziennych problemów. Tylko boję się dlaczego mam takie objawy wskazujace na cos poważnego. Miałam dzis zrobić badania krwi ale stchorzylam :( balam sie ze dostane telefon o informacji ze cos mi bedzie złego. Obudzilam sie i jestem znów senna strasznie nic mi sie niechce mam bole skroni głowy i nic nie pomaga. Bola mnie mięśnia i tylko bym leżała. Bylam z trudem na zakupach i w tesco mialam uderzenia goraca dusilo mnie i serce szybciej bilo. Niewiem co robic ciagle sie doluje myślami. Mialam pojechać na pogotowie ale boje sie ze cos się okaze i zostanę w szpitalu. W dodatku mecze szybko. Ps. Raczej nie mam siniakow od lozka zacząć bo jest miekkie i wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że odpisaliscie z całego serca. Jakies 2 lata temu bylam na 2 wizytach u psychologa który stwierdził ze mam nerwicę lekowa i kazal mi sie zapisać do psychiatry i on ustali odpowiednie leki dla mnie. Ale jakoś nie czulam zeby pani psycholog brala na poważnie moje problemy i wiecej tam nie poszlam ale tych objawów coteraz nie mam. Może to wynika z moich codziennych problemów. Tylko boję się dlaczego mam takie objawy wskazujace na cos poważnego. Miałam dzis zrobić badania krwi ale stchorzylam :( balam sie ze dostane telefon o informacji ze cos mi bedzie złego. Obudzilam sie i jestem znów senna strasznie nic mi sie niechce mam bole skroni głowy i nic nie pomaga. Bola mnie mięśnia i tylko bym leżała. Bylam z trudem na zakupach i w tesco mialam uderzenia goraca dusilo mnie i serce szybciej bilo. Niewiem co robic ciagle sie doluje myślami. Mialam pojechać na pogotowie ale boje sie ze cos się okaze i zostanę w szpitalu. W dodatku mecze szybko. Ps. Raczej nie mam siniakow od lozka zacząć bo jest miekkie i wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje objawy są spowodowane prawdopodobnie nerwicą lękową więc się nie przejmuj. Ale tak czy siak idź do psychiatry, niech coś doradzi, albo weźmiesz te leki albo będziesz próbowała sobie sama radzić jak dasz radę. I badania też możesz zrobić, tylko nie bój się wyników, bo prawdopodobnie to wszystko jest "tylko" nerwicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×